Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brunet102

Poszukuje partnerki do wakacji w Grecji na moim jachcie.

Polecane posty

juz zaliczylisci orgazm jezeli tak to spadajcie i zabierajcie swoje nasienie lubi inne wydzieliny i spieprzajcie do ksiazek:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem:D:D:D Pozarlam loda wlasnie :P Ale tylko rolada to byla,bez skojarzen mi tu prosze:) .Popilam piwkiem i teraz mnie muli 😭.A do tego wszystkiego jeszcze i pada u mnie.Moje plany poranne spalily na panewce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrus czarna dupo -spierdalaj 😡 Idz sie gzic z iwonka palancie :P ZOOOZIA :D jak tam dzis ? Juz najedzona ? Umyta? Czemu neta w pracy nie mialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrus czarna dupo -spierdalaj 😡 Idz sie gzic z iwonka palancie :P ZOOOZIA :D jak tam dzis ? Juz najedzona ? Umyta? Czemu neta w pracy nie mialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloneczko na szczescie w pracy nie mam netu w komopie ma program ktory jest mi potrzebny do moich codziennych zajec zreszta ja nie mam nawet czasu usiasc i zjesc snaiadania, a co dopiero w godzinach pracy siedziec na kafe, miesiac temu przynioslam do biura gazete, do tej pory lezy nietknieta:o dzien oki jak zwykle z niczym sie nie wyrobilam i przytachalam papiery do domu mam ambitny plan to dzis zrobic-musze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cienko cos widze ta Twoja robotke ZOOZIA tu na kafe. A jeszcze i chamowo sie zeszlo ,wiec trzeba odpor dawac ,takze papierki zostana pewnie na week :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najadlam sie ale za godzine poczuje glod, zrobie sobie frytki:D teraz jem czekolade ktora \"mecze\" juz od piatku:) no i kawa wkurza mnie to ze musze pisaca jako czarna a co u ciebie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musze to zrobic dzisiaj:) jednak bede caly czas obecna na kafe:) dobra zmiana nudnego tematu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis rano myslalam ze wypadne gdzies na piwko a tu lipa .Pogoda pod psem i nie chce sie wychodzic .Zimno sie do tego jakos zrobilo :(Chyba zalegne przed telewizorem ,z braku innego zajcia . Malolata tez przestala sie cos odzywac ,pewnie do domku poleciala :D Wiesz ze dzis moderator interweniowal prawda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoozia nie nie jestem ,to powiedzmy moje chobby :) A to Ty pytalas? Mialas isc dzis do fryca :D:D:D Pozatym nie jestem sioneczko:P tylko słoneczko.Marnys czarna dupo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do fryzjera ide w czwartek:) musze cos zmienic szykuje mi sie fajny week wiec musze dobrze wygladac:) oj sioneczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz opowiadaj co Ci sie szykuje i co masz zamiar z wlosami zrobic ? Teraz masz dlugie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim🖐️ale sie tu porobilo hmmmmm w sumie pogubilam sie juz troszke kto jest kim:o Pozdrowionka dla tych prawdziwych;) i kopniak dla podszywaczy😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×