Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

angelwitch

Wrocław--skumajmy się

Polecane posty

Nie jestes, nie rob scen:P :classic_cool: Dzien mi minal jako tako, poza kolosem, na ktorym szanowny pan doktorek dal najtrudniejsze mozliwe zadania:o A Tobie jak minal?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra już nie będe:D;) mi po chińsku, jako tako :) po wyczerpującym łikendzie imprezowo-naukowym(tzn w przerwach gdy nie imprezowałam to pisałam prace :D) odpoczywam ale od jutra biore sie w garść i twardo pisze:) a dziś mnie wszystkie mięśnie bolą po basenie:O ( nawet te których istnienia nawet nie podejrzewałam) :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheee:D Mnie tez bola miesnie, ale po fitnesie:)Bylam dzis u jakiejs nowej instruktorki, dziewczyna tragiczna, juz sie przepisalam do innej:P Gdzie chodzisz na basen?i ile to ksztuje jesli mozna wiedziec?tez bym chetnie pochodzila..:)tlyko wszystkie daleko lub drogo:( Ja swoja prace juz napisalam i oddalam wczoraj, co z nia dowiem sie w piatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chodzi o prace to Ci zazdroszcze,też bym chciałą już oddać:O:O ja chodze na basen na biskupinie,ze trzy miechy zabrało mi żeby sie zmnobilizować a to 10 min drogi od domu:) 8 zeta z leg. studencką,czyli nie tak strasznie:)- 10 zeta bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eufrozyna
eeee:( no szkoda że nie mieszkasz na biskupinie:( bo swoje kumpele to musze na siłe wyciągać....:( z tego co pamiętam to na śródmieściu mieszkasz,zawsze masz Teatralną no albo Kochanowskiego no ale z drugiej strony jak byś miała oszczędzać to warto pół miasta przejechać:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem:)Byłam wyprowadzic Zenia:D Czytaj to: Umiera papież. U wrót raju sw Piotr go pyta: - Ktoś ty? - Ja? biskup Rzymu. - Biskup Rzymu? Nie kojarzę. - No, namiestnik Pański na Ziemi. - To Bóg ma namiestnika? Nic mi o tym nie wiadomo. - Jestem głową kościoła katolickiego! - A co to takiego? Papież zrobił głupią minę i aż mowę mu odebrało. - Dobra - mówi sw Piotr - Czekaj tu, idę spytać szefa. (tup, tup, tup) - Panie Boże, masz chwilkę? Jest tu taki jeden, mówi, że jest papieżem, Twoim namiestnikiem na Ziemi, głową czegoś tam.. - Nie kojarzę. Ale moment... Jezusie, może ty coś o tym wiesz? - Nie, tato, nie kojarzę. Ale pójdę z nim pogadać. Po chwili wraca Jezus zwijając się ze śmiechu i mówi: - Pamiętacie to kółko rybackie, które zakładałem 2000 lat temu? - No, i? - Oni do tej pory działają! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim przelacze z wiezy to łoooo:D Nie nie nie, poslucham rano obiecuje!! Ale nie napisze tu nic o swicie bo bede w biegu do pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś znowu pustawo.... jak kawaly to też kilka wkleje:) Centaury, Minotaur i inni; no, jakie jeszcze potrzebne są dowody na powszechną zoofilię w panteonie greckich bogów??? Jeżeli zauważycie wysoko na niebie lecącego samego pilota oznacza to, że Ministerstwu Obrony Rosji udało się wreszcie wybudować niewidzialny samolot. - Kochanie, znalazłem pod łóżkiem naszego syna takie pisemko sado-maso, wiesz: związani ludzie, maski, pejcze... - mówi żona do męża. - No i co zrobimy? - Nie wiem, ale klaps nie jest chyba najlepszym pomysłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dółłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł:O do dupy z pracą i dupy z facetami:O ale generalnie jakoś życie powoli sie toczy... a co tam u Ciebie?mam nadzieje że weselej:) aha,i dalej jakoś na basen sie nie wybrałam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedobrze niedobrze..czemu same doły?:( U mnie nawet fajnie jest:)Ide teraz spac bo na pysk padam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×