Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

angelwitch

Wrocław--skumajmy się

Polecane posty

Dobra..spójrzmy prawdzie w oczy..Temat się sypie. Nasza znajomość się sypie. Nasze rozmowy się sypią. Wsio się tutaj sypie. Dobranoc:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
Pozdrawiam,ja stala podpora i przyjaciel. zapisale Twój mail wiéc niebawem dam znac,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel ja jestem caly czas :) ale ten upal mnie zabija :( my do siebie piszemy wiec sie nie sypie ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko byłoby ok gdyby nie nasze niezgranie czasowe:O no trudno,porostu trza to jakoś nadrobić:) mnie też ta patelnia męczy(a tak narzekałam że jest zimno i lata nie ma;))no ale może sie w końcu jakoś opale,bo jestem blada jak dupa młynarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem blada jak dupa marynarza :D:D:D - dobre haslo. jakos sie zzgramy czasowo, teraz cieplo jest nie kazdy chce siedziec przed kompem. milego dnia wszystkim !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm młynarza:),nie marynarza:),choć marynarz też może mieć bladą:D ja musze póki co siedzieć na kompie, bo w ostatnich podrygach kończe sowoją prace mgr.-już mam jej serdecznie dosyć:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no..cos sie ruszylo! :) matko..angel..ja myslslam,ze z tym,ze nie odezwalas,bo zobaczylas opis..to bylo do mnie :) heheh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szanowne panie :) Ja też z Wrocka, choc nie jestem rdzenną mieszkanką tego pięklnego miasta. Właśnie siedze przed kompem, pije piwo i cieszę się niezmiernie, że po całym dniu duchoty nastąpiła wreszcie oczekiwana przeze mnie burza :) Uwielbiam powietrze po burzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj impreza nie wypaliła, miałam iśc do Zmierzchu ze znajomymi, no ale nic z tego nie wyszło. Wiec musze wypic te zapasy piwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nic lepszego niż zimne piwko i powietrze po burzy, i jednym, i drugim można się upajac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to czemu?Bo mój boski topic pada. I nie mówcie, że nie. Dupa.😡 Cześć Clover. Malutka:classic_cool:Oczywiscie,ze nie do Ciebie:):D Poprostu wklepalam w katalog nr tej laski no i jak zobaczyłam Ten ZaJefFaYnY oPiSik to mnie odrzuciło:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ I tak mam focha!:P Jesteście niegrzeczne:P Jedynie Nauzykaa przykładne dziewczę pisze ze mną regularnie maile:P Malutka wagaruje:P Urodzona to w ogóle ma naganę. Jekaterina to w ogóle już wykreślona z listy studentów. \"Może pomogę\" jest usprawiedliwiona,bo nie jest z Wrocka:P Clover jest nowa, więc się okaże. W każdym razię dzisiejszą noc spędzacie w kącie klęcząc na grochu z rękami w górze:classic_cool: Przykro mi moje owieczki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b.u.
hej. jestem z wroclawia i mam takie pytanie. co sie stalo z komarami.??? zawsze byly i gryzly wlatywaly do mieszkan i siedzialy na sufitach trzeba bylo wlaczac jakies raidy. a teraz???ani jednego nie widzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodzona nie chwal sie tylko odstąp jedno:classic_cool: Noo komarów nie ma, bo moje gryzonie wszystkie wyniszczyły:)W caaaałym mieście:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×