Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

angelwitch

Wrocław--skumajmy się

Polecane posty

ja sie nie zgadzam!!!!moja nieobecność była uprawiedliwiona(i to zajebiście uprawiedliwiona,ta nieobecność oczywiście)jak coś zawsze możesz pogadać z kilkoma konikam trojańskimi ....;);)którzy mi nieobecność usprawiedliwieli:D a tak na marginesie,miałyśmy sie kiedyś umówić na piwko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna! ja wagaruje?! ja wagaruje?! ja nie wagaruje! o wypraszam sobie! sama ze soba nie bede gadac,nie:P no..a komarow nie ma..bo sie ejszcze nie urodzily ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, a mnie wczoraj pogryzły komary... Mój gryzoń \"nie działa\". To chyba przez tę pogodę. Coś tak smutno i niemrawo siedzi. Swoją drogą-czy tu przbywa rocznik 85?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b.u.
bo mi tak czegos brakowalo i juz wiem czego. juz sie dawno urodzily. a i zawsze byly takie wielkie robale co lataly i wpadaly na okna czyba czerwce sie naywaly. i gdzie one sa?? moj kot zawsze je lapal i przynnosil do domu. a w tym roku nic:(. pewnie wytruli wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Clover..a może byc 86? ale sluchaj..ja jestem z poczatku stycznia..wiec w sumie możesz uznac,że 85 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodzona piwko?Ja nic niewiem:D Ale okeeeej:D Dobra jesteś usprawidliwona. Malutka nie pyskuj:P Dziewuszki przyznam szczerze, że mi się wali kto z jakiej dzielnicy i ile ma lat. Mam więc pomysła boskiego wręcz;) Walnijmy po poście każdy. A w poście niech będzie dzielnica i wiek :DBędzie nam łątwiej:classic_cool: Wiem, wiem..jestem zajebista:classic_cool:;):D:P Zaczynam🌻 Śródmieście, lat 21 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak szczerze, to mi też jest wszystko jedno ile kto ma lat i jakiego jest wyznania czy też koloru skory, ale babska ciekawośc jest silniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel no jestes zajebista! ja nie pyskuje kochana...tylko kyrfa..no..walcze o swoje..nie?:P no dobra..to jak ŚRÓDMIESĆIE..I LAT 20 :) aha..no czyswista,że panienaka..choć mało brakowala..nie bylabym panienka..:P tak tak..dluga historyja..w przyszlym troku mialo byc..tak tak..polewka..bo jajeszcze dziecko jestem,nie :) Clover..hehe.a. ktory grydzien? ja 10 styczen..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez wsio jedno, bo wiadomo, ze jak macie 23 a nie 21 to i tak bede z Wami gadac, poprostu jestem ciekawa,nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja 2 grudzień :) Ale coś się ponoc pospieszyłam, więc powinnam na swiecie się pojawic w połowie grudnia :) Swoją drogą, to całkiem tu u was milutko, choc jeszcze w temacie za bardzo nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel..no co Ty gadasz...ja ponizej 20 z nikim nie gadam ;) :P sorry,,,sloneczka..ale mam taka glupawe! siedze i normalnie zacieszam do tego monitorska jak cza! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, ze milutko, bo niemilutkie to bysmy na zbity pysk stad wyrzucily:P Tak wiem, jestem straszna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Clover t ja Ci przyblize..ogolnie to Angel tutaj cały czas narzeka..ze sie topik wali..wiec wielki lament... ja lamentuje,bo nie mam z kim gadac... to tak w skrocie o czym gadamy od kilku dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejj,nie no to ja jestem najstarsza???? to ja stara dupa jestem przy Was(no może nie aż tak stara..) 25-biskupin- też niezamęzna;) no wszak rynek jest tylko jesden i zewsząd do niego blisko,więc zawsze można sie umówić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysliscie, ze mialybysmy o czym gadac?Tzn jestescie generalnie bardzo sympatyczne, ale..spotkamy sie tak wszystkie..zadna zadnej dobrze nie zna..no i ...Wlasnie i co wtedy?:D Malutka grabisz sobie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie mozna :) przepraszam..czy moze mnie ktos strzelic...glupawke mam..i zaraz wszystkich obudze w domu...no o zesz jeza no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, nie taka stara ;) Wyobraź sobie-znam starsze osoby :) Swoja drogą na Biskupinie bywam prawie codziennie-tam mieści się mój wydział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel..a nie? ja Ci podam jeden nie zawodny temat FACECI i ich wszelakie ułomności :) pasi ?) tema rzeka?! ja se grabie..? ja se grabie..mno wiesz.mlodszego i slabszego..nie ladnie..nie ladnie..ja tu z sercem a Ty do mnie z grabiamy...co sie na tym swiecie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelwith -> w razie spotkania jak nie bedzie o czym rozmawiac zawsze można uzbroic się w odpowiedni trunek i urżnąc się niemiłosiernie. Z reguły pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×