Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MUSZĘ POKRZYCZEĆ SOBIE

Jesteście piękne i zadbane dziewczyny ale dlaczego się całujecie publicznie ?

Polecane posty

Gość MUSZĘ POKRZYCZEĆ SOBIE

Co chwilę mnie skręca, że nie mogę żadnej panny poderwać i zaczyna mnie już wkurzać ten widok całujących się dziewczyn w miejscach publicznych lub idą razem trzymając się za ręce i są wesołe i całe w skowronkach , kiedy na siebie patrzą . Na imprezach jest jeszcze ciekawiej , przychodzą panienki poszaleć i szaleją , obśliniają się bez skrępowania i wychodzą razem nawet do wc . W Warszawie park Łazienki lub Starówka , tu ich jest najwięcej, wyglądają na kobiety 20-letnie i już chyba zdecydowały , czego chcą i potrzebują . Te młode dziewczyny przed 18-latką też można spotkać w wielu miejscach miasta w sytuacjach intymnych powiedzmy. Wcale się nie ukrywają. Mowa ciała ale i rozum nie śpi , kiedy są emocje. Tak to widzę i obserwuję, czy nadchodzi czas na SEKSMISJĘ ? Czy też obserwujecie takie kobiety ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nos tego ni ma :classic_cool: Alić łońskiego roku przyjechały dwie wczasowicki zez Warszawy - i dawaj się lizać pode wierzbą wedle grobli... No i kulawy Juzek ich wypatrzuł - jak nie poszczuł psami - jak pantofle pogubiły :classic_cool: w tym roku chyba nie przyjadom :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×