Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prasująca

czy do żelazka wlewa się zwykłą kranówkę czy wskazana jest

Polecane posty

Gość prasująca

destylowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destylowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kranu wodę a co jakiś czas
trzeba tylko żelazko odkamienić tak jak czajnik na wodę wlewając odpowiedni preparat (z reguły kosztuja ok 2-4zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kranówa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinna byc woda destylowana .. mozna ja dostac w marketach budowlanych :)) cholipa radzę a sama walcze potem z kamieniem , który zatyka mi dziurki w zelazku :((< leję kranówkę >> prasuję niemal codziennie a i marketu z wodą pod reką nie mam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak cosik mi się zdaje, że destylowana do nabycia tez na stacjach benzynowych - dolewa się do akumulatorów przecież... No to jak będziecie tankować, to przy okazji te wodę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wlewam kranowke
ale po przegotowaniu - kamien zostaje w czajniku :) a poza tym moje ma takie jakies cos, co go odkamienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlewam tylko
wode destylowana, ktorą kupuje w drogerii :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jak pisze magdooosia to
zalezy od zelazka, kiedys mialam takie, gdzie musialam wlewac destylowana, aktualnie mam na kranowke i nie ma zdanych problemow z kamieniem a mam je co najmniej 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _C_
wlewam przegotowaną. też mam żelazko z odkamieniaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ioishdf
Uwaga na destylowaną! Moje żelazko (dobrej firmy i z wyższej półki cenowej) zostało zniszczone przez używanie wody destylowanej. A przynajmniej tak stwierdził serwis autoryzowany producenta. Żeby nie było niedomówień dodam, że żelazko nie było już na gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzyj do instrukcji obsługi!!! każde żelazko jest inne. z reguły żelazka z wyższej półki mają zalecenia do stosowania wody z kranu. ja nie mam problemów z ztakanymi dziurkami. co 2-3 prasowania odkamieniam żelzako zgodnie z instrukcją i nie mam ŻADNYCH PROBLEMÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacobs
mam na kranowkę ale wlewam do duzej butli przegotowana wodę i mam odstalą bo starcza na dlugo ,oczywiscie tylko wtedy jak pamiętam o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×