Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewelinka5555

dobry ginekolog do prowadzenia ciąży poszukiwany-KRAKÓW!!!

Polecane posty

Gość spectra
Witaj Ewelinka5555, polecam gorąco dr Piotra Chałupczaka, przyjmuje prywatnie ul. Sienkiewicza tel.12-632-72-86. Jest kompetentny, solidna firma i do tego z poczuciem humoru, sympatyczny. Życzę powodzenia i trzymam za Ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peteleczka
ja polecam doktora Butryma :) u mnie w miescie przyjmuje 2 dni w tygodniu i zeby sie dostac trzeba od 3 rano stac w kolejce :) niestety nie znam krakowskich namiarów na niego :) p.s jest łudząco podobny do Harissona Forda mniammm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dr olszewskiego polecam w Pro Humanie on jest prywatny, natomiast na kase chorych przyjmuje Drzewiecki na pachonskiego w przychodni. on pracuje w Narutowicza i uwazam , ze jest swietny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr bałasz n a Królowej jadwigi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madalenkoil
DO prowadzenia ciąży polecam DR.Lachowicza, pracuje w szpitalu na Siemiradzkiego, przyjmuje tez w przychodni SW.Rafała, na Piaskach, UL.Bochenka 1. Tel do rejestracji 650-08-10. Ciężko się tam dodzwonić. Jest dobry i nie ma zbytniego tłumu do niego bo nie przepisuje antykoncepcji, więc małolaty nie latają do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam dr. Peszka z Promedisu. jestto prywatna przychodnia. nie wiem ile biora za wizyte. Ja placilam 60 zl mc za mozliwosc leczenia sie w promedisie(dlatego ze maz ma tam wykupiony pakiet z pracy). Dr niesamowity. GODNY POLECENIA. Robil mi cc. Zero gadki o jakims placeniu. rodzilam na ujastku. jestem bardzo zadowolona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogo polecacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolkuj
dr Bruszewski Piotr - wystarczy spojrzeć na opinie na znanym lekarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr,Kmiec przyjmuje na os,.oswiecenia a ponadto pracuje w szp Zeromskiego koszt wizyty to 100zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Podkowińskiego ma gabinet Tomasz Łabiak. Jeśli chodzi o prowadzenie ciąży to zdecydowanie polecam i to szczególnie jeśli są jakieś komplikacje. Lekarz pracuje w klinice szpitala uniwersyteckiego właśnie w poradni patologii ciąży, więc ma się dzięki niemu dostęp do wszystkich potrzebnych konsultacji klinicznych, które w przypadku problemów z ciążą się konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do kliniki Femina, konkretnie do dra Jankowskiego. Świetny lekarz, trzeba przyznać, że ma bardzo dużą wiedzę i doświadczenie w różnych, też trudnych przypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ze swojej strony dodam jeszcze adres gabinetu http://sofimed.pl - świetna opieka w przystępnej cenie! Wszystkim spokojnie mogę polecić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princess

Na pewno wybór lekarza jest bardzo ważny, każda z nas chce mieć pewność,  że wszystko będzie przebiegać dobrze, że lekarz się nami zaopiekuje. Ja chodziłam do dra Jankowskiego i powiem wam, że to jest bardzo dobry lekarz i ma bardzo fajne podejście do pacjentek. cierpliwy, jak trzeba uspokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luda

ja się przychylę do wcześniejszej opinii, ja też chodzę do dra Jankowskiego bo jest świetnym specjalistą i dobrze radzi sobie z pacjentkami, nawet takimi trochę jak ja co mają 100 pytań do.. 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×