Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hmmmymymy

przerwanie stażu

Polecane posty

Gość hmmmymymy

witam! chcialam zapytac jakie sa konsekwencje przerwania stazu z mojej winy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik UP
Zwrot kosztów stazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik26
ja przerwałam staż bo znalazłam lepszą prace i nie było zadnych konsekwencjii. Koszty stażu sie ponosi jak przewiesz staż i dalej jestes osoba bezrobotna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hymymymy
a co zalicza sie wlasnie do tych kosztow stazu?? stypendium rowniez czy nie?? czy tylko dojazd i badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_mil
jeśeli przerwiesz staż z innego powodu niż znalezienie pracy to musisz oddać stypendium,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_mil
jeśeli przerwiesz staż z innego powodu niż znalezienie pracy to musisz oddać stypendium,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_mil
jeśeli przerwiesz staż z innego powodu niż znalezienie pracy to musisz oddać stypendium,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_mil
jeśeli przerwiesz staż z innego powodu niż znalezienie pracy to musisz oddać stypendium,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_mil
jeśeli przerwiesz staż z innego powodu niż znalezienie pracy to musisz oddać stypendium,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hymymy
zle mowisz :) tylko koszty badan i za bilety jesli ci dawali...skad mam im niby po 3 miesiacach dac pieniadze ktore zarobilam :> bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic poprostu na 3 mc-e
tracisz status osoby zatyrudnionej i nie bedzuesz miala opieki lekarskiej jak ci sie cos stanie. dowiedz sie w urzedzie i nie sluchaj glupot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polkaaaamolkaaa
a jak to jest jak mi lekarz wypisze ze np stan zdrowia mi sie pogorszyl i nie moge dalej pracowac albo jak podejme nauke na studiach dziennych???tez oddaje mamone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oddajesz pieniadze ale za badania lekarskie, a nie za wyplacane stypendium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przerwalam staz a moim argumentem bylo zaczecie studiow zaocznych czego nie moglam pogodzic z praca w pizzerni, trzeba troche nabajerowac, to nic nie bedziesz musiala oddawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik pup
Zwraca się wypłacone stypendium i koszt badań lekarskich jeżeli przerwanie stażu nastąpi z innego powodu niż PC czyli podjęcie zatrudnienia. pozdrawiam serdecznie pośrednik pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stazysta leser
Nic sie nie zwraca oto mejl z UP: W przypadku przerwania stażu/PZ z własnej winy (z wyjątkiem podjęcia zatrudnienia) osoba zobowiązana będzie do zwrotu kosztów poniesionych przez PUP oraz zostanie pozbawiona statusu bezrobotnego na okres 90 dni, zgodnie z art. 33 ust. 4 pkt 7 z dn. 20.04.2004r o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz. U. Nr 99, poz. 1001 z póżniejszymi zmianami). Bezrobotny, który przerywa staż/PZ z własnej winy zobowiązany jest do zwrotu kosztów poniesionych przez PUP, tj. kosztów badań lekarskich oraz kosztów przejazdu. W związku z powyższym, nie ma obowiązku zwrotu stypendium stażowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannamontanna69
w przypadku gdy stażysta podejmie naukę na studiach dziennych i przerwie staż to jakie dokumenty do UP musi dostarczyć stażysta i pracodawca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka0319
a co sie stanie kiedy nie zwróce im czyli PUP za badania lekarskie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka0319
Moze inaczej mam sytuacje tego typu.Byłam na stazu.Kiedy mi sie skończył szefowa starała sie o przedłuzenie,udało sie dostałam skierowanie na badanie czy jestes zdolna do pracy i moge podjac 2 staz.Poszłam na badania zrobilam je i podajże za tydzien poszlam do urzedu zrezygnowac.I teraz jestem wyrejestrowana i dostałam pismo,ze jestem zobowiązana do oddania im za badania w ciagu 14 dni.A co sie stanie kiedy nie zaplace????Bardzo prosze o szybka odp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie może jaki jest okres wypowiedzenia. Jak znajdę pracę, to jaki jest okres wypowiedzenia na stażu. Mogę w tym samym dniu zakończyć w którym podpisuję umowę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0987yyyy
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozi92
to w końcu jak jest z tymi konsekwencjami? odbywam 9 msczny staż z UP ale to jest staż z europejskiego funduszu i chcialbym zrezygnować np przed podjęciem jakiejś normalnej pracy, wiec musiałbym oddawać całość stypendium czyli za te przerobione 6 msc gdzie europejskie stypendium wynosi ok 1000zł? czy tylko koszt badań nadmieniając ze za badania płaciłem sam a pracodawca oddał mi za badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×