Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alusia z problemem

Mąż namawia mnie do zdrady...

Polecane posty

Gość gość
Gdy mąż proponuje to powinno się skorzystać z okazji wspaniałego seksu z mężem i kochankiem. Takiego seksu nigdy wcześniej nie miałam. Pierwszy seks w obie dziurki był troszkę dziwny bo czułam się tak inaczej nawet nie mogłam dojść do orgazmu. Kolejne razy były już wspaniałe z wielkim orgazmem.

Gość gość
Mój mężulek też mnie namawiał, kilka razy było przy nim ale było słabo, nie mogłam się skupić, potem spróbowałam bez niego i teraz jest o wiele lepiej, pełen relaks i zadowolenie.

Gość gość
A ja szukam jakies cipki do trojkata

Gość gość
Tez namawiam zone na seks z innym ale ona nie chce wic Sam moge dolaczyc do innej pary

Gość kingaaw
mój namawiał mnie do zdrady bo jak to powiedział jego sprzęt nie daje rady więc niech mnie inny zadowala. Ale że ja go kocham to kupiłam mu iqman i nie zdradziłam. i nie żałuję. nasz seks jest znowu cudowny. ;)

Gość gość
Mój mnie namawiał, zrobiłam to kilka razy przy nim, a teraz bez jego wiedzy, sam już nie może ale dla mnie nie żałuje, cenię i kocham go za to.

Gość gość
Mój nie musiał mnie namawiać bo ja go namawiałam na seks z innym facetem oczywiście tylko w jego obecność bo ohydne jest bez partnera się bzykać z innym. Mąż postawił mi warunek że musi być ponad dwadzieścia cm i dość gruby. Pół roku szukaliśmy i znaleźliśmy godnego jak to określił mąż do bzykania się ze mną. Pominę pikantne szczegóły ale czułam podczas tego seksu z kochankiem jak gdybym była rozdziewiczana. Nawet troszkę się posączyła krew ale był to boski stosunek.

Gość gość
Mąż zachęcił mnie do seksu z dwoma kolegami z jego udziałem. Miałam seks troszkę się balismy bo był bez gumy i wchodził kolejno jeden po drugim w zalaną mokrą cipke. Po tym seksie nasz seks z mężem stał się mocniejszy.

mój podczas seksu mówił że chce mieć prawdziwą kurwę ! jeszcze nie dałam drugiemu do końca ale pozwoliłam żeby długo grzebał mi w majtkach( było cudownie) powiedziałam mężowi i teraz podczas stosunku opowiadam mu co robił tamten to od razu dochodzi. Podnieca go myśl że jestem suką, na początku miałam obawy ale spodobała mi się jego fantazja i skoro sam tego chce to pozwoliłam jednemu żeby posmakował mojej muszelki. Teraz mąż ciągle chce żebym pokazywała obcym facetom co mam między nogami(niby przypadkiem). Podnieca go myśl że walą mnie inne kutasy a mnie to jeszcze bardziej podnieca. Kiedyś odważę się i pozwolę obcemu daleko od domu by mnie walił ostro.

Gość gość
Kasia, skąd jestes? Moze spotkamy sie?

Gość gość ktory wie
Wbrew pozorom sporo jest takich facetów ktorych to kreci.

Gość gość
mnie tez mąz namawial dlugo do zdrady niby mialo byc z jednym a zrobil impreze i bylo ich 3

Gość gość
Mnie tez moj slubny namawial do zdrady i do tego mowil mi z kim, tylko nie wiedzial o tym ze jak on slozbowo za granice wyjezdzal to ja wlasnie z tym facetem wolne chwile spedzalam i dawalam mu jak tylko chcial.A mial duzo wiekszego od mojego meza, a bral mnie na kazdym spotkaniu nie raz tak jak to robi moj slubny. Zawsze zjechal mnie na calego ile tylko mial sily, a pala zawsze dlugo mu stala byl wspanialy ON i jego sprzet

Gość Jaaaaaaarogi

Hej moja zona tez od jakiegos czasu rucha sie z innymi. Jakby ktos chciał pogadać to pisac dominujacy1985@wp.pl 

Gość BIU9

Jak zwykle wszedzie znajdą się jakies małolaty, które z wielka ochotą i z zapałem godnym lepszej sprawy będą się podszywać pod innych... Ciekaw jestem czy taki jeden albo jedna - będa tak zadowolone gdy im ktoś będzie mieszał w ich topic'u? Ale co tam na głupotę nie ma rady. Warto byłoby chociaż gdyby tak sie ten żartowniś wysilił i pisał bez błędów ortograficznych i stosował interpunkcję!!! Ufff... Ulżyło mi trochę... Pytaliście czy tego chcę... Sama nie wiem. Z jednej strony zawsze ceniłam sobie wierność oraz zaufanie i jestem gotowa trzymać się swoich zasad. Z drugiej strony po pewnym czasie w związku zwykle zaczyna wiać o ile nie nudą to rutyną. (Jesteśmy już 5 lat po ślubie i mamy 2.5 letnią córeczkę) Po za tym mąż wspomina o opisanym problemie dość często. Fantazjuje itd. Gdy wychodzimy gdzieś namawia mnie bym się seksownie ubrała, założyła coś skąpego. Potem z wielką rozkoszą przyglada się rekacjom innych mężczyzn. Nie powiem by to nie było miłe, by nie łechtało mojej próżności :)) ale boje się, że zajdziemy "o jeden most za daleko". Szczerze mówiąc teraz nie jestem pewna bo zaczęłam o tym myśleć i też trochę fantazjuje. Nie wiem co robić. Zadałam to pytanie na forum bo może ktoś z Was w jakiś sposób podpowie mi jakie mam wybrać wyjście. Czasem jest tak, że jedno zdanie oże być bardzo pomocne. Do Niewolnej: czytałam sporo o swingersach. Zwykle zaczyna się od tego, że mąż namawia na trójkącik. Potem jest już dwóch innych facetów a on się temu przygląda a potem... sama sobie dopowiedz... Naprawdę jestem w kropce...

Nie rób tego jak wasz związek jest ok. Spodoba Ci się kochanek bo dobrze Cię posunie i co wtedy? Zostawisz męża? Niech to będą tylko fantazje i już. Ja też myślę o teściowej i wiem że też by ze mną poszła ale mamy swoich partnerów i koniec. Po takich zabawach to równia pochyła na dno.

Gość Beti

mnie tez mąz namawial dlugo do zdrady niby mialo byc z jednym a zrobil impreze i bylo ich 3

W naszym związku to ja wyszłam z inicjatywą seksu z facetem i mężem. Mąż mi dogadza jesteśmy przed trzydziestka ale kusiło mnie bym miała innego między nogami. Wybieraliśmy kilka miesięcy i ja chciałam jednego a mąż innego. Więc dogadaliśmy się z mężem że będą oboje. Tak nam się wydawało że to trafna decyzja do czasu gdy wszyscy byli nadzy ze stojącym ...kami wtedy obleciał mnie strach czy dam radę? Brałam pod uwagę ze gdy nie dam rady mąż wstrzyma zabawę. Dlatego nigdy bym nie zdradziła męża bo to obrzydliwe co innego zdrada kontrolowana. Gdy się rozkręciłam to kazdy z nich mjie dwa razy zerżnał ja zyskałam dxirki temu kilka wspaniałych orgazmów. 

Gość Gość

Zdrada kontrolowana. Wspólnie wybrać należy partnera i ustalić szczegóły spotkania. Po spotkaniu koniecznie razem szczegóły sobie powiedzcie jak było. Super  

Gość Rozalia

Zdrada kontrolowana. Wspólnie wybrać należy partnera i ustalić szczegóły spotkania. Po spotkaniu koniecznie razem szczegóły sobie powiedzcie jak było. Super  

Tak dokonanie przemyśleć i ustalić z partnerem. Również by był chłopak czy mąż podczas badań krocza wtedy się oswaja z obecności obcego faceta w swerze intymnej. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować