Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość York nie New

Czy ktoras tez tak miala?

Polecane posty

Gość York nie New

Wiem,ze zaraz wszyscy sie na mnie rzuca-zdaje sobie sprawe(ale nic na to nie poradze. Urodzilam dziecko przez cc na zyczenie bo strasznie,przerazliwie brzydzilam sie urodzic naturalnie.Zarowno moj ginekolog jak i znajome nie mogli mnie przekonac.Nie potrafilam odczuc,ze to taka piekna chwila i do tej pory tak mam.Jestem cala szczesliwa,ze mala mi po prostu wyciagneli,inaczej bym chyba popadla w depresje.Balam sie o tym powiedziec rodzince,ale okazalo sie,ze moja mama piala z radosci,bo jej nie chcieli zrobic cc,cala zmasakrowali,a na koniec ledwo odratowali i ja i mnie.A moj maz jeszcze bardziej sie ucieszyl,ze stres trwac bedzie gora godzine,wiec mialam wsparcie.Wiem,ze dla wielu z Was to tragiczne,ale uwierzcie,ze nic z tym odczuciem zrobic sie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i łyso sie zrobiło
No i co? Nie rozumiem problemu. Przecież cc to nie koniec świata. Nikt Cie potepiac nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OC CHODZIC
JA TEZ NIE ROZUMIEM O CO CICHODZI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość York nie New
Chodzi mi o to,czy to jest normalne zeby brzydzic sie porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiesz ja mysle ze to nie
jest kwestia brzydzenia sie ale po prostu ogromnego strachu po tym co przezyla tew0ja mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obolałapoprodzie
Ale beton. to brzmi jak jakas podpucha takie to glupie. przeciez kazda mniej czy bardziej boi sie porodu - bolu oraz późniejszych skutkow i nie ma w tym nic zlego, cc jest doraz bardziej popularne i chyba nikt juz nie potępia takich decyzji. mamy w koncu 21 wiek. ja niedawno urodzilam naturalnie moją coreczkę. to byl moj pierwszy i ostatni poród naturalny!!!! 14 godzin bólu nie do zniesienia... jesli przyjdzie mi jeszcze zajść w ciążę oddam wszystkie pieniądze za cc i wcale się tego nie wstydzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnao
York to do konca nie jest normalne, ze az tak sie brzydzilas, rozumiem strach ale obrzydzenie?? przeciez to twoje dziecko mialo sie urodzic..ale nie wazne, kazdy ma jakies fobie i tylko sie ciesz, ze sa juz takie morzliwosci jak cesarka bo kiedys nawet w zagrozeniu zycia nie bylo...ja tez mila cesarke ale dlatego, ze mialam problem ginek i nie moglam naturalnie urodzic..cesarka tez nie jest do konca taka super bo potem wszystko cholernie boli i trzeba bardzo na siebie przez 2 miesiace uwazac, ..:) pozdrawiam Cie i mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×