Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atomowa_Betty

Dziewczyny, ktore właśnie dowiedziały się o ciąży

Polecane posty

Gość Atomowa_Betty

Ja dowiedzialam sie w zeszly piatek i jestem mega szczesliwa, teraz leci 3 tydzien i mam nadzieje ze wszystko potoczy sie dobrze :). Czy jest ktos jeszcze w podobnej sytuacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atomowa_Betty
Dziekuje :) Powiedzcie dziewczyny w ktorym miesiacu rosnie brzuszek? Juz nie moge sie doczekac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U mnie już w
3 było widać :) ale to sprawa b. indywidualna A w ogóle to...... GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie, ja tez sie dowiedzialam w zeszly piatek, i tez sie strasznie ciesze ;). A moj mezczyzna to juz po tych kilku dniach jest ekspertem od ciazy, pomimo tego ze ja juz jedno urodzilam :P, on wie juz wszystko najlepiej hehe. Gratulacje Atomowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atomowa_Betty
Super :) ciesze sie ze sie odzywacie dziewczyny, to moja pierwsza ciaza i strasznie to przezywam, bardzo dobrze sie czuje i mam nadzieje ze nic sie nie zmini bo za 24 dni moj slub :) Nudnosci chyba bym juz miala, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia25
witajcie. kiedy termin???zapraszam na topik Grudzień 2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulucha
jejku.Ja niedawno miałam brak apetytu i lekarz powiedział, że mam zapalenie zoladka.Zrobił mi badanie krwi i moczu.Wyniki były dobre tyle ze w moczu zauwazyl biale krwinki.Stwierdził, ze jestem w ciazy.Ale czy to mozliwe skoro wczesniej ginekolog mnie badał i pobral wymaz na cytologie i nie powiedział, ze jestem w ciazy.Moj lekarz rodzinny stwierdzil ze ginekolog nie byl w stanie tego zobaczyc bo to za wczesnie.Okres mialam normalny ale prawie miesiac temu czyli dwa tygodnie po ostatnim stosunku.Czy to mozliwe ze jestem w ciazy a test ciazowy jest negatywny?Robiłam go niedawno a od ostatniego stosunku minął rowny miesiac?Proszę pomózcie.Zanim pojde do ginekologa chce sie nastawic psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
część ja się dowiedizalam wczoraj. Jestem b. szczęsliwa . Nie byłam jeszcze u lekarza zeby to potwierdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala 34
ja sie nie dowiedziałam, ja ja zaplanowałam 23 nie brałam anty, musiałam sie spieszyc:) i to syzbko bo juz 12 marca spotkal sie z ex, a 20 czulam ze chce wracac do niej. No i pisa o niej jak byl w egipcie, czytalam, szlag mnie trafil. teraz wiem, ze glupio zrobilam bo on dziecku mowi tak, mnie nie.no i skrzywdzilam jedna kobiete:) a w roku 2 lata po mojej ciazy skrzydze kolejna kobiete... tak mu dalam popalic, ze on nie chce juz dzieci, poza tym wyklelam jego bachory z nowa kobieta, zyczyc mu bede zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atomowa_Betty
Mam 26 lat i marzylam o dziecku a moj narzeczony tak sie cieszy ze juz nawet nie rozmawiamy o naszym slubie tylko caly czas o malenstwie. Mialam problemy ginekologiczne i caly zas bralam leki hormonalne lekarz mowil ze z zajsciem u mnie bedzie ciezko ale caoly czas walczylismy i udalo sie :). Jestem szczesliwa!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabelinka
Jestes zwykla swinia ala a dzieci beda mialy twoj charakter to podle... do tej pory czuje noz jaki on mi wbija mowiac; nie chce dziecka! zatem chyba twoj sposob jets dobry, nie brac tabletek anty... super sposb a potem tez powiem, ze to wpadka byla drugi noz, jak ty wyklinałas jego, mnie i dzieci, takie niewinne nienarodozne... czym ci zawinily? jest tylu bogatych tylka mozesz kazdemu dawac... i miec kase, czym ci zawinily moje nienarodozne dzieci???? te rany mam w sercu, bliznia sie powoli... a ty dalej działasz, bedziesz matka chrzestna zatem bedziesz w rodiznie. wiedziałazs jak sie wcisnac. i manipulowac jego mamai siostra. tylko sie w wywiadach nie wypowidaj bo cie tak zalatwie, ze bedziesz sie leczyc w londynie! dosyc ran mi zadałas!!! kolejna rana ze gram, ze lece na kase, ty swinio, sama oceniasz po sobie... nie godnas nawet nazywac sie kobieta, ktora kobieta wyklina niczemu niewinne dzieci, nienardzone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atomowa_Betty
Jezu!! o co chodzi dziewczyny? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabelinka
pigułki to pewne zabezpiecznie, jak ktos nie bierze to ma ciaze gratuluje, ja nie bede miec nigdy dzidzi, a tak bardzo chciałam...jednak tyle osob jej nie chcialo, zanim wogole sie poczela na dlugo dlugo dlugo przed, poza tym jedna wredna zle jej zyczyla, to bardzo przykre, serce krwawi... juz od roku, ale mam nadzieje, ze jakos je zalecze, choc bedzie tudno...blizna zostanie na wieki... a tak marzyłam o malutkiej, o takim dorbym serduszku jak... ja mojej malej niuni, której nigdy nie zobacze, nie utule, dedykuje wiersz, ktory napisal o mnie pewien Pan:) "Jest inna niż te, które znałem. Masz inne falujące włosy Twe oczy są proste pełne błekitu Nieba. Twój niesmiały głos nicyzm strumień brzmi cicho lecz zimno otacza cie. a serce twe gorace nicyzm lawa Kim jestes? Hmm jak wyobrazałam sobie swoja niunie, to wałsnie, ze bedzie miec czarne falujace sie oczy, chciałam by miała jego duze ładne oczy, pelne madrsci:) i serce tak gorace jak mam on i ja. ale kobieta o zlym sercu, czyny mowia same za siebie, zlorzeczyla, bawila sie w czary... nie wybaczylabym sobie, gdyby moje niewinne dziecko urodizlo sie chore, kalekie... ciesze sie waszym szczesciem, mam nadzieje, ze nie jestescie az tak wyrachowane jak Ala z wawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabelinka
no własnie o co chodzi? tez nie wiem ale wiem i poznałam na ile silna moze byc nienawisc drugeij kobiety, wyrachwanej przed osiagnieciem celu nie cofnie sie przed niczym bedzie walczyc nawet ciaza, w ktora zajdzie, a jeli to nie pomoze to i takimi czyanmi jak zyczynie zle niewinnemu dziecku... to swiadczy o szczycie zla..jaki w sobie nosi ona jets tam gdzie moj ukochany, wprasza sie na imprezy, aby niby przypadkiem byc obok niego.. a ja? usycham z teksnoty, ale jestem bierna.. nie wyklinalam nidgy, jedynie serce plakalo, rany krwawily... a ona? ona wyniesiona na oltarze, ceniona, boze jak to zabolalo... cenic kogos za zlo jakie ma w sobie, za wyrachowanie ktorego sie dopusicl...teraz weszla w rodizne, bedzie miec duze pole manipulacji.. biedne tylko to dziecko, no bo czy ono wie kim jets jego matka chrzestna/ a jak rodizce zemra to ona i tak sie nim nie zajmie... nie jets godna a by nia byc, skoro zycyzla zle niewinnemu dziecku, ale wiedziała ze ono bedzi moje i jego, a tego nie mogla zniesc i sie zemscisla... podle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atomowa_Betty
asiapanda - mialas jakies niefajne dolegliwosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO IZABELINKA
czy ty znasz tą Ale 34, wiesz kto to? czy akurat tak ci pasowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atomowa_Betty
Dziewczyny w ktorym tygodniu zaczely sie u Was ewentualne nudnosci i inne przykre doleglwosci? Ja niczego takiego u siebie nie zauwazylam i mam tylko nadzieje ze nic takiego mnie nie spotka bo za 3 tyg moj slub i chce na nim wygladac pieknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelinka
znam ją, doskonale:) niestety z kazdym czynem potwierdza kim jets i co zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×