Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska dziewica

znowu temat z dziewica

Polecane posty

Gość ciekawska dziewica

wiem ze sie powtarzam i temat z dziewicami jest oklepany ale mam jedno pytanko do Panow. Jesli zalozmy ze macie 30 lat a Wasza kobieta 20 i jestescie ze soba rok ale jeszcze nie uprawialiscie sexu. Decydujecie sie wreszcie i nagle Wasza panna mowi ze jest dziewica. To: A) czujecie sie dumni z faktu ze czekala tylko na Was B) zrywacie z nia bo boicie sie odpowiedzialnosci C) mimo wszystko pozbawiacie ja dziewictwa a potem ja zostawiacie D) kochacie ja przez to jeszcze barziej Mozna podac kilka odpowiedzi na raz. Dziekuje Wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee nie wiem - jakieś dziwne ... babka 20 - facet 30 ?? Dalej nawet nie czytalem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nvert
uważam ,ze 20 lat to bardzo mało .TAkze w tym wieku dziwictwo to standard.Dlatego nie mysle nic.Zdziwiony byłbym gdyby nie była dziewicą.Mało dziewic jest 30 letnich .NAtomiast 25 lat czy 20 to sporo . .Dlatego nie czuje sie dumnie nie kocham ja bardziej itd MOja odpowiedz to E ) Czy w tym wieku dziewictwo to standard i zdziwilibyście negatywnie sie gdyby nie bła dziewicą ? Odpowiadam .TAk to standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu nie ma odpowiedzi
E) kocham ją tak samo i nic to nie zmienia? No, moze to ze nigdy nie zapomnimy tej nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po roku znajomości mówi że jest dziewicą? To po 2 latach powie że ma męża za granicą.... Chyba bym delikatnie stracił do niej zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne dziwne
zgadzam sie ze stic dziwnie, jesli przez rok cie nie dotkną to pewnie jest prawiczkiem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeejesdghj
a moze Ona jest w tych sprawach niesmiala, i zdecydowana na \"nie\" a On.. hmm nie nalegal....hm rzeczywiscie to dziwne......, aczkolwiek to nie znaczy, ze tak nie moze byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska...
a co masz taką sytuacje...ta ankieta ma ci pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardziej sie jej przygladam z jakich powodow utrzymala dziewictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×