Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszeczka23

jestem sama jak palec a jestem w 7 miesiacu!!!

Polecane posty

Gość myszeczka23

jest godzina 21:14 siedze sama w domu i mam totalnego doła!! za kilka dni zacznie mi sie 7 miesiac ,to moje pierwsze dziecko ,termin mama na 15 sierpnia,mój facet jest w Niemczech w pracy bo tu niemogł nic znalesc, mieszkam sama jego nie ma juz1,5 miesiaca i niebendzie jeszce z miesiac moze troszke wiencej,jestem zdołowana bo sama przezywam to wszystko te najwspanialsze miesiace ciazy,pierwsze ruchy dziecka itp.mam metlik w głowie,czuje se taka samotna i nie mama ochoty wychodzic nawet z domu ,chciaął bym zeby był tu mój kochany ale narazie jest to niemozliwe i niewiem czy dam rade dłuzej sam .czy jest ktos kto jest w podobnej sytuacji??jestem w ciazy a niepotrafie cieszyc sie tym tak ja bym chciął bo czuje sie bardzo samotna mam nadzieje ze jutro mi to przejdzie pozdrawaim wszystkich ps.w dodatku wszystkie moje kolezanki mieszkaja daleko z tad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja ja ja ja ja
🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, współczuję... wiem jak ciężko jest, kiedy ukochana osoba jest daleko... próbuj myśleć tylko o tym jacy będzicie szczęśliwi, kiedy już wróci i na świecie pojawi się Wasze maleństwo. Uszy do góry - już niedługo będzie pięknie :) Pozdrawiam Cię ciepło 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pOMYSL SOBIE ZE TO TYLKO drobny epizod w twoim długim życiu i korzystaj z nudy bo już niedlugo jak bedzie maleństwo to nie zaznasz jej tak szybko. Wiem co mowie bo w pokoju obok śpi moja 4 miesieczna coreczka. Nie smuc sie bo dzidzia też bedzie smutna, zrób sobie gorącą kompiel , weź do reki dobrą książkę a zły nastruj odrazu przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha i CIESZ SIE TĄ NUDĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszeczko... Jak bedziesz czula sie samotnie to wpadnij do czerwcoweczek.. U nas zawsze wesolo... i zawsze ktos jest :) Poza tym.. Pomysl.. nie ma twojego ukochanego.. jestes sama.. Wiec zrob coz z mysla o nim... Zacznij moze pisac pamietnik sobie... Bedzie to maly prezencik dla niego po powrocie a i malenstwo moze kiedys go dostanie... Bedzie wiedzialo jak mame cieszyl kazdy dzien :) Nie zalamuj sie... i nie smuc... Wyszukaj sobie zajecia jakies... pomysl co mozesz zrobic... Moze cos dla malenstwa.. Chocby skup sie na malunku na szkle czy malym wyszywaniem jakiegos obrazka dla maluszka :) Wiem ze samotnosc dobija... ale nie pozwol jej na to... 🌼 dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość op
są luzie kturzy nie maja mieszkan pieniedzy a tym bardziej neta i ich męzowie pojechali za kasą i co zyja a ty na neta wejdziesz i pogadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszeczka23
dzienkuje dziewczynom wyzej za pocieszczenie ,juz mi lepiej ,wiecie dlaczego???bo połozyłam sie i moje malenstwo zaczeło mnie kopac!!!!mój brzuch falował jak sama niewiem co!!!to niesamowite uczucie az sie popłakałam ze szcescia ,w takich momentach chce mis ie zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszeczka23
dziekuje dziewczynom wyzej za pocieszenie,juz mi lepiej wiecie dlazcego??połozyłam sie na xhwilke i moje malenstwo zaczeło mnie kopac!!!!patrzyłam na brzuch i niemogłam uwiezyc wąłsnym oczom co dzieje sie z moim brzuchem!!!niewiem nawet jak to opisac ale wy chyba wiecie o co chodzi.az popłakałąm sie ze szczescia i w takich momentach chce mi sie zyc.jestem w 7 miesicu ale kompletnie nie jestem przygotpwana do tego ze zostane matka,boje sie ze niedam rady ale jak przezyje poród to bendzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×