Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania ***

masturbacja a dziewictwo

Polecane posty

Gość ania ***

Hej , Ostatnio wydaje mi sie , ze przesadzam z onanizmem.Mam 22 lata , nadal jestem dziewica i sama nie wiem...ale od jakiegos czasu czuje potrzebe zaspokajania sie w ten sposob codziennie:(.Czy oprocz sympatycznych rad:) ...znajdz sobie kogos... ktos odpowie na pytanie, czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem ze normalne
tez jako dziewica robilam to bardzo czesto....wlasciwie to od dziecinstwa... niestety nigdy nie mialam oprgazmu z facetem....mam nadzieje ze to nie od tego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n.n.
J ateż jestem dziewicą,chociaz mam już 24 lata..bardzo często sie masturbuje,ale to chyba normalne,po prostu coraz bardziej brakuje nam seksu. To na pewno nie jest nienormalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania ***
ale czy to juz forma uzaleznienia, czy cialo zaczyna sie domagac czegos wiecej...?chyba szaleja mi hormony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... a ciała szaleją ... szaleją :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania ***
a szaleja , szaleja....szkoda ,ze same...ehh chyba dam sobie spokoj z analizowaniem mojego zachowania...powiedzmy , ze dotyczy nnie takie male zaburzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loooolka
tez sie czesto masturbuje , w sumie od dziecka. Jestem dziewica . Moj chlopak namawia mnie na sex a mnnie to poprostu nie ciagnie:( czy wie ktos moze dlaczego?? Przeciez to nienormalne. Mam 20 lat. Napewno tez nie jestem lesbijka heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×