Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no to podyskutujmy...

Oto wasz XXI wiek...

Polecane posty

Gość no to podyskutujmy...

Jeszcze nie doczytalam do konca, a juz jestem zalamana. jak ten swiat ma sie rozwijac w dobrym kierunku??? Jak mozna dopuszczac do takiej sytuacji, co dzieje sie z tymi dziecmi??? ten swiat jest chory:O http://wiadomosci.o2.pl/?s=512&t=6526

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest chore...
moim zdaniem dzieci urodzone przez dzieci powinne byc przez jakis okreslony czas byc pod opieka nie tylko 'mamy' ale doroslej doswiadczonej i madrej osoby -na pewno taka nie jest babcia-ktora jest dumna ze 12 corka urodzi dziecko,i pozwala na np.fajki....moze dobre byly by osrodki gdzie takie 'biedne' dzieci z mlodymi mamami mogly byc pod opieka fachowcow-psycholog,itp.no bo te dzieciaczki nie sa winne ze sie rodza a nie wierze zze 12-13 letnia dziewczyna ma jakiekolwiek pojecie o opiece nad taka kruszyna ...no a gdzie instynkt macierzynski,dojrzalosc psychiczna....swiat wariuje,ale dlugo tak nie bedzie i dojdzie do czegos co skonczy wszystko....za duzo samowoli,zero zasad....moim zdaniem jest coraz gorzej....niestety....mam nadzieje ze moje dzieci wychowam na porzadnych ludzi ktorzy beda rozrozniac zlo od dobra,bo inaczej beda przegrani na samym poczatku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Krolowa jadwiga wyszla
za maz jak miala nie pamietam - 10 czy 12 lat - czyli to nie tylko XXI wiek. Pietnastolatki wydsawano dawniej za 70letnich starcow ... tak przeciez bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to podyskutujmy...
nie o to chodzi, teraz jest masa srodkow antykoncepcyjnych, zabezpieczen, mozna sprawiac sobie przyjemnosc na rozne sposoby, ale poniewaz dzieci sa wychowywane przez telewizje, szkole i kolegow, a nie zapracowanych rodzicow, nikt im nie zapewnia tego poczucia bliskosci, ktorego doszukuja sie w partnerze, bo fajnie jest sie przytulic, a po tuleniu, mozna sie podotykac... no i konczy sie jak sie konczy. zreszta, co za autorytetem sa rodzice, ktorzy pala i pija, dziecko to i tak z domu wyniesie:( na swiecie nigdy nie bylo idealnie, ale nie po to sie rozwijamy, edukujemy, zeby dopuszczac do takich sytuacji... dla niej to bedzie lalka, zabawka, ktora pewnie zaraz sie znudzi:O oczywiscie, zycze jej jak najlepiej i mam nadzieje, ze zle oceniam ta sytacje, ale to jest poprostu straszne. krolowe rodzily mlodo dzieci, jadwiga miala 14 lat, ale tymi dziecmi zajmowaly sie piastunki... jakby moja mala w tym wieku zaszla to bym sie chyba zalamala, 16 lat jeszcze zniese, ale nie 12!!! postaram sie sama jej wyjasnic od czego sa gumki i dac jej tyle czulosci, ile moge, byle to sie tak nie skonczylo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×