Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zabowata

co sadzicie o bon prix?

Polecane posty

Gość jest super
ja zamowilam pare rzeczy i sa swietne,ajak ci nie bedzie cis pasowac to oddadza kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeee
moja przyjaciółka od lat pracuje w bon prixie i napisze wam tylko jedno:tak jak to wyglada w katalogu to jedno a co dostaniecie to drugie:)chłam jakich mało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dość dużo rzeczy z bonprixu i z żadnej nie jestem zadowolona. Po pierwse rozmiarówka bonprixu jest dziwaczna- noszę normalnie rozmiar 38, ale w ich 36 mogłam prawie \"pływać\". Wszystko jest za duże,nie dopasowane.. Jakby każda kobieta któa tam zamawia musiała być przynajmniej lekko puszysta :P Po drugi jakość materiału pozostawia WIELE do życzenia. Wszystko cieniutkie, przewniwne, bylejakie. Taniocha i od razu widać na czym oszczędzają. Nie polecam zamawiania czegokolwiek na zimę. Może pojawiają sie czasem ciuchy wrte swojej ceny, ale większość nie różni się od bazarowej tandety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badziew i tylko badziew
j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeee
dokładnie.lepiej juz zamawiac z OTTO .Bon Prix ma tez umowe z nimi i sprzedaje ichnie ciuchy.Są o wiele lepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdziorek25
Cześć! Mam prośbę. Mogłabym dostać namiary na OTTO? Byłabym wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdziorek25
eeeeeeeeee mogłabyś dać namiary. Ta firma OTTO ma stronę w internecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takie samo zdanie jak Fuu,przestalam stamtad zamawiac tylko z jednej sukienki jestem zadowolona,ktora byla dobra po zwężeniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _eklerka_
Nie wiem, co sądzić o całym bon prix, ale koleżanka ma super sweter właśnie z ich katalogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdziorek25
Czesc! Co do bonprixu to bywało różnie. Teraz już tam raczej nie kupuje. Kurtka zimowa była cieńka. Nadawała się najwyżej na jesień. A bluzki z bawełny ponaciągały się jak worki. Tylko z dżinsów byłam zadowolona. Wolę zamawiać na Allegro, ale tylko u sprawdzonych sprzedawców. Za 30- 40 zł można kupić sobie coś fajnego. Dziewczyny macie może namiary na OTTO? Prosiłam już wcześniej, ale nikt nie napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdziorek25
A co do kurtki to ładna. Na zdjęciu. Ale mam podobną właśnie z bonprixu i nadaje się na jesień. Zraziłam się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdziorek25
A co do tego czy jest to bawełna to mam wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdziorek25
Eklerko!!!!!!!!! Ja też mam super sweter z bonprixu.I to z wyprzedaży! Ale to nie zmienia faktu, że się pare razy zraziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×