Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tomj

Dzisiejszy dzien

Polecane posty

Gość tomj

Sory,ale musialem to napisac,dzisiaj spedzilem caly dzien z moja ukochana,zaczelo sie od milego obiadku(tylko nas dwoje),pozniej ogladalismy jakas komedie i naszla nas ochota-no wiecie,pierwszy raz sie kochalem przez 4 godziny,praktycznie bez przerwy,chyba przerobilismy cala kamasutre;) No koniec jeszcze milsza od obiadku kolacyjka...tylko ona jest teraz w swoim domu a ja w swoim,ehhhh chcialbym ja do snu utulic....ale nie moge:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomj
Ja tez mam 22 lata,ona 21:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomj
Ja tez mam 22 lata,ona 21:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol121
4 godziny bez przerwy lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol121
4 godziny bez przerwy lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba Mo Nika
Tylko pozazdrościc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mysl Tomi, ze taki z Ciebie asior... :P Sa tez inni, ktorzy tak potrafia. A nawet i dluzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomj
dzieweczka- a czy ja mowie ze jestem The Best- opisalem tylko swoj najmilszy raz z ukochana, , troche wyrozumialosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
a w jakich pozycjach się kochaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko dbam o Twoje morale, zebys za bardzo w piorka nie obrosl i nie spoczal na laurach :P Wez pod uwage to, ze skoro ona wie, ze dasz rade to nie bedzie juz szybkich numerkow, hihi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomj
dzieweczka- tzw"szybkie numerki "sie tez zdazaja,alema kobiete,wyrozumiala, wcale w piorka nie obrastam,czasami jest praca,nauka,ona to rozumie i ja ja rozumiem,poprostu sie ciesze ze mam tak wspaniala dziewczyne-KOBIETE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
tak prawie 4 godziny? e chyba przesadzasz, i ciągle zmianialiście pozycje, tylko w łóżku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu kolega chce zeby go podziwiano i mowiono mu, ze jes meski itepe itede... No bo po co opowiadac takie historie na forum publicznym zamiast cieszyc sie chwialami spedzonymi z dzieczyna? Faceci po prostu musza sie pochwalic Ale tego kwiatu to pol swiatu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomj
anii-nie chodzi mi o pochwalenie sie,ale tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
jakie pozcyje najbardziej lubicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomj
dzieweczka Po prostu kolega chce zeby go podziwiano i mowiono mu, ze jes meski itepe itede... No bo po co opowiadac takie historie na forum publicznym zamiast cieszyc sie chwialami spedzonymi z dzieczyna? Faceci po prostu musza sie pochwalic Ale tego kwiatu to pol swiatu -PODSZYWACZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomj
anii jakie pozcyje najbardziej lubicie?-ksasyczna, wtedy caluje ją w te cudowne usta,"na pieska"-specjalnie dla niej(ona to uwielbia) a dzisiaj przekonalismy sie do 69tzn. misia sie w koncu odwazyla:) Poza tym eksperymentowalismy,nie wiem jak te pozycje nazwac,chyba zazw nie maja, w kazdym razie bylo nam cudnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomj
Nie oczekuje pochwal, to co pisze robie tylko dla sibie a Ty dziewiczko,chyba tego nie rozumiesz- bez obrazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...
Ciekawa jestem, jak by sie czula twoja Misia, jak by zobaczyla co wypisujesz na forum :( Marna prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozumiem, owszem owszem. Tylko po cholere sie uzewnetrzniasz tutaj?? :O Chyba,ze robisz to dla mnie, zebym mogla cwiczyc na tobie LOL I wypraszam sobie przekrecnie mojego nicka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...
hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolaLola
Dajcie czlowiekowi spokoj!! Musicie go obrazac? w koncu chcial tylko napisac co i jak,jak sie komus nie podoba to niech sie nie wypowiada. Ja podziwiam takich facetow....."misia",Kolacja",mrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×