Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziubasek_ona22

MONITOROWANIE CYKLU

Polecane posty

Witaj bega:) ja nie mam siły na sprzątanie, chcetnie bym polezałą nad wodą a nie wiem czy moge sie opalac czy tez nie :) Bardzo bym chciała zeby sie wkoncu udało, Tobie też tego życzę z całego ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszępodnoszzzzeeeeeee
🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bega
hej si25! juz nie moge sie doczekac jutrzejszej wizyty u gina - jak nigdy!!! ;) dzis moj 12 dc czyli wg moich cykli i obserwacji szczyt? ale ale wlasnie zauwazylam ze chyba juz po owu ? ;( a moze to tylko zludzenie tak czy owak 10 dc tez bylo przytulanko a to na objawowo bylo supwr...dlatego nie moge sie doczekac tej wizyty niech mi cos powie..... ty czekasz i ja czekam ale u Ciebie szybciej sie rozwieja watpliwosci?? kiedy masz dostac te wredote @ (oby nie) ale kiedy ew. termin? moj 24.07 a w ogole ilo dniowe masz cykle? jejku jaka ja jestem niecierpliwa, juz myslalam, ze mi przeszlo, ze nabralam dystansu do sprawy a tu nie...nakrecam sie, tyle tylkio, ze staram sie funkcjonowac normalnie i nie nastawiac.... zastanawiam sie tylko jak to jest przy 2 dziecku od razu lup...tak jak chcialama a teraz? moze za bardzo pragne dziewczynki... pozdrawiam i buziaczki... pisz kochana ku pokrzepieniu bo tak lepiej... a w ogole skad jestes? pzaaaaaaa nadziejka co z Toba? jak sie czujesz nie dajesz znaku zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bega
hej dziewczyny kochane!!!!! nic nie piszercie jak tam u Was jak staranka? szczera, natalie? jak tam?? umieram z ciekawości, jak to by cudownie bylo gdybay nam sie razem udalo?? pozniej nasz topik przerrodzilby sie4 w grupe wsparcia ciazowego...] hej dziubasku jak sie czujesz? pozdrawiam was b.b.b.b.b.b mocno!!!! buziaczki a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane🌻 Dosłownie słaniam się przez ten skwar, w domu mam 30 stopni. Wygląda na to, że w nocy będę miała cieplej w domu niz na dworzu :(:(:( Mam dla Was zdjęcie mojej Kruszynki, troszkę nieostre, ale widać że to dzidzia :D:D:D Pozdrawiam, buziaki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Zaraz bedzie burza, zdążyłam sie troche opalic io popływac w jeziorku :) Zakonczyłam monitorng wczoraj 14-15 dc była owu dziś mam 16 dc, przytulanka 12,14 i 15 dc :D teraz tylko poczekac na spoźniającą @ i oby II kreski :) bega - cykle miałam 28 dniowe a teraz 27-28-30 i najdłuższy ostatni 31 wiec zdecydowałam sie na monitoring :) Co do owu to jutro dokładnie sie dowiesz czy była czy nie, gin Ci powie czy jest pęcherzyk czy juz pękł i jest ciałko żółte;) Oby było owocnie :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejka 🌻 super foto :) wyglada jak dziewczynka :) hahaha a co byś chciała? syna czy córeczkę??? Ja za 2 tygodnie bede wiedziała czy sie nam udało :) oby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) witaj si:) natali:) ja tez jestem po 30stce i mieszkam na Śląsku:):):) Ja od roku co miesiąc chodze na monitoring, najpierw miałam torbiel i laparo,potem histeroskopię niby wszystko ok a 8 cykli i fasolki nie widac Dzis jest 12dc i mam owu ,pęcherzyk miał 26 mm ,2gi 18-19 w tym cyklu jestem na clostylbegycie i zobaczymy:) endo 12mm poczekam do @ i kto wie pozdrawiam was serdecznie aaa jeszcze jedno cykle mam 25-27dc i za kazdym razem owu wypada w innym dniu -między 11 a 14 i traf tu to jajeczko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj enigmaa oby staranka były owocne. Piszesz ze chodzisz od roku, prywatnie czy państwowo? Ja była 1 raz, 4 wizyty , 2 po 60 zł,1 - 50 i jedna gratis :D bo w szpitalu. Clo brałam 2 cykle wcześniej, przytyłam 5 kg ale efektu nie było :( Teraz czekam , oby II kreski :) Żytczę owocnych staranek :) i II grubaśnych kreseczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bega
czesc enigma! ja tez mam dzis 12 dc !!! i tez jestem po 30 i tez mam @ co 25-27 i nigdy nie wiem kiedy owu???? jutroi ide do gina!!! niech mi powie jak tym razem ? dzis zamierzam sie przytulac mocno i przedwczoraj sie przytulalam moze poskutkuje?? aha tylko nie mieszkam na slasku, ale to niewazne.. buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bega
dziewczyny!!!!!! wrocilam od gina, jestem zla na tego dziada jednego, nie dosc, ze nie zrobil mi monitoringu to w ogole mi nie zrobi bo po pierwsze nie ma takiej potrzeby, po drugie monitoring nic nie powie wg. niego po trzecie badania jakiekolwiek zaczynamy od partnera a poza tym to jeszcze mam poprobowac pol roku i dopiero przyjsc! dal mi tylko skierowanie na badania tarczycy bo mu si enie podobala... tylko tyle.... zastanawiam sie co mu szkodzi zrobic kobiecie monitoring? wiem jedno, jezeli tym razem nie wyjdzie, to musze zmienic gina i juz!!!! ale juz sie martwie bo przyszly cykl odpada ...nie bedizemy w tych waznych dniah na przytulanie razem z moim mezem wiec klapa.....cholera!!!! musi sie teraz udac!!! jestem smutna i zdesperowana do granic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bega:) Olej konowała:p i idz do innego!!!! Monitoring to podstawa aby mogł stwierdzic czy masz owu i czy pęcherzyk pęka natomiast badanie nasienia wykonuje sie wtedy kiedy po kilku miesiacach kobieta ktora ma owu/ monitorowane/i nie zachodzi w ciązę to wowczas bada sie męza. Tak czy siak zrob wszystkie badania na fsh, lh, tsh, prolaktyne i wszystie inne na zeńskie hormowy płciowe i z tymi badaniami idz do innego gina powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bega
dzieki!!!!!!!!!!! ;););) ale tym zajme sie w sierpniu, teraz czekam na @ 24!a wlasciwuie na jej brak !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bega
to znow ja, enigmaa, a Ty kiedy masz dostac @??? bo zdaje sie "jedziemy na tym samym wozku" albo inaczej mowiac idziemy leb w leb?.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym roku 26 lat ;) jak długo sie staracie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny, widze, że jest nas tu więcej. Ja wczoraj dostałam @ dokladnie w dniu w którym sie spodziewałam. cykle mam 31-dniowe. Monitoring był wszystko wyszło ok tylko dwóch kreseczek brak. Ale tak to w życiu juz mam ,że nic mi łatwo nie przychodzi. enigmaa......oj latka nam lecą i tak chciałoby sie już. ja tez miałam torbiel,ale jak powiedział gin był to niepękniety kiedys pecherzyk. Dostałam wtedy luteine i sie wchłonął. W tym cyklu postanowilam mierzyc temeraturę , by przekonac sie kiedy jest u mnie owulacja, bo na monitoring znowu nie pójdę gdyż gin uwaza , że wszystko jest u mnie w porządku. Tyle tylko,że mnie nieco niepokoją moje skąpe @. Ale nigdy nie miałam obfitych wiec mam nadzieje, że jest ok. no chyba ,że pójde do innego ginekologa. bega.....Ty to chyba byłam w przychodni . Ja to już dawno z ich usług zrezygnowałam ,żeby sie niepotrzebnie nie denerwować. Si25.....my w zasadzie od początku roku nie zabezpieczamy się. Ale tak naprawde o dziecku to myślimy od 3 miesiecy. Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bega
natalie, ja chodze prywatnie do dziada jednego i juz do niego nie pojde, fakt, malo bierze do takich doraznych rzeczy jest ok...ale jak widac tylko do takich... no dobra teraz nic juz nie zrobie (w tym cyklu) tylko czekanie....jak zwykle czekanie... moje latka tez nieublagalnie leca za 4 dni mam urodziny zreszta...34!!! staramy si e3 miesiac...oby zgodnie z przyslowiem do 3 razy sztuka.. sciskam goraco doslownie i w przenosni bo upal nieznosny.. buziaczki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bega.......mój tez nie bierze dużo, bo zazwyczaj za wizytę 30zł. I jesli go o coś prosze to robi tak jak ja chce. Teraz nie mam z czym do niego iść. A on uśmiechając się powiedział ....spotkamy się jak bedzie pani w ciąży. No to zobaczymy. Wiem ,że nie można sie za bardzo nakręcac na dziecko, ale tak juz by sie chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kjochane🌻 trzymam za Was wszystkie mocno kciuki i przesyłam fluidki ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ i buziaki od mojego Maleństwa :) Bega - zdecydowanie zmień gina, niby na jakiej podstawie twierdzi, że nie ma potrzeby robić, co? widział przez brzuch, ze masz owu, czy co??? Owzem w zapłodnieniu monitoring nie pomoże ale stwierdzi poprawność owu. Co do badań mężczyzny to uważam, że im prędzej tym lepiej - po pierwsze jeżeli wyjdą złe to można kobiecie oszczędzić daloszych, często bardzo nieprzyjemnych badań, po drugie - jak będą OK to o kolejny stres mniej (u faceta). Tak uważam Pozdrawiam serdecznie, powodzonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bega
oj dzieki dziewczynki kochane!!!!! nadziejko super, ze jestes, dzieki za fliudy, lapie ile sie da!!!! i trzymaj kciuki mooooooocno w tym cyklu juz zrobilam co mialam do roboty ;) natalie....a Tobie wspolczujke tej wredoty @, ale juz niedlugo nastepne przytulanki !!!!!!!! i to Cie powinno uskrzydlac, a gina zmieniam na 100 % tylko od nastepnego razu..bo jak wiecie w sierpniu nic mi nie wyjdzie z przytulanek wiec ten miesiac odpuszczamy niestety...a moze juz nie bedzie trzeba ????? OBY!!!!! buziaczki agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łapie fluidki, te co zostały :D wierze ze bedzie to szczęśliwy topik i niedługo bedziemy cieszyc sie z II kreseczek na tescie ciązowym, Ide na rowerek bo sie juz ochłodziło, życze miłego wieczorka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witajcie! mam 24 lata od 2 lat staram sie o dzidziusia. ponad rok temu udalo sie ale niestety w koncu 3 mies stwierdzono obumarcie plodu tragedja zalamalam sie ale nie poddalam sie od tamtej pory nic sie nie udaje mam nieregularny cukl co 60 dni bylam juz u 5 gin zaden nie moze mi go uregulowac zaden jednak nie sprawdzal mojej owolacji powoli trace nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bega
witaj zabko!!!!!! bardzo Ci wspolczuje, bo nie dosc, ze Ci sie ie udalo, to jeszcze nikt nie chce Ci pomoc (nikt z lekarzy)... wiem, ze mussisz byc mocno sfrustrowana ta sytuacja...po pierwsze musisz!!! zrobic wszystko, zeby jednak ktos sie Toba zajal....zobacz jak dziewczyny tutaj pisza, po 2, 3 probach (bez zadnych ginekologicznych obciazen) ida na monitoring, badanie hormonow, dostaja clo na wyrownanie cykli itd... wiec tym bardziej taka osoba jak ty powinna! a gzie mieszkasz? moze ktos moglby Ci polecic jakiegos specjaliste??? a teraz bardziej "duchowo"....mam wrazenie ze ten topik jest miejscem bardzo szczesliwym...juz 2 dziewczyny maja fasolka, i to rozegralo sie tu na forum...kolejne czekaja na szczesliwe ogloszenie....min. ja.. i mam nadziejeze to berda dobre wiesci... takze trzymaj sie nas i glowa do gory, bedziemy sie wspierac i udzielac rad.. pozdrowionka agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka ja jestem w prawie takiej samej sytuacji. 2 lata temu miałam martwą ciąze w 6 tyg. Teraz znowu sie staramy... Życzę powodzenia, a przede wszystkim znajdz odpowiedniego lekarza🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzieki za wsparcie ja jestem z ciechanowa. znowu mam obiawy ciąży i jutro kupie sobie test ale pewnie bedzie jedna kreska. od 4 miesiecy biore luteine50 ale i tak mam nie regularny okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabko nie można tracić nadzieji 🌻 Poszukaj u siebie w miescie ginekologa, powiedz jakie masz problemy i niech konkretnie Ci powie czy jest Ci w stanie pomoc, czy moze da namiary na specjalistę. Robiłas jakies badania? Od czego masz az tak nieregularny cykl? Ja miałam zawsze co 28 dni i przesunął mi sie 2 dni :( ale lekaz mnie uspokoił ze to norma .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bega
zabko, si ma racje, ja od lat.....mialam jak w zegarku 26 dni a teraz....jakis obled 24 27 25 26 i nawet 21...ale lekarz tez powiedzial ze to norma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bega ile czasu starałąś sie o dzieci? bo z tego co czytam to masz 2 tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×