Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziubasek_ona22

MONITOROWANIE CYKLU

Polecane posty

Gość Stagiryta
@dziubasek_ona @nadziejka mnie wybory jasnogrodzianek (czyli tzw. samotnych matek) nie obchodzilyby, gdybym nie musial placic podatkow na te wszystkie niunie wiec z tego powodu albo zwalaczam wsparcie panstwa dla samotnych matek, a skoro kaza mi placic na to podatki, to zwalczam takie glupie decyzje, ze najpierw sprobujemy, a potem cos tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety pomóżcieeeeeee
fajny temat :) pozdrawiam wszystkie ktore juuż wystarały i wszystkie starające się,ja jestem jednak z tych drugich. staram się z mężem już 2 lata i nic,ale wczoraj zrobiłam test owu i wyszły 2 ciemne krechy :) trzeba było się odprężyc :D zobaczymy co dalej. kiedy najlepiej zrobic test ale ciążowy? jakieś 2 tygodnie po owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zamiast monitoringu miałam Baby-Comp on idealnie wyznacza dni w których należy się starać o dziecko i mi dzięki niemu się udało.. Jest drogi ale po ciąży może służyć jako antykoncepcja więc jak dla mnie super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graniczka86
witam jestem tu pierwszy raz. Staramy sie z mężem od kilku miesiecy o dzidziusia, dziasiaj bylam na monitorirngu( bo brałam clostinbegyt)i powiedział mi ze w lewym jajniku pękło jeszcze prawy, i że mam trochę mało jakiegoś płynu.... czy w takim przypadku moge juz dziś miec dni polodne????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauliiii
Ciekawym pomysłem żeby sobie monitorować dni płodne jest test śliny. Coś takiego można za pomocą narzędzia Ovu Control przeprowadzić normalnie w domu. Cały aparat wyglądem przypomina szminkę, także jest dość dyskretny i poręczny. Bierze się ślinę do badania i jeśli pojawi się na pasku wzór paproci to znaczy że zawartość estrogenów jest podwyższona a co za tym idzie kobieta jest w danym dniu płodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka4
Chwalę sobie tester ślinowy Ovu Control. Niemiecka technologia od Geratherm, a jak Niemcy coś zrobią to można być spokojnym o jakość. Łatwo można sobie dzień największej płodności ustalić, badanie polega na wzięciu odrobiny śliny i tyle, wynik jest bardzo szybko i na szczęście też bardzo wyraźny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka33s
Ja zaszłam w ciążę dopiero jak zaczęłam kontrolować sobie cykl i dni płodne. Dużo mi w tym pomógł test ślinowy Ovu Control.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina

Ja, jak starałam się o dziecko to oprócz wizyt u lekarza również śledziłam swoją owulacje w domu, wówczas robiłam to za pomocą komputera cyklu myway, bardzo mi pomógł i nauczył mnie obserwowania własnego organizmu. Dzisiaj po dwóch ciążach wykorzystuje go jako naturalną antykoncepcję.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena

U mnie sprawdził się komputer cyklu myway a teraz wykorzystuje go jako naturalna antykoncepcję łącznie z prezerwatywą bo do tabletek nie mogę wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×