Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobiietka

Zaproponował mi sex zamiast czynszu

Polecane posty

Gość kobiietka

Wynajmuje pokój u mężczyzny w wieku 45lat w trzypokojowym mieszkaniu. Jesteśmy na ty w całkiem przyjacielskie relacje. poprosiłam go aby przełożył mi o tydzień termin płatności. A on niby w żartach zaproponował mi sex zamiast czynszu. Muszę przyznać że dziwnie się poczułam. Faceci jednak są durni niezależnie od wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popend sexualny nazywasz durnścia?? gdyby nie zawsze chetni i nalegający na sex faceci to rasa ludzka dawno by wymarła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nieee
przesada...ja bym sie conajmniej dziwnie poczuła...może nawet zaczełabym się bać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24
Co Ciu zależy i tak nie jesteś dziewicą. A tak 2 stwy zostanie w kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dozorca
zawse chciałem mieć taką lokatorkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym chyba sie zaczeła bac,masz pokoj zamykany na klucz? lepiej sie zamykaj na noc, kto wie co takiemu do głowy przyjdzie pewnego wieczoru, a skoro taka propozycja padła to penwo mu sie spodobałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ołłł jeeaaaaaa
ja bym sie zgodziła 45 letni facet :P ale była by jazda a za czynsz bym mu i tak i tak zapłaciła bo nie jestem kurr ... ale co ci zalezy troszke sie posexic :D to takie podniecające czuc w cipce członka 45 letniego faceta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, wydaje mi się że to błąd pozwalać na pozornie niewinne, \"przyjacielskie\" relacje z obcym mężczyzną u którego tylko chcemy wynajmować pokój. Lepiej podkreślić dystans, a poza tym, jak do obcej, pozytywnie nastawionej osoby być uprzejmą, ale bez wylewności czy przesadnego bratania się. W przeciwnym razie taki wynajmujący zaczyna wyobrażać sobie za dużo a efekty widzisz. Kto wie w jakim celu \"oswajał\" cię, proponując przejście na ty, wyciągając na zwierzenia i takie tam. Bądź ostrożna, jeśli nie masz chęci na romans z jakimś 45-latkiem wynajmującym pokoje, odkręć to, ewentualnie podchodź do tego tekstu jak do żartu (ale obawiam się że to może nie przynieść skutku na dłużej). Jednak powinnaś liczyć się z tym że teraz wasze relacje zaczną się psuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to bomba1
ja bym mogła tak co miesiac płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tutaj ktoś, kto ma ochotę na wirtualny seks? Znudziła Ci się żona , szukasz kochanki na telefon , bingo super trafiłeś. Jestem Natalia, moja fotka jest na http://flamingo.co.pl/ . Zapraszam Cię do mojej p**deczki która ma zawsze i wszędzie ochotę na ostre ******nko . Jestem non stop wilgotna i chętna wystarczy że do mnie zadzwonisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedys placilam dupa za mieszkanie . Nie narzekalam na to tylko swobodnie d**e(cipke) mu nadstawialam bylam przerznieta zawsze wspaniale mial duzego i grubego. Jedna noc i czynsz byl zaplacony, a ze pare razy mnie w miesiacu bzykal to juz byla moja sprawa bo dobrowolnie sie mu podsuwalam i ccipke nadstawialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×