Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fbajlsfdhygrugt

do mieszkajacych w usa

Polecane posty

Gość fbajlsfdhygrugt

Witam! Na te wakacje wyjezdzam do usa i mam zamiar wziasc ze soba depilator i aparat cyfrowy a co za tym idzie i ladowarke do baterii. Wiem, ze bede potrzebowac spesjalnej nakladki na wtyczke:) i stad moje pytanie jak ta wtyczka sie nazywa i gdzie ja moge kupic-w walmarcie bedzie taka mozliwosc, czy raczej w tych typowo elektrycznych? I jeszcze jedno- tam jest chyba inne napiecie-prawda? Wiec czy ta wtyczka napiecie w jakis sposob reguluje rowniez? Dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam:) Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdioqsdid
rozumiem ze dzis polonia amerykanska nie pomaga?hmm:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki przełącznik możesz kupic u nas, w sklepie rtv/agd, ja tez lece w sierpniu i juz sie zaopatrzylam, kosztuje ok 15 zł, idz do sklepu i popros o przelacznik do gniazdek amerykanskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie polecammmmmmmmm
ten przelacznik to wielka lipa , suszarka ,depilator wszystkie sprzety dzialaly na zwolnionych obrotach zupelnie jakby mialy sie popsuc za chwile.wez wiecej $ to sobie kupisz na miejscu suszarke itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekuje za odzew
w sumie to fajnie ze mozna tutaj kupic wiec jak cos to sie jeszcze tutaj w to zaopatrez:)ale ta druga odpm dala mi duzo do myslenia-mianowicie jesli rzezcywiscie tak to dziala to moze szkoda brac ten depilator-bo sie popsuje albo co....hm.....ale najbardziej zalezy mi na aparacie cyfrowym...a bateryjki ktos mi powiedzial ze akumulatorki sa lepsze bo dluzej trzymaja czy cus...hm... nie wiem noi jak wezme te akumulatorki to ladowarka by sie przydala...chyba ze nie ma roznicy to bede kupowac normalne bareyjki..nie wiem co wy o tym myslicie?troche zgupialam juz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyfutfrukygo
iiiiii???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam1
Powiedz najpierw w jakie okolice lecisz. Jezeli do NY,NJ,IL(Chicago) to przeciez tam sa normalne Polskie sklepy elektroniczne i tam dostaniesz co chcesz. Jezeli lecisz gdzies indziej to znajdz sklep RadioShok i tam tez dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaCA
Akumulatorki razem z ladowarka kupisz w sklepie za ok $20-30, a ja depilator wzielam takze z Polski tylko w USA musialam kupic sobie zasilacz i jego koszt to ok.$15,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akludi
uuuu to drogi ten zasilacz do depilatora, bo jalam $5 i switnie dziala. Oczywiscie zwyczajny sklep ze sprzetem elektronicznym u jakiegos Hindusa. Najlepiej szukac w malych sklepikach, a nie wielkich siecowkach. A w usa dostanisz wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liscie
Zgadzam sie z kims ,kto pisal wyzej . Napiecie jest tu mniejsze wiec mimo wtyczki sprzety z Polski dzialaja wolniej . Lepiej kup sobie nowe rzeczy tutaj tj w Stanach . Moze apart nie bo te dobre sa drogie ale rzeczy jak suszarka i inne pierdoly sa smiesznie tanie -pewnie w cenie wtyczki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdfhasugbbgdfs
dziekuje dziewczynki:)dawno tutaj nie zagladalam...jeszcze nie zdecydowalam czy wezme ten depilator czy nie....a aparat mi sie popsul:/wiec cos mi sie wydaje ze kupie tam nowy:) pozdrawiam goraco!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×