Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość dzila
Witam Sylwia Jak tam sie czujesz na pewno cięzko mnie to aż ciarki wyszły jak napisałaś co to powiedział ci pani doktor jestem trochę w szoku że nie zrobiła ci kompleksowych badań powiedział ci tak w prost ,ja też mam bole kręgosłupa , jak już kiedys pisałam pracuje ciężko i to chyba jest spowodowane pracą , w twoim przypadku nie stawiała bym takiej diagnozy i przeszła bym się jeszcze do innego lekarza wiem , że ci na pewno ci ciężko trzymaj się i jak coś będziesz wiedziała to napisz będę trzymać kcuki żeby wszystko się wyjaśnilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Hej:) Sylwia Nie mam pojecia co zlecila mi ta nastawiaczka,ale wiem,ze najpierw zrobili mi badanie na nerki a potem brali duzo probek krwi,moze markery jakies? Mowie,Ci nic sie nie martw bo bedzie wszystko dobrze. A jesli chodzi o to,ze lekarka nie wiedziala,ze mialas raka.To nie macie tam wszystkiego w bazie danych?Tu, gdziebym sie nie ruszyla to wszystko o mnie wiedza,na co sie leczylam i gdzie.Nawet na pogotowiu jak kiedys bylam to lekarz tez mial informacje. Eweliza W Polsce bylo fajnie,choc pogoda paskudna.Duzo sniegu,ale przyszla odwilz i pelno wody bylo.-ciezko bylo sie gdziekolwiek ruszyc.Mysle,ze kalosze by sie sprawdzily a nie buty zimowe.Poza tym te sniezyce i silny wiatr.W niedziele jak dojechalam na lotnisko to sie zalamalam bo nie bylo nic widac i balam sie,ze w ogole do domu nie uda mi sie wrocic.Na szczescie troche sie uspokoilo i jestem juz:) Pobyt mimo wszystko super,no i maly grzeczny jak aniolek:) Pozdrawiam Was serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia gdyby to był przerzut to markery miałabys inne a miałas zero nie mozliwe jest aby guzy rosły w ciagu kilku tygodni nawet gdyby była jakas mikroskopijna komóreczka to markery by pokazały to a le ja nigdy nie słyszałam od znajomych zeby ktos miAŁ PRZERZUTY DO KEGOSŁUPA A poznałam setki ludzipo raku tarczycy nawet rdzeniastym jedyna pani miała do płuc ale todlatego ze była latami leczona na co innego w białymstoku i jej to spieprzyli eweliza u mnie była ostra bieganina z papierami przed feriami dodatkowo dyrektorka robiła jakies problemy wyssane z palca w piatek dowiedziałam sie ze mam pierwszy tydzien ferii wolny co było mi na reke bo dzisiaj w nocy wyjezdzamy w góry a gdybym nie miaławolnego to bym nigdzie niepojechała tak wiecdziewczynki kochane opuszczam was na ok 6 dni jak bede miała gdzie to odezwe sie bo nie biore swojego laptopa chcemy odpocząć od codziennosci :) wracam w niedziele w zyciu nie byłamw górach ani nie jezdziłam na nartach troche mnie to przeraza wiec trzymajcie kciuki zebym wrociła w jednym kawałku :) po powrocie podesle wam zdjecia :) trzymajcie sie cieplutko sylwia nie martw sie!!!!!!!! jak okaze sie ze to nic powaznego to przyjade do ciebie i osobicie dam ci klapsa za czarne mysli :) pozdrawiam wszystkich gorąco buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny jestescie kochane !!!!!! :) tak mnie wspieracie :) madzia tu jest tak samo ze kazdy lekarz wie o wszystkich chorobach :) tylko ze ona najpierw mnie zbadala i powiedziala o guzie a potem dopiero zajrzala do komputera dzisiaj powinnam sie dowiedziec kiedy bede miala to badanie nastazja wiesz co mozesz u mnie kopnac hihihi wole to niz zle wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastazja baw sie dobrze i uwarzaj na nartach hihi ja nie umiem jezdzic i kiedy prawie zlamalam noge dla cioci hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wlasnie rozmawialam z lekarzem ze szpitala gdzie bylam i jestem w ogromnym SZOKU !!!!!!!!!!!!!!!!!! dzwonie i pytam kiedy bede miala badanie MRI a oni ze wogole nie bede miala!!! bo przeswietlenie nic nie wykazalo i wszystko jest ok !!!! przeciez ta idiotka jedna mowila mi w piatek ze przeswietlenie nic nie pokazuje (guzow) !!! i ze jak kregoslup nie bedzie uszkodzony to bede miala badanie MRI. jestem w szoku nie wiem co mam teraz zrobic !! ale jestem WKURWIONA !!!!!! teraz nie wiem co jest prawda !!!!! czy to ze jest ok- czy ze ta pieprznieta lekarz mowila ze mam guza !!!! i czemu ona raptem zmienila zdanie ? przeciez byla pewna ze cos tam jest a teraz wyparla sie wszystkiego i powiedziala ze nie bede miala MRI bo przeswietlenie nic nie pokazalo !!!!!! a jeszcze jak wyslala mi wynik z przeswietlenia napisala ze przeswietlenie wyszlo ok wiec trzeba zrobic MRI zeby zobaczyc czy jest guz !!!! bo przeswietlenie guzow nie pokazuje !!!! pytalam jej z 3 razy czy przeswietlenie pokaze guza a ona ze nie !!! a teraz ze niby przeswietlenie nic nie pokazalo i juz wszystko jest ok !!! SZOK !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Sylwia Widzisz,mowilam,ze bedzie ok.Dla mnie ta sprawa od samego poczatku byla dziwna.Mloda,glupia lekareczka...moze miala zly dzien i chciala komus dokopac? Ciesze sie,ze wszystko w porzadku,zreszta wiedzialam,ze tak wlasnie bedzie:)No to pewnie ulzylo Ci,co?Nie masz co spekulowac tylko skup sie na cwiczeniach i moze jakiejs rehabilitacji?Tez kiedys mialam,bedac jeszcze w PL.I takie cos potrafi zdzialac cuda. Nastazja A gdzie sie wybierasz w gory? Milego pobytu,pieknej pogody i wielu wrazen:) Eweliza a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Sylwia Mysle,ze wina i to cale zamieszanie lezy po stronie tej lekarki.Naprawde sie nie martw!!!Wiem,ze bedziesz sie zastanawiala teraz komu wierzyc,ale spokojnie.wybierz sie jeszcze do innego lekarza i zobaczysz co on Ci powie.Jestem pewna,ze to cos normalnego!!! Trzymaj sie i sie nie zamartwiaj!Buzki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjuuuszka
witam, przeczytałam kilka stron ale nie znalazłam informacji której szukałam więc się Was zapytam :) wyczułam u siebie po prawej stronie krtani guzek, który jest ruchomy. W ogóle mnie to nie boli - nawet przy dotykaniu.. Bardzo się przestraszyłam że to coś groźnego i szukałam informacji w internecie.. w środę planuję wizytę u lekarza.. Ale proszę o podpowiedz "doświadczonych" czy guzek tarczycy jest ruchomy i kilka cm od krtani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowicjuuuszka jesli guzek sie rusza to wszystko ok :) guzki rakowe nie ruszaja sie :) napewno jest to wezel chlonny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjuuuszka
dziękuję Ci Kochana za uspokojenie ... 🌼 teraz jak tak dotykam to czuję jak jest prawie przy krtani. Jest ruchomy i ucieka mi pod palcami. 5 lat temu miałam badanie tarczycy i było ok. Przestraszyłam się jakiegoś raka :/ moja rodzina ostatnio jest jakaś pechowa pod względem zdrowotnym :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia tu dzila co za lekarka ja tak mogła ci powiedzieć młoda głupia jak powiedziała madzica, miała zły dzień ale to jej nie tłumaczy tak się nie mówi do pacjenta . Cieszę sie , że sie wszystko wyjaśniło , bylam dobrej myśli dbaj o siebie , przejdź sie do innego lekarz ,może zapisze ćwiczenia rehabilitacyjne pozdrawiam milusio trzymaj się pa Nastazja miłego wypoczynku na nartach , pieknej pogody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowicjuuuszka guzki uciekajace z pod palcow sa wezlami chlonnymi :) jest ich w ciele bardzooooo duzo :) niektore sa duze a niektore malenkie. pewnie wyczulas jakiegos wiekszego wezla :) wiem duzo na temat wezlow bo jak zachorowalam to ciagle macalam sie po szyji i znajdywalam guzki. latalam z nimi po lekarzach i okazywalo sie ze to wezly :) lekarz wytlumaczyla mi wtedy ze w szyji i w calym ciele jest bardzoooo duzo wezlow przypominajaze guzy :) niektore sa duze, male, bardziej twarde i niektore miekkie :) wezly sa w calej szyji :) przy krtani i nie tylko :) lekarz powiedziala mi tez wtedy ze jesli guzek ucieka z pod palca na 100% nie jest rakiem :) wiesz co lepiej nie dotykaj ciagle tych wezlow bo zaczna Cie bolec i powieksza sie -wtedy dopiero sie wystraszysz :) przechodzilam to duzo razy ze wyczuwalam wezla potem go ''macalam'' i po paru dniach byl wiekszy i bolal od tego ciaglego dotykania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwira :) dzieki :) wlasnie czekam co zadecyduje lekarz czy wysle mnie do specjalisty czy odrazu na rehabilitacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjuuuszka
Sylwia Kochana jesteś - bardzo mnie uspokoiłaś :) 🌼 dziękuję i życzę Ci duuużo zdrowia ! Trzymaj się ! Miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia Jak miło czytać,że wszystko się wyjaśniło. To było jak zły sen ale dobrze, że się skończył. Wiecie uważam, że wobec takich nieodpowiednich lekarzy powinno się wyciągać konsekwencje. Takie zachowanie nie powinno tej dr ujść płazem;-) Tyle co straciłaś Sylwia nerwów przez nią to szok( a my z Tobą) Szkoda gadać;-) mogłabyś pochodzić na rehabilitację, może by pomogła.A tak wogóle to jak Twój kręgosłup, po takiej wiadomości powinien chociaż trochę przestać boleć:-) madzia ja dzisiaj wziełam się za ostre porządki.Zaczełam sprzątać strych hihi. Tyle tamroboty,że końca nie widać ale jak skonczę to będę dumna, że dałam radę :-) A cou Ciebie??? Podjełaś decyzję odnośnie dzidziusia???? nastazja baw się cudnie i wróć cała i zdrowa do nas:-) nowicjuuuszka też uważam, że to wezeł.Ale jaksię martwisz to idź dolekarza. Tak jak pisała Sylwia, wezłó mamy bardzooooo dużo i powiększają się nawet przy małych infekcjach. No i naprawde nie macaj bo będzie wiekszy i będzie bolał a Ty wpadniesz w panikę:-) Ciekawe jak Aska!!!! Dzila A co to za nowy nick :-) Co u Ciebie??? AniaC Czemu się ostatnio mało do nas odzywasz????:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie i przez ta lekarz nie wiem co jest prawda. to ze wszystko jest ok. czy to ze w piatek mowila prawde o guzie. wiecie co ona jakas nienormalna dla mine jest- bo nawet mnie nigdzie nie wyslala !! do specjalisty czy rehabilitacje !! teraz siedze i zastanawiam sie czemu mowila ze na przeswietleniu nie widac guzow a teraz ze przeswietlenie wyszlo ok i nie trzeba MRI.(to wogole nie ma zadnego sensu) ! co raptem juz przeswietlenie jednak pokazuje guzy ? i ja ich poprostu nie mialam. nie wiem co o tym myslec. poczekam i zobacze gdzie mnie wysla dalej. tragedia z tymi lekarzami :/ a co do kregoslupa dalej boli :/ powodzenia w sprzataniu ja jak zawsze zaczne sprzatac to najpierw narozwalam jeszcze bardziej a potem musze to sprzatac a wtedy juz mi sie nie chce hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjuuuuszka
dzięki dziewczyny :) wybiorę się do lekarza bo lepiej dmuchać na zimno :) trzymajcie się cieplutko - będę do Was zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim co u was dziewczyny:-) ja dzisiaj mialam szalony dzień, ciągle biegiem i dużo roboty, alejuż spokojnie mogę posiedzieć i napisać do was. Sylwia Ja mam tak samo jak Ty. Ten porządek na strychu marnie mi idzie, bardziej hyba zrobiłam tam większy bajzer niż porządek a konca narazie nie widać i dzisiaj już nie mam natchnienia by coś porobić ;-) A jak Twój kręgosłup??? Madzica Aco u Ciebie??? I cała reszta też ostatnio milczy, czemu hihi:-) nowicjuuuuszka daj znać jak wrócisz od lekarza co Ci powiedział!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Hej:) eweliza U mnie super,dzis jakis fajny dzien,pelna energii jestem:)Jakby tak bylo zawsze... Dzis zrobilismy sobie taki intensywny spacer na sanki w lesie,bajkowo.Jak wrocilam do domu to bylam cala mokra,bo musialam biec zeby maly mial radoche.No i duzo porzadkow dzis robilam,teraz biore sie za cwiczenia,cos milego dla kregoslupa:) A jesli chodzi o dzidzie...:):)zdecydowalismy sie,zobaczymy czy sie uda:) Sylwia Wlasnie,jak kregoslup?Mam nadzieje,ze lepiej. pozdrawiam serdecznie wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzica jeśli chodzi o dzidziusia to pamiętaj nie nastawiaj się na już, że odrazu wam wyjdzie. Podejdz do tego na luzie. Ja pamietam jak sama chciałam i nic a jak już mi przeszło to odrazu efekt był :-) ale fajnie będzie jak wam się uda, będziemy ciociami hihi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczynki :) bylam dzisiaj w szpitalu pogadac z innym lekarzem i upewnic sie czy wszystko zemna ok (poszlam bez umowionej wizyty tylko porozmawiac) wiec- tak na przeswietleniu jakby byl guz to ktorys z kregow byl by przesuniety. mowilam ze ta wariatka w piatek powiedziala mi ze przeswietlenie nic nie pokaze i ze trzeba MRI bo mam niby guza !! lekarz ktora to uslyszala zdenerwowala i powiedziala ze to co powiedziala do mnie lekarz bylo nie powazne ze MRI nie robi sie po pierwszej wizycie u lekarza !! powiedziala tez ze porozmawia z ta lekarz ! lekarz z ktora dzisiaj gadalam zapewnila mnie ze nie ma zadnego guza :) (czemu ja odrazu do niej nie poszlam - czaly weekend sie martwilam przez tamta idiotke) jeszcze nie wiem gdzie wysla mnie dalej czekam az ktos do mnie zadzwoni nowicjuuuuszka jestem pewna ze wszystko jest ok :) napisz jak bedziesz po wizycie :) nie opuszczaj nas bez odezwania sie wiecej :) :) eweliza kregoslup tak samo- dobrze ze nie gorzej :) teraz juz jestem spokojna :) madzia SUPER !!! bardzo sie ciesze ze zdecydowaliscie sie na dzidzie !! tak jak mowi eweliza nie skupiaj sie nad tym tak bardzo bo nic z tego nie wyjdzie hihi. wiecie co moja siostra przez rok starala sie o dzidzie i nic !!! byla u lekarza wszystko jest ok. problem jest taki ze ona ciagle o tym mysli i dlatego im nie wychodzi hihi !! wiecie co ogladalam wczoraj z chlopakiem taki program o snach. kobieta mowila co znaczy jak komus snia sie wypadajace zeby (np ze jak cos sie je i wypadnie zab) ja mowie do chlopaka: boze mi zeby snia sie prawie codziennie - ze mi wypadaja !!! chlopak mowi: czekaj zaraz powiedza co to znaczy :) babka z TV raptem mowi ze jak kobiecie snia sie wypadajace zeby to znaczy ze ta kobieta marzy i pragnie miec dziecko !!!!!!! chlopak popatrzyl na mnie i zaczal sie smiac hahaha :) a ja se tylko pomyslalam ze ta kobieta ma 100% racje :) :) :) u mnie pogoda oszalala na weekend bylo pelno sniegu !!!! a dzisiaj nic juz nie zostalo jest 17s ciepla !!!! otworzylam nawet okno dla kota zeby mial radoche hihihi (siedzi sobie teraz na oknie i drze morde do ludzi hihi) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś spuer, że poszłaś doinnego lekarzai faktycznie szkoda, że tak późno ale lepiej późno niz wcale. Super wiadomość. Wreszcie trafiłaś na przyzwoitą dr. Bardzo dobrze ze tamtej ktoś zwróci uwagę za jej zachowanie;-) hmmm a może zaszalejcie z chłopakiem to zostaniemy podwójnymi wirtualnymi ciociami hihi :-) Pamiętaj, że dziecko to naprawdę cudowna istota i najwazniejsza dla każdej matki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eweliza aj ja bym chciala ale z drugiej strony boje sie hihi :) mysle ze jeszcze poczekam troche :) wlanczam se dzisiaj TV i wiecie o czym trabia w nim !!!!!! ze kobieta znalazla lek na raka !!!!!!! o niczym innym nie mowia tylko o tym !!!! i to na kazdym programie !!!! jest to lek ktory atakuje tylko i wyloncznie komorki rakowe nie niszczac innych !!!!!!!!!!!! mowia ze jest to ogromny przelom w medycynie !!!!!!! ona szukala tego leku 3 lata !!! mowia ze teraz musza go dokladnie przestudiowac i oczywiscie- co bedzie najtrudniejsze rzad musi go zaakceptowac !! fajnie oglada sie takie cos :) zawsze to jakas nadzieja :) ta kobieta mowi ze wlasnie tym beda leczyli raka !!!! no ale niestety minie jeszcze troche lat polki go zaakceptuja wyslalabym Wam filmik bo nawet na necie wszedzie o tym pisza ale niestety jest po angielsku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia napisz co mówią o tymleku, czy jest on na wszystkie rodzaje raka czy tylko na jakieś okreslone. :-) to bylo by cudowne gdyby było na to lekarstwo, to taka wielka nadzieja dla wszystkich ludzi a zwłaszcza tych co juz chorują llub chorowali :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eweliza powiedzieli ze na raka wiec mysle ze na wszstkie nie mowili ze na konkretnego :) kiedys widzialam program ze jak znajda lek na jednego raka to juz poznajduja na reszte tez :) kobieta dostala za to 100 tysiecy dolarow !!!! mowia o tym caly dzien !!! ze lek jest tak dobry ze nie niszczy zrdowych komorek tylko odrazu wynajduje i atakuje te chore !! teraz wlasnie brat do mnie napisal sms-a ze w szkole pokazuja to na ekranach !!!! i wszyscy w klasach o tym gadaja!! najwazniejsze jest teraz to zeby rzad to zaakceptowal- bo oni wlasnie takich rzeczy nie bardzo chca akceptowac :/ bo jak bedzie lek na raka to oni nie beda na tym zarabiac tak jak teraz ogladalam niedawno taki program gdzie mowili ze za 5 lat leczenie raka bedzie zupelnie inne niz teraz !! ze bedzie duzoooo lepsze !! no i teraz ta wiadomosc o tej kobiecie !!- oby wkoncu sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia Super by było gdyby każdy rodzaj raka był uleczalny.Wtedy nie budziłby tyle strachu. Obecnie same słowo rak przeraża i traktuje się jak wyrok. Może kiedyś faktycznie będzie tak, że rak będzie traktowany jak zwykła grypa :-) Było by super;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×