Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

dzieki madzia ale mam stresa jak nigdy !! mam znowu problem z wezlem pod pacha teraz inny mi wylazl :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia Co sie dzieje, kochana? Robilas jakies badania dzisiaj inne? Wiesz co, jesli wtedy te wezly okazaly sie w porzadku, to napewno teraz tez. Tylko ciekawe jaka przyczyna jest, ze sie tak powiekszaja. Stres? przeziebienie? Mozliwe to jest? Ja mam caly czas powiekszone od czasu jodu dwa podzuchwowe i tez nie wiem co to jest? Czekam na wizyte w styczniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia czekam na wieści. Trzymaj się kochana !!!!! Wszystko będzie dobrze - daj zanać po wizycie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przypominam, ze możecie pisać o co mam spytać. Jutro jade do lekarza to spytam!!!! o oczy o opuchliznę Kurczaka co jeszcze ???????????????? Sylwia czekanie jest straszne, wracaj szybko i pisz ???? kurczak Wiesz co z tyłu szyji mam powiększony węzeł i tak się zastaawiam czy może faktycznie stres ma coś wspólnego z jego wielkośćią bo jak o nim zapominam to jest praktycznie niewyczuwalny a jak siię nakręce że coś z nim nie tak to przez kilka dni jest powiekszony. No własnie może o węzeł powinam sie spytac ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Hej:) Sylwia Pewnie za niedlugo napiszesz,czekamy. Eweliza Masz jutro tez jakas kontrole?Trzymam kciuki! A jesli chodzi o ten Twoj wezel na szyi,hmm...Nie znam sie,ale mysle,ze stres tez moze swoje robic. Pamietam jak sama sie stresowalam guzem przeciez.Nigdy mi nie przeszkadzal a potem nagle bolal,przeszkadzal.Teraz znow nie czuje,ze go w ogole mam. Dziewczyny,czuje sie jak balon,hi,hi.Dopiero 3,5kg na plusie,ale brzuch duzy.Jakos wytrzymam,zostalo 15 tygodni:) Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzica hehe balon- dobre :-) Kochana ważne że wszystko spoko. A brzuszki ciężarnych sa piekne :D Przekroczyłaś już połowę wieć teraz już szybko poleci. Coś z ta naszą głowa jest napewno - rządzi całym naszy ciałem. Wystarczy pomyslęc ze boli reka a napewno zacznie hehe. jak masz jakieś fotki z brzuszkiem to puść chetnie popatrzę ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro po leki lece. kończą mi się hormonki wieć przy okazji mogę lekarza wypytwć co i jak .Kontrol mam w styczniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Eweliza wiesz,ze nie mam zdjec?Ale moze zrobie jakies na pamiatke przeciez;)Jak cos bede miala,to na pewno przesle:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey juz jestem usg wporzadku - w piatek bede miala reszte wynikow (marker I takie tam) :) ciesze sie ze usg ok bo czulam ze jeden wezel jest powiekszony rozmawialam z endo o moim wezle pod pacha - powiedziala zebym poszla do lekarza ogolnego I zeby zobaczyl co to moze byc, rozmawialam tez o moim oddychaniu I powiedziala ze to moze byc stress ale mam tez powiedziec o tym lekarzowi ogolnemu - endo zmniejszyla mi tez dawke - powiedziala ze mam napady paniki bo hormon jest troszeczke zawysoki - powiedziala ze jak zmniejszy mi dawke to moze czesc z tych rzeczy mi minie :) oby co do wezla poszlam odrazu do kliniki gdzie robili mi usg (klinika raka piersi) zapytalam czy nie moglabym porozmawiac z lekarzem - no I jakims cudem sie zgodzili :) ona pomacala wezla I powiedziala zebym powiedziala o tym lekarzowi ogolnemu - ze wezel nie jest na tyle duzy zeby byl podejrzany - ale cos wywoluje jego powiekszenie wiec jutro ide do lekarza ogolnego - nie wiem moze poprosze o przeswietlenie pluc ? I moze sprawdzenie serca - bo lekarz endo powiedziala ze ten problem z oddychanie moze byc od palpitacji serca - najwazniejsze ze usg jest w normie I teraz czekam na reszte wynikow :) rozmawialam tez z endo o ciazy - powiedziala ze jak tylko bede chciala miec dziecko mam jej powiedziec - jak odstawie tabletki anty tez mam jej odrazu powiedziec - nawet nie chodzi o ciaze powiedziala ze kazdy kto odstawia tab anty musi powiedziec o tym engo - bo wtedy dawka hormonow tez musi byc zmnieniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczak lekarz powiedziala mi dzisiaj ze u mnie najszybciej te wezly wychodza od golenia :/ a jak nie to wlasnie od przeziebienia madzia ja tez chetenie zobacze Twoje fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia dobre wieści, a ten węzeł który wyskoczył to pewnie od golenia. a kiedy odstawiasz anty? Eweliza kochana zapytaj jeszcze o zmęczenie czy to od braku tarczycy? a badałaś sobie TSH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Sylwia Dobrze,ze jest ok,w piatek reszta wynikow tez bedzie zadowalajaca. co do wezla,to mozliwe,ze podrazniasz skore przy goleniu.Tez tak mialam jakis czas.Nie mysl o tym,bo to nic zlego! Dobrej nocki wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutka13 rozmawialam z endo o tab anty co nie wiedzialam kiedys znowu bede miala wizyte I wolalam sie upewnic :) odstawiam je chyba przed majem :) lekarz powiedziala ze jak tylko je odstawie to mam jej powiedziec bo bedzie trzeba zmienic dawke - I jak bede w ciazy to tez mam jej powiedziec bo wtedy dawka tez jest inna madzia wiesz co zapytam sie o ten wezel jutro - lekarz powiedziala ze skoro jeden zszedl to ten tez powinien - narazie o tym nie mysle :) mam nadzieje ze zejdzie - lekarz mowila tez ze o oddychaniu tez mam powiedziec jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdana
Do Sylwia 25 Endo ci powiedziała, ze napady paniki moga byc od za duzej dawki hormonu. Ja powiem to swojej endo, moze ja tez mam za duza dawke i stąd te ataki paniki czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdana ludzie bez tarczyc ogolnie - sa sklonni do napadow paniki :/ wczoraj jak bylam I mowilam lekarzowi o wszystkich swoich problemach powiedziala ze wyglada jej to na napady paniki stad te dusznosi - powiedziala ze zmniejszy mi troche dawke - to moze bedzie lepiej :) niestety ludzie po operacji tarczycy tak maja :/ no ale oczywiscie nie wszyscy :) mi sie nie wydaje ze mam takie napady ale lekarz powiedziala ze moge nawet nie wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem już :D A więc tak; jesli chodzi o zmęczenie i opuchliznę to dr stwierdziła ze to wina hormonów !!!!!!!!!!! kurczak Ty dopiero zbijasz dawkę i jak juz będziesz miec hormonki ustaawione to po opuchliźnie powinno pozostac tylko wspomienie. Alutka a Ty sprawdz czy przypadkiem nie masz jakiegos skoku, może coś się przestawilo i stąd takie problemy. Pytałas o tsh - ja mam 0,095 i dr powiedziała, że super :D Sprawa oczu - nijak. Nie dostałam jednoznacznej odpowiedzi, a nawet lekarz powiedziała bym poszła do okulisty i ten spojrzał co się dzieje. Cięzko mówic o winie jodu, tym bardziej że u mnie pieczeie pojawia się raz na jakis czas i samo przechodzi. A jak u ciebie ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia cieszę sie że Twoje usg wyszło dobrze, marker tez będzie dobry - zobaczysz. Z tymi wezłami to może teraz zima i jesteś podata a przeziebieia i dlatego tak wyskakują. A byłas dzisija u ogólego ????? Ja za miesiac robię marker i usg :D, mam nadzieję że wynik bedzie dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia cieszę sie że Twoje usg wyszło dobrze, marker tez będzie dobry - zobaczysz. Z tymi wezłami to może teraz zima i jesteś podata a przeziebieia i dlatego tak wyskakują. A byłas dzisija u ogólego ????? Ja za miesiac robię marker i usg :D, mam nadzieję że wynik bedzie dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweł75
Witam mam znowu pytanie gdzie najlepiej udać się na operację tarczycy bo w Poznaniu w centrum onkologicznym nie robią sobie z ludzi nic musiałem to napisać jestem strasznie zbulwersowany tym co tam wyczyniają co tydzień jeżdżę tam i co tydzień coś innego chcą że bym zrobił chodzi mi o badania no paranoja jak by od razu nie mogli zlecić wszystkich potrzebnych badań a to tego nie ma jak już jest to znowu czegoś innego nie ma tak dalej już nie można się stresować i być na następnej wizycie u chirurga i czekać na to co powie że by udać się na jakieś znowu badanie proponuję im właśnie udać się do psychiatry niech najpierw siebie wyleczą pozdrawiam całą PORADNIE CHIRURGII ONKOLOGICZNEJ II POKÓJ NR 0002

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweliza dzięki kochana. ja mam niskie tsh, więc u mnie na pewno to nie niedoczynność. Twoje jest idealne. u mnie ostatnio było 0,12. A oczy to właśnie trzeba iść do okulisty, ale nie mam natchnienia. może to jakieś alergie? A Ty swoje badania robisz w szpitalu? czy prywatnie? teraz byłaś u dr S?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia jeżeli zmęczenie jest od braku tarczycy, to co na zawsze to zostanie? może to jakieś przesilenie zimowe, albo na stres tak reaguję ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paweł75 Krotko i na temat. Jestem za tym, zeby walczyc z takimi patologiami w sluzbie zdrowia. Coraz wiecej takich miejsc, gdzie lekarzom i pielegniarkom wydaje sie ze to ich prywatny folwark i robia co chca. Jak sie uprą to nawet "zmuszaja" do rodzenia silami natury, chociaz natura sie nie ma na to ochoty. Chyba wiecie o czym pisze. Dopiero trzeba bylo znanej twarzy, zeby w koncu zmienil sie przepis: lekarz prowadzacy ma byc przy porodzie. Warto mowic, warto zmieniac. Pawel z tego co wiem, najlepszym miejscem na operacje tego rodzaju jest Centrum Onkologii w Gliwicach. Ja i pare osob z tego forum bylo operowanych przez Dr Elzbiete Stachlewska w Warszawie. Ja, gdybym miala wybierac to nigdy nie wybralabym innej mozliwosci jak tylko Dr Stachlewska i Centrum Damiana, gdzie jest mozliwosc operowania na NFZ. Moze dziewczyny , jeszcze cos napisza na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweliza Dzieki za odpowiedz. Nawet nie mialam pojecia, ze tyle rzeczy w naszym organizmie, bylo zaleznych od zdrowej tarczycy, przysadki. Wszystkie inne narzady dziewczyny zaczynaja fiksowac jak jednego brakuje i nie wydziela prawidlowo hormonu. Wiecie ze ten moj raptowny skok cholesterolu to wlasnie wynik niedoczynnosci. Zaden lekarz tego nie mowi, nie wiem nawet czy badaja poziom? Ja w sumie mam te badania troche przypadkiem zrobione. A to przeciez Cholesterol miedzy innymi uszkadza serce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczak masz rację, tarczyca odpowiada za prawidłową pracę wielu narządów. Wczoraj dr też mi zwróciła na to uwagę. Rozmawiałyśmy jeszcze o wapnie bo mi skacze- raz jest na dolnej granicy, raz na środku normy. Nie biorę żadnego wapna. Na dobrą sprawę to chyba teraz do mnie dopiero dociera że ta tarczyca to naprawde bardzo ważna sprawa dla organizmu. alutka tak byłam u dr S. Badania robię prywatnie, usg, krew.... Nie chce mi się użerać z lekarzami i prosić o skierowanie, ale może należałoby się bo nie robią nic. Sprawdz teraz tsh czy nie ruszyło ci się w jakąś stronę, kiedy ostatnio robiłaś ??? Twój wynik jest naprawde dobry !!!! Mi dr czetwertyńska kazała trzymać normę od 0,05 do 0,1, więc narazie mi się udaję. teraz też mam w planach zrobić i zobaczyć co wyjdzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paweł mnie też operowała dr stachlewska w centrum damiana i bardzo polecam to miejsce. Gdyby wszędzie obchodzili się tak z pacjentem to było by cudownie i żadna choroba nie była by straszna ;D Napisz czy twoje guzki są łagodne czy nie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweł75
Witam dzięki za odpowiedzi moje guzki są łagodne na szczęście a co do Poznania to nie polecam wszyscy ludzie którzy wychodzili z gabinetu to tylko narzekali i wcale im się nie dziwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweł75
Przepraszam nie stawiam znaków interpunkcyjnych wynika to tylko i wyłącznie z lenistwa nie chce mi się po prostu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×