Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Sylwia nastawienie narazie dobre. Nawet powiem Ci, że mam takiego lenia, że nie chce mi sie jechać i pewnie gdyby były mniejsze kolejki to pewnie bym odwołała wizyte. Ale stwierdziłam, że pojadę i spytam o co chce i dostane zalecenia co do hormonów. Nie chce mi sie bardzo jechać bo drogi troszke zasypane i długo bedę musiała jechać i wracać. Wizyte mam dopiero po 16 i wrócę do domu na noc. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia Super dobrze, że chociaż na piątek masz tą wizytę. Zobaczysz będzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eweliza wiem cos o tym :/ ja to samo mam takiego lenia co do chodzenia po lekarzach ze szok !! temu tyle czekalam z ta wizyta z kregoslupem :/ strasznie mi sie nie chce tam isc. i pewnie powysylaja mnie jeszcze do innych lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Hej kobitki:) Juz spakowana:)Jeszcze rano posprawdzam bo lot mam o 13.45,wiec wyjade o 12.30.Troche czasu bedzie... Bede miala dostep do internetu kazdy dzien wiec na pewno napisze do Was:)Trzymajcie kciuki zeby wszystko bylo ok. sylwia Nic sie nie martw,moze tylko do jednego lekarza pojdziesz-ortopedy oczywiscie:)Bedzie ok!!! Trzymajcie sie cieplo,jak zdaze to rano napisze jeszcze,do kawy:)Paaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzica Napewno bedzie wszystko dobrze. Będę trzymałam mocno kciuki byś szczęśliwie wylądowała w polsce :-) I odezwij się jak juz będziesz na miejscu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Dzieki eweliza:) Trzymajcie sie i milego dnia,napisze wieczorem,mam nadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska:(
Hej dziewczyny:) nastazja85,eweliza witam nastazja mam do ciebie pytanie chciałam sie zapytac czy do izolatki bende mogła wniesc jakies jedzonko:)i czy mam jakies dresy tam wziąc a te pizamy to jedne na zmiane czy mam wiecej bo tam zapewne do tej scyntografi nie bendzie mozna sie kapac tak?ale to wogole nic nawet buzi przemyc itd.czy mam wziac więcej dresów i pizam i ak potem to wyrzuce tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia zacznijmy od początku bo troszkę namieszałaś :) a wiec -jedziesz w normalnych ciuchach - do torby podróżnej zabierz: 2 ręczniki - duzy i mały szampon żel pod prysznic gąbkę dwa grzebienie dwie gumki do włosów (jesli nosisz zwiazane) majtki na zmiane 5-6 par szczotka,pasta możesz wziąc jakieś cukierki mandarynki,cytryne,pomarancze itd ale nie duzo bo i tak nie zjesz a poza tym duzo ci nie pozwolą wnieść, karton soku najlepiej z grejfruta jakies kosmetyki kapcie chusteczki nawilżane i to wszystko jak tam pojedziesz to z torby do izolatki bierzesz: szczotke,paste, mały recznik,jedzenie,sok, mokre chusteczki, zmiany majtek na kazdy dzien (jedne zostaw czyste na wyjscie ) grzebien, ewentualnie mozesz wziac jakis krem w małym pojemniczku bo tam bedziesz miała tylko umywalkę i wc, dlatego wez te chusteczki to mozna fajnie higienę utrzymac jak sie kąpac nie mozna :) no i potem zakładasz pizamę a ciuchy wkładasz do reszty rzeczy w torbę i oddajesz torbę pielegniarkom one ją chowają no i tydzien lezysz i kwitnieszprzed telewizorem mozesz wiaz herbate lub kawe bo tam bedziesz miała czajmik nie bierz zadnych kubkow ani sztucców w dniu wyjscia: idziesz z pielegniarka pod prysznic tam sie myjesz, razem z głową bedzie tam suszarka to wysuszysz włosy no i jesli nosisz zwiazane włoski tozwiazujesz je ta czystą gumką bo ta z izolatki do kosza łącznie z pizamami, majtkami, skarpetkami i kapciami, ubierasz sie w to w czym przyjechałas lub mozesz miec w torbie inne rzeczy na zmiane i wsio to co zostanie w izolatce oni wyrzucaja czyli to co tam wniosłas ju nie odzyskasz, te majtki jak bedziesz tam zmianiała to od razu wrzucaj do smietnika w toalecie, no i chyba wsio mam nadzieje ze w miare jasno to ujełam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Hej Zyje!!!Pozdrawiam Was serdecznie,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska:(
nastazja dziekuje teraz to kumam bo ja tu mysle co mam spakowac juz tu pizam z 3 pary przyszykowałam hi ale telefon jak bende wychodziła z tej izolatki to mam wziąc odrazu tak bo mi tez wyrzucąhe no to sie zapewne tam wynudze chyba za sie poucze ale takie leniuchowanie to sie bnie bendzie nic chciało ja to małym jodzie ciągle spiąca byłam jakos czas zleciał,to trzeba jakies najgorsze rzeczy wziąc a jakos tam bluze mam wziąc jak mi zimno tam bendzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska:(
nastazja jeszvze cie zamecze pytaniem:)sorki ze tak pytam:)to jak ja sie tam w to pizamke przebiore to ja mam te 4dni tniej ciagle chodzic czy zesobo moge wziac jeszcze jedno na zmiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
był ok ale nie bardzo moge pisac, wiec jutro wszystko opisze. z wizyty jestem bardzo zadowolona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super :) sprawdzalam forum co jakis czas i zastaniawialam sie czemu nie piszesz. ciesze sie ze jestes zadowolona z wizyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska:(
Witam wszystkie kobitki:) eweliza jak po wizycie dobrze sie pani doktor zachowywała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska:(
dziewczyny jedno mnie martwi od dwoch dni pod pacha czuje taka jakby kuleczke mało myslałam ze to moze jakis pryszczyk ale tak mnie bolijakby jakas krosta nieiwem co to moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzica30
Hej:) sylwia Lecialo sie fajnie,maly sie dobrze sprawowal w samolocie. Zima w Ustroniu piekna,jestesmy zadowoleni. A co u Was? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wczoraj już nie pisałam bo poźno wróciliśmy bo droga była okropna. A potem leżałam już w łóżku i wszyscy spali więc nie chciałam im przeszkadzać tym stukaniem w klawiature :-) Jeśli chodzi o wizytę to jak najbardziej wrażenie pozytywne, chodź przyznam, że pierwsze spojrzenie pani dr mnie powaliło :-), myślałam, że zaraz mnie za coś zjebie hihi. Ale było bardzo ok. Po obejrzeniu moich wyników powiedziała, że nie ma do czego się przyczepić bo wszystko jest jak najlepiej. Nawet dawki hormonu mi nie zmieniła tylko kazała czekac godzinę po zażyciu hormonku z jedzeniem i piciem. Co z waażniejszych spraw zaproponawała mi przeniesienie się z leczeniem do CO i bardzo dobrze to uzasadniła. Także nastazja i Aska pewnie będę dalsze diagnostyki robić w Co tam gdzie wy hihi:-). Faktycznie jest fachowcem w swojej dziedzinie i wie co robi. ps. tez jest podwójnie uśmiechnięta :-) madzica fajnie, że szczęśliwie doleciałaś. Bawcie się cudnie i korzystajcie z uroków zimy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia pewnie Ci cos tylko wyskoczylo :) nie martw sie :) tak szybko nic by Ci tam nie wylazlo pamietaj taki rak rosnie latami i guzy tak szybko sie nie pojawiaja :) eweliza bardzo sie ciesze ze wizyta sie udala :) widze ze tak jak ja musisz brac tabletke na pusty rzoladek. ja to zawsze biore przed jedzeniem i czekam godzinke :) (lekarz powiedziala ze tak jest lepiej bo czasami jak cos zjem to po godzinie jeszcze gdzies tam cos moze siedziec) :) ja to jeszcze po wzieciu tableki nie moge brac przez 4 godziny witamin w tabletkach (i tak nie biore wiec nie mam z tym problemu) :) madzia tylko pozazdroscic !!! :) u mnie beznadziejna pogoda spac sie ciagle chce :/ jutro wybieram sie do lekarza na 8 rano!! ale mi sie nie chceeeeeee !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia Mi też się nie chciało, ale warto było więc może u Ciebie będzie tak samo. Zobaczysz będzie dobrze. I pamiętaj daj znać co u Ciebie i co powiedziała dr na Twój kręgosłup. Aska uważam tak jak sylwia, że to nic grożnego. Może się przeziębiłaś albo coś. Poczekaj kilka dni spokojnie i obserwuj:-) Tylko nie macaj tego co pięć minut ;-) a co dzisiaj tutaj taka cisza??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno napisze co powiedzial lekarz ale wiecie troszke sie boje ze pomysli ze to moze cos zlego :/ (pewnie niczego sie jutro nie dowiem bo mysle ze dostane dopiero skierowanie do specjalisty) no wlasnie co dzisiaj tu tak cicho ? gdzie sa wszyscy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba dzisiaj wszystkich zasypało hihi:-) U mnie pada ciągle snieg i bardzo sie cieszę bo z mała na dworku szalejemy :-) Sylwia a co poza tym u Ciebie słychać???? Wiesz mam wrazenie , że jutro może dostaniesz jakieś skierowanie na badania ( przesietlenie kregoslupa ), ale zobaczysz napewno bedzie wszystko ok, jestem tego pewna i bedę trzymała kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia zapomiałam dodać i podnieść wszystkich na duchu, że nasz rak to nie rak.wczoraj dr powiedziala, że przede mną jeszcze 60 - 80 lat zycia, a ja zaczełam się śmiać bo 31 + 80 =111 lat, że tyle mimo chęci raczej nie pociągne hihi :-) chcę was uspokoić, że nasz rak jest kochany i cieszmy się ze chorujemy albo chorowałyśmy właśnie na niego;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eweliza wow tak Ci powiedziala lekarz ze ten rak to nie rak ? wiesz co kiedys ktos mi powiedzial (nie pamietam juz kto to byl) ze powinni zminic nazwe z - rak tarczycy na cos innego :) bo ten rak jest jak nie rak :) tak jak mowisz powinnysmy sie cieszyc ze tylko taki rak nas dopadl bo sa duzoooo gorsze rodzaje raka moja lekarz tak samo jak Twoja powiedziala mi ze dozyje starosci i ze nie mam sie czym martwic :) ale wiesz jak to jest same slowo rak mnie przeraza !!! dla mnie troche ciezkie jest to ze do konca zycia bede zyla w strachu przed nawrotem choroby :/ wiem ze wszystko bedzie ok ale nie wyobrazam sobie jakbym musiala przechodzic przez to jeszcze raz :/ napisz wszystko co powiedziala Ci lekarz :) takich wiadomosci chce sie czytac jak najwiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co u mnie slychac hmm.. nic ciekawego mecze sie z tym cholernym kregoslupem- pocieszam sie ze bedzie dobrze ale jak mnie zaczyna bolec to odrazu glupie mysli przychodza do glowy :/ jutro ide opic rozwod mamy hihi :) rozwiosla sie po 33 latach malzenstwa ale i tak byla w seperacji jakies 17 lat wiec nie bylo to jakies zaskoczenie :) napisze jutro jak wroce od lekarza co powiedzial. pewnie niczego sie nie dowiem konkretnego ale moze chociaz powie co podejrzewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nasz rak to taki pikuś w porównaniu do innych. No ale nie zapominajmy, że jednak to rak i mimo iż zostaniemy wyleczone to musimy być do końca życia pod kontrolą. Sylwia zawsze w nas będzie strach że cholerstwo może wrócić, a najgorzej będzie jak będziemy robić badania w tym kierunku. Ale pocieszające jest to że nawet gdy będzie wznowa to czeka nas powtórka z rozrywki;-) Fajnie, że te kontrole w miarę upływającego czasu są coraz rzadsze. Dr uczulała mnie by moje tsh było na poziomie 0,1 i należy pamiętać o braniu hormonu bo on nie tylko zastępuje nam tarczycę ale jest także lekiem onkologicznym. podsumowując będzie dobrze bo musi być dobrze :-) Mam pytanko, gdzie się wszyscy podziewają ???? Sylwia co u Ciebie??? Aska zniknęło to cholerstwo ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam zle wiesci :(((((( jestem zalamana :((( lekarz ktora mnie badala powiedziala ze sa to objawy guza kregoslupa !! mialam dzisiaj przeswietlenie i jesli nie pokarze urazu kregoslupa to bede miala badanie w komorze !!! o niczym innym nie mowila tylko o guzie. powiedziala ze to napewno nie naderwanie bo inaczej by mnie bolalo. ale czy to mozliwe ze przy guzie kregoslupa boli tylko jak sie zginam ? nie zniose tego wszystkiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaC
Sylwia Tak bardzo, bardzo Cię proszę, pamiętaj, że ta sprawa nie jest jeszcze przesądzona. Są to tylko podejrzenia. Z pewnością rozumiesz, że aby podnosić na duchu, lekarze często budują "drabinę". Moim zdaniem, pocieszającym jest fakt, że będą to wnikliwe badania. Dobra diagnoza to podstawa do właściwego leczenia. Z serca Ci diopinguję i mocno wierzę, że wszystko pomyślnie ułoży się. Wspieram Cię duchowo i z pewnością będę niecierpliwie czekać na dalsze wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odebralam wynik przeswietlenia. kregoslup nie jest uszkodzony wiec prawdopodobienstwo guza sie zwieksza :( teraz bede miala badanie w komorze :/ (jeszcze nie wiem kiedy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×