Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fujitsu_

Jaki prezent na chrzest dla dziewczynki? Wybierzecie...

Polecane posty

Gość wkurzona położna
do tego albumu poszukaj jeszcze takiej książeczki "jestem na tym świecie", gdzie się wpisuje relacje z najważniejszych chwil w życiu dziecka - swietna pamiątka, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chaciska
Drogie dziewczyny Mam już jednego chrześniaka ale w momencie chrztu miał już 1,5 i jako iż nie byłam na jego roczku kupiłam mu na chrzest mały rowerek. Za miesiąc zostanę chrzestną 5 miesięcznego chłopca. Kolczyki, bransoletki, srebrne buciki, grzechotki, smoczki - to moim zdaniem pasuje do dziewczynek (chłopiec jak dorośnie nie będzie sentymentalnie układał sobie takich ,,dupereli" na półce - dziewczynka owszem). Jestem w kropce i nie wiem co mu kupić.... Na 100% kupię specjalny album na zamówienie z danymi dziecka o taki: http://allegro.pl/item1184707622_album_z_metryczka_chrzest_100_stron_gratis.html Ale traktuje to jako pamiętkę i chciałabym jeszcze cos praktycznego. Byłam głęboko przekonana do fotelika/leżaczka ale okazało się, ze taki mają. Matę edukacyjną - mają 3 letnią dziewczynkę i podejrzewam iż też mogą mieć. Myślę o huśtawce - ale mieszkanie małe i nie chce robić kłopotu z rozkładaniem. Nie mają natomiast karuzeli do łóżeczka ale czy 5 miesięczne dziecko nie jest za duże na coś takiego???? Proszę was o pomoc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinndzia
Ja ostatnio znowu natrafiłam na allegro na metalizacje przedmiotów dziecięcych takich jak: buciki, smoczki, butelki. Super to wygląda, a z pewnością jest to unikalny prezent. Zamówiłam i reakcja moja i innych osób które to zobaczyły bezcenna. Nie wiem czy można umieszczać linki bo jakby nie było to reklama, ale wystarczy w Google rzucić "Metalizacja bucików dziecięcych" i na pewno znajdziecie. www.metalizacja-przedmiotow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula :)
Witam :) wykonuje haftem krzyżykowym przepiękne obrazki dla dzieci,zarówno na urodziny jak i z okazji przyjęcia Chrztu Świętego. Jest to bardzo oryginalny jak również niepowtarzalny prezent. Taka pamiątka na pewno nie zostanie po jakimś czasie włożona do szuflady lecz przez kilka najbliższych lat może być ozdoba pokoju dziecka. Bardzo serdecznie zapraszam do obejrzenioa sobie tych obrazków tutaj: http://haftdladziecka.blox.pl/html Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobacz tutaj www.haftlandia.pl masz do wyboru kocyki, ręczniki, pościel i to wszytstko personalizowane z pięknymi dekoracjami. Do tego możesz zakupić szatkę do chrztu która.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam, że pieniądze to jednak nie jest dobry pomysł na prezent, bo się po prostu rozejdą i nic z tego nie wyniknie. Dobrze jest kupić pamiątkę, albo jakiś drobiazg - gadżet czy ciuszek. To jest dobra opcja dla tych, co nie mają możliwości przeznaczyć na prezent dużo pieniędzy - w większych sklepach dziecięcych typu Entliczek można za niewielkie pieniądze kupić coś fajnego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiazankazubranka.pl
POLECAM Bukiet z ubranek - idealny prezent na NARODZINY, CHRZEST lub inną okazję dla maluszka. Zapraszamy na naszą stronę www.wiazankazubranka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiazankazubranka.pl
POLECAM Bukiet z ubranek - idealny prezent na NARODZINY, CHRZEST lub inną okazję dla maluszka. Zapraszamy na naszą stronę www.wiazankazubranka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak_sloneczka:(
na twoim miejscu dalabym gotowke tylko symboliczna, a potem kupila lub zrobila cos, do czego malec po latach bedzie mogl wrocic; nadal modne jest dawanie bizuterii, tylko nie ze zlota i z wizerunkami boskimi, ale tansza, taka jak np. wisiorki z aniolkiem i wygrawerowanym imieniem, fajna kolekcje bizuterii nadajacej sie na chrzest maja chocby tutaj www.bizuteriaimienna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak_sloneczka:(
na twoim miejscu dalabym gotowke tylko symboliczna, a potem kupila lub zrobila cos, do czego malec po latach bedzie mogl wrocic; nadal modne jest dawanie bizuterii, tylko nie ze zlota i z wizerunkami boskimi, ale tansza, taka jak np. wisiorki z aniolkiem i wygrawerowanym imieniem, fajna kolekcje bizuterii nadajacej sie na chrzest maja chocby tutaj www.bizuteriaimienna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnym prezentem jest coś zrobionego samemu (oczywiście jako dodatek). Ewentaulnie coś co będzie przezentem przydatnym a jednocześnie nietuzinkowym, np coś takiego: http://allegro.pl/tort-rowerek-z-pampersow-pieluszek-chrzest-i1450108635.html Albo coś właśnie w tym stylu - bukiet z pampersów albo jakiś tort z pieluszek i do tego maskotka, bukiet z pieluszke i smoczek - super pomysł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja ma ponad
ja dostalam od wsyztskich pieniadze, tak sobie zazyczylam jak kazdy pytal co ma kupic. kupilam dziecku za to wozek, wiec kasa nie poszla na marne, lub na moje potrzeby jak to niektorzy mysla. dostala tez pampersy na zapas, kaszki, kleiki i rozne takie rzeczy, wiec wlasciwie cala kasa poszla na nia. wolalam zeby dali pieniadze i sama malej kupilam to co bylo potrzebne niz 10 z rzedu zabawke ktora pobawi sie chwile. zaznaczam ze nie wymagalam od nikogo nie wiadomo jakich sum-po prostu powieddzialam ze wole pieniadze ale niech nikt sie nie wyglupia z nie wiadomo jakimi sumami tylko kazdy niech da ile ma, ja rozliczac nie bede bo nie chce zeby ktos dal mi kupe kasy a nie mial co jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikoloska
A coś takiego jak biżuteria imienna? Poczytajcie sobie artykuł - http://www.zlotoonline.pl/?p=276 - okazuje się, że na chrzciny, jak nie jakieś rzeczy niezbędne i praktyczne, na prezent na chrzciny najlepsza jest biżuteria imienna, która w jakiś sposób zastępuje deprecjonalia wręczane w czasach naszych babć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gucio10101
A ja niedawno widziałam taki fajny kuferek na pierwsze pamiątki dziecka, super prezent na chrzciny, bo wiadomo, że rodzice zawsze zbierają jakieś pierdołki związane z dzieckiem. http://www.zatrzymajczas.net/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=169&category_id=21&option=com_virtuemart&Itemid=54 Można wygrawerować napis i wszystko jest zapakowane w śliczne pudełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaMR
Temat widzę ciągle aktywny więc dorzucę swoje trzy grosze i podeślę kilka linnków do fajnych prezentów. Może się kiedyś komuś przyda. Popularny srebrny smoczek: http://www.chrzestdziecka.com.pl/Duzy_Srebrny_smoczek_szkatulka_na_chrzest-21.html I trochę ogólniejsze http://www.chrzestdziecka.com.pl/PREZENTY_NA_CHRZCINY-k30-0--default.html Osobiście nie lubię dawać prezentów w postaci pieniążków bo to raczej prezent dla rodziców a nie dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_kasica
A co moje drogie powiecie a taki prezent ? http://www.b-product.pl/pl/index Strasznie mi sie podoba ten i myśle ze jako taka maskotka dołączona do złotego łańcuszka będzie idealnym prezentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umilleczka
Bardzo fajny pomysł....A wiesz moze gdzie w Warszawie mozna kupić takie smoczki,bow smyku ich nie widziałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanessa29
Witajcie Mam zostać chrzestną 3 miesięcznej dziewczynki. Chciałabym kupić jej jakiś prezent, niestety moje fundusze, które mogę na niego przeznaczyć są ograniczone bo mam 50zł. Co można małej za tą kwotę kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie foteliki do roku
chrzestna kupuje - szatke i np. łancuszek i medalik, chcrzestny świecę i cos jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama ciężarna_
A może sesję zdjęciową dla maluchów? To fajny prezent, tylko nie wiem ile kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolesiowa_taka
Może coś innego polecicie ? Ja tak myślałam nad wywołaniem zdjęć :) ( mam ich sporo) a właściwie wszystkie bo ja im mój aparat pożyczałam :P Będę jako gość u blizniaków kuzyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolesiowa_taka
No i do tych zdjęć jeszcze coś ale nie wiem sama co. Co proponujecie ? Jeśli kasę to ile ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waritakainormalnapanna
Gość waritakainormalnapanna
Niedoczytalam , ze iedrogi zarazzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×