Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przeniesienie1

wymiana ReNu MoistureLoc

Polecane posty

Gość przeniesienie1

Władzia Pytanie do noszących soczewki kontaktowe. Czy słyszeliście już o wycofywaniu ze sprzedaży płynów zawierających MoistureLoc? Czy ktoś z Was już wymieniał? Nie robią w sklepach problemów? [23.05] 15:29 mi dzis nie chcieli wymienic [23.05] 15:47 nie chca mi powiedzieli, ze maja na wymiane tylko dla awanturujacych sie klientow (naprawde tak powiedzieli) i nie wymienili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to wzielam
i przenioslam topik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Lynx Optique wymieniają. wysłałam im maila,a oni odpisali,że dostawę będą mieć pod koniec tego tygodnia i wymiana oczywiście gratis- tak więc w czwartek się wybieram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to widac zalezy od salonu
bo mnie potraktowali jak natreta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LC
mi od razu wymienili,z usmiechem - w vision express

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi nie wymienili
bo powiedzieli, ze poowa jest zuzyta i takich wymieniac nie moga. pieprzone vision express

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak polowa zuzyta skoro
mowia, zeby odnosic puste butelki??????????!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi nie wymienili
tez sie zastanawialam jak to. w ciezkim szoku bylam. ale trudno, przezyje te 40pare zlotych na nowy plyn, niech sie ciesza, ze zyskali :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaaax
ja sobie ten płyn kupiłam dwa dni przed tym jak sie dowiedziałam że jest szkodliwy, ale nie słyszałam osobiście tego w TV tylko ktoś mi to mówił, dokładnie nie wiem czemu jest szkodliwy, może ktoś mi to wytłumaczy? dzisiaj idę wymienić ten płyn, jak uzyłam go z 5 razy to chyba powinni mi wymienić, i na dodatek kupiłam ten największy za 50 zł. :/ zobaczymy, idę do mojej okulistki, żeby zaproponowała mi jakis inny, bo nie wiem jaki kupić, a wy dziewczyny na jakie wymieniliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missmarta
tez kupiłam nową butlę ReNu, tą najwiekszą, zaledwie tydzień temu, zdążyłam użyć kilka razy, po czym usłyszałam w TV, że powoduje grzybicę rogówki i struchlałam! od razu następnego dnia pobiegłam do mojego dowiedzieć się co i jak. otóż podobno to jeden składnik nowej wersji ReNu - Moisture Loc - jest jakiś podejrzany i właśnie z jego powodu wycofali płyn ze sprzedaży. wprawdzie nie stwierdzono bezpośrednich związków pomiędzy używaniem płynu a chorobą, ale także tego nie wykluczono. Pani u optyka powiedziała, że to najprawdopodobniej skutek konkurencji pomiedzy firmami i jedna chce druga wygryżć z rynku - co jakis czas sie takie afery zdarzają. tak, czy inaczej, płyn mi wymieniła na starą wersje Re Nu, tą bez składnika Moisture Loc, czyli bezpieczną (tylko ten nowy uznali za wadliwy) i nie robiła żadnych problemów - ale ja się zaopatruję a niewielkim salonie optycznym, gdzie mnie znają i traktują bardzo miło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sklepy maja obowiazek wymienic ten plyn. Ci, ktorzy nie chca go wymienic, robia to dlatego, ze nie chca miec zamieszania. W razie odmowy wymiany proponuje skontatkowac sie z dystrubutorem. Wszystkie dane sa na stronie: http://www.moistureloc.eu/uk/contact.aspx. Sklepy po wymianie tego plynu nie sa w ogole stratni. To producent ponosi wszyskie koszty. Sklepy jedynie przyjmuja plyny, a potem u dystrybutora je wymieniaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaaax
ja własnie oddałam ten płyn i teraz czekam za telefonem od pana, który poinformuje mnie kiedy zgłosić się po inny płyn. u mnie nie było żadnego problemu z ta wymianą,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ita06
Dzisiaj wymieniłam płyn bez problemu w zakładzie optycznym w Nysie,gdzie wcale wcześniej go nie kupiłam.Natomiast chcę podać do informacji wszystkich,iż w Prudniku przy ul.Górnej znaduje się zakład optyczny,w którym siedzi antypatyczna baba,od której wieje chłodem od samych drzwi.Półka zastawiona jest właściwymi płynami czyli RENU Multi Plus a ohydny babsztyl mówi,że płynu nie wymieni bo nieeeeeeeeeee!Ludzie,omijajcie ten pseudo zakład optyczny wielkimi krokami.A babol nie powinien tam siedzieć bo odstrasza klientów już samym sposobem bycia i nie tylko tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś byłam swiadkiem jak w Bydgoszczy u optyka Opalińscy na ul. Niedzwiedziej 7 bez problemu wymienili ten płyn nawet bez paragonu zakupu u nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatma
Ja wczoraj wymieniałam płyn bez problemów. A o tej mozliwości dowiedziałam sie od Optyka, od którego kupiłam ten płyn. Używałam płynu ponad miesiąc, od miesiąca piekły mnie oczy, miałam zaczerwienione a tydzień temu zaczęłam gorzej widzieć, więc myślałam, że jestem pzrepraciwana, a potem, że to coś z soczewkami (bo nosząć okulary wszystko buło OK), a okazało się, że ten płyn jest skażony i u jegnych wywołuje różne dolegliwości u innych nie. Ja przez miesiąc się męczyłam, bo nie wiedziałam o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×