Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merdockja

zaparcia a tabletki antykoncepcyjne

Polecane posty

Mam takie pytanie czy ktoras z was biorąc tabletki anty miała przez to zaparcia , bo ja własnie tak mam ale byłam u kilku lekarzy ginekologow i wszyscy twierdzą to samo ze to nie mozliwe , wiec juz sama nie wiem jak nie biore tabletek w 7 dniowej przerwie to jest ok a potem znowu i tak ciagle nie wiem co mam robić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkmm
Ja też miałam zaparcia podczas brania tabletek i moja mama też. Lekarz wmawiał mi, że to na pewno nie przez nie, ale przez zlą dietę. Dziwne że problem zaczął się z chwila brania tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie mam to samo usłyszałam własnie od lekarza ze to przez złą diete , brałam juz rozne tabletki i do tej pory jedynie przy harmonecie nic takiego nie miałam , ale miałam za to trądzik bardzo duzy wiec zmienił mi na jeanine ale dokoncze to opakowanie i wroce do harmonetu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkmm
Idealnie to jeszcze nie jest ale zawsze lepiej niż wcześniej.Diety nie zmieniałam, bo jem strasznie dużo warzyw, owoców, piję jogurty więc już nie miałam co urozmaicić. Za bardzo nie wiem co mi pomogło, bo w tym samym czasie zmieniłam tabletki z mercilon na marvelon i zaczełam łykać kwas foliowy i witaminę B complex. Słyszałam, że przy braniu tabletek osłabia się wchłanianie wit z grupy B, wit. C i magnezu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wisława
Ja kupując tabletki antykoncepcyjne kupuję Dicopeg na zaparcia bo mam z tym problem,a one mi pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meluzyna12
Tez miałam przy tabletkach zaparcia. Nie jakieś mocne ale jednak były. Mimo dobrej diety, ruchu, wypijanej wody . Sporadycznie pomagałam sobie czopkami eva/qu. Po aplikacji po 15 minutach sprawa była załatwiona. To bezpieczne i delikatne czopki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już zmienilam tabletki bo zaczelam tyć, teraz zastanawiam sie nad zastrzykiem hormonalnym a zaparcia miałam w okresie ciąży i wtedy wlasnie ginekolog polecil mi czopki evaqu jako niezbednik kobiety, faktycznie to prawda, odkad je poznalam zawsze mam je w apteczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam te czopki, zabieram je zawsze na urlop, kiedy wiem, że na skutek zmiany diety będę mieć "problemy kibelkowe" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę Vixpo, zaparć nie mam i szczerze mówiąc pierwszy raz słyszę o takim skutku ubocznym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×