Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ajkaa

Buty z odkryta pieta-wypada?

Polecane posty

Gość ajkaa

Czesc dziewczyny! Mam takie pytanie-bede swiadkowa niedlugo i w zwiazku z tym zastanawiam sie czy wypada mi wystapic w butach z zakrytymi palcami ale z odkryta pieta(na pasku z tylu) czy jednak elegantsze bylyby cale zakryte? W sumie mam taka dziewczeca sukienke i nie wiem czy zakryte wygladalyby dobrze :/ Tak wiec czy elegancko byloby wystapic w butach bez piet? I jeszcze-czy takie but(tzn z odkryta pieta i z paskiem na piecie) sa wygodne np do tanca, bo nigdy takich nie mialam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, że pasują, ostatnio bylam na weselichu i świadkowa wlasnie takie miala, swietnie do sukienki pasowaly/za kolana rozszerzana/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli24
ja bedę panną młodą i tez takie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korespondentka z moskwy
powinny być wygodne , bo to , co zawsze mi obciera stope , to właśnie część piętowa buta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajkaa
dzieki :) Zatem za takimi bede sie rozgladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Córka- Pana Kleksa
oczywiście ze świadkowa moze miec i sandałki, i pantofle jak równiez z odkryta piętą. Nie dopuszczalne są klapki i tenisówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, ze wypada. Tylko jak będziesz je mierzyła to stań na palcach, zrób kilka kroków czy dobrze trzymają się pięty i czy pasek nie spada. Moje były bardzo wygodne i swietnie dopasowane, przetańczyłam caaaałą noc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga B.
Wypada, jak pasuja do sukni to i sandałki na obcasie mogą być, wszytsko kwestia dogrania szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli24
dziewczyny podzielcie sie swoimi doswiadczeniami i napiszcie czy dobrze i wygodnie przetanczy sie w takich bucikach przez całą noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×