Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość buziaczekbbb

Ciąza po dniach płodnych - możliwe?

Polecane posty

Gość buziaczekbbb

Moje cykle plasują się w granicach 30-32 dni. Wg kalkulatorów płodności jajeczkowanie wypada na określony dzień X. Czy możliwe jest zajście w ciaże po tych dniach? Proszę o wasze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dopełniacz liczby mnogiej
jak masz nieregularne cykle to moze sie zdarzyc ze cos sieprzesunelo... A co sie dzieje??? Nie masz okresu, jakies objawy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsups
cykle wydłużyły mi sie do 31-32 dni.Ostatni okres miałam 26 kwietnia a 15 maja zaczęliśmy z mężem przytulanko. Dzisiaj jeszcze okresu brak:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaajajjaaa
no ale przeciez masz cykle 31-32 dni, zdaje się, ze własnie wchodzisz w czas kiedy cykl się kończy, więc nie panikuj jeszcze. Wg mnie owulacje masz mniej więcej 17-18 dnia cyklu (zawsze 14 dni przed kolejną @), więc nie wiem, czy trafiliście - poczekaj jeszcze troszkę, a się wyjasni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaajajjaaa
chyba że masz skrócona faze lutealną, to oznaczałoby, że może trafiliście. Ale wg mnie powinniście zacząc przytualnki około 11-12 maja co 2 dni. 15 maja to chyba już po ptakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loozik
Jak nie mieliście żadnej "awaryjnej" sytuacji, to pewnie sama się nakręcasz :) Ja tak mam czasem (raz na pół roku), że mi się okres sporo przesuwa i z cyklów 26-dniowych robią się 36-dniowe... moja mama zawsze mowi, że już by umierała ze strachu w takiej sytuacji ;) Ale ja wiem, że jeśli się kochaliśmy bezpiecznie, to nie ma co się na zapas martwić... i okres zawsze przychodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaajajjaaa
ale nie dodałam, ze owszem - ciąża jest możliwa, ale w wypadku przytulanek na kilka dni przed owu i przy bdb paramertach nasienia, wtedy większa szansa na córcię. Po owulacji to maksymalnie do 24 godzin zyje jajeczko, ale zdolnośc do zapłodnienia ma około 12 godzin. :-o Ale nie martw się - sa kolejne cykle. Głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaajajjaaa
tylko pytanie, czy ty chcesz dostać okres, czy martwisz się, że nie dostajesz z innego powodu niż ciąża ... czy chcesz mieć dziecko, czy nie? bo w sumie nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsups
bardzo chce dziecka a 15 dostałam zielone swiatło od gina-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =================
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×