Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dracenka

BOL JAJNIKOW - to ciaza czy przedmiesiaczką????

Polecane posty

Gość Dracenka

Napiszcze drogie kobietki, czy bola was jajniki przed @... I czy bolaly na poczatku ciazy... dzieki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dracenka
prosze, odpowiedzcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmaaaaaaasza
Witaj Dracenka! Mogę ci powiedzieć, ze u mnie to było jakoś tak dziwnie, bo owszem, czułam bolesnosć, że coś sie dzieje, to było coś na kształt skórczy raz z lewej raz z prawej, potem skupiały się pośrodku. I zaczęło się tak w ostatnim tygodniu przed terminem @, który miałam w sobotę/niedzielę wg daty miesiączki, a wg owulacji już w czwartek/piątek. Ale ból jajników moze tez oznaczać zbliżająca się miesiączkę, tez miewałam takie cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmaaaaaaasza
ajej, oczywiście jestem w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dracenka.
Gratulacje!!!!!!! :D I dzieki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie nigdy
a mnie nigdy nic nie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze ten temat pojawial sie tu juz setki raz.......ale napisze go po raz koleiny....Mam 19 lat i 5 dni temu miałam stosunek z chłopakem, on był zabezpieczony prezerwtywa. Wszytsko bylo w porzadku prezerwtywa nie byla dziurawa ani nie spadla. Mialm wtedy dni bezpłodne dopiero za 2 dni mialy zaczac mi sie plodne. Mam nadzieje ze wszytsko jest ok jednak sie martwie ze do czegos doszlo i zaszlam w ciążę gdyz pobolewa mnie prawy jajnik. Nie wiem czy to z powodu ciąży czy może z powodu dni płodnych?Prosze mi odpowiedziec czy ból jajnika moze byc w moim przypadku objawem ciazy czy raczej owulacji?jak naciskam na jajnik to mnie nie boli i nie czuje bolu bezustannie tylko jak sie schylam o mnei pobolewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×