Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monika_Z

naturalne planowanie rodziny-wykres

Polecane posty

Gość monika_Z

Czy to prawda,że trzeba przez miesiąc co ranek wkładać termometr do odbytu lub pochwy??? Nie można zwyczajnie pod pachę??? Przecież to okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_Z
Pytam poważnie. Dziś czytałam w Dobrych Radach o tej metodzie i było napisane jak byk,że do poczhwy lub odbytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda
najpewniejszy pomiar tempratury pod językiem o 7 rano, brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_Z
dzięki, ulżyło mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_Z
I naprawdę mierzyłyście przez miesiąc? Podobno w mojej poradni nie podbije pieczątki bez tego wykresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak czy inaczej to lipa
musisz wstawac i klasc sie o tej samej porze, nie zachorowac, nie stresowac sie itd - inaczej wszytko bierze w leb.Nie na dzisiejsze czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda
eeeee tam większość dziewczyn ściąga z netu gotowy wykres... ja osobiści nieco wcześnie próbowałam obserwacji, ale ja strasznie niesystematyczna jestem i nic z tego nie wychodziło, szczególnie, że regularnie zarywam nocki i zawsze miałam luki w tym wykresie, na naukach powiedziałam, zwyczajnie, że mi ta metoda nie leży, że próbowałam i nic z tego, pani się skrzywiła, powiedziała abym to jeszcze przemyślała.... ale wykresu nie musiałam przedstawiać....ufffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można sobie ściągnąć gotowca, lub wpisuj jak ci wypadnie...tzn...wciskaj kity, że mierzyłaś o tej samej godzinie...a tak naprawde mierz jak popadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_Z
Ludzie, jak tu się przed ślubem nie stresować??? A poza tym mam stresującą pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda
no właśnie to jest metoda jak każda inna.... ma wady i zalety i nie każdemu musi pasować! miło byłoby jakby te paniusie z poradni to zrozumiały....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gofrownica z tesco
dla mnie rozbrajający jest fakt , że zwykle ma się ten termometr w domu , jeden , i jeden sobie wsadzi do tyłka , inny do pochwy , a nastepny do buzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ewa
a komu ty będziesz ściemniać bo nie rozumiem?? bierzesz tabletki i robisz jakieś wykresy ?? dla kogo to?? przeciez tabletki wystarczą - nie musisz się męczyć głupimi metodami naturlanymi które są dla tych którzy plnaują dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie zdajesz sobie sprawy jak te kobietki z poradni rodzinnej reagują na kobiety biorące tabletki...często zdaża się, że nie zaliczają poradni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Ewa
A co to jest ta poradnia?? po co tam chodzisz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ewa
Ewcia odpowiesz?? bo janie wiem o co ci chodzi??:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ewa
chyba zartujesz?? i co ? tam trzeba sciemniac ze stosujesz metody naturalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzydko mówiąc tak...bo nie wiesz na jaką kobiete trafisz. Np Moja koleżanka odrazu powiedziała, żę nie interesują ją metody naaturalnie i że bierze tabletki...no i teraz na jej ślub muszę jechać aż do Wrocławia, bo ta kobietka poszła do Księdza i przedstawiła sprawe po swojemu no i ksiądz powiedział, że nie udzieli im ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pękająca ze śmiechu
ja chetnie taki wykres będę uzupełniac bo nie biore tabletek, sama s[rawdze jak to jest. jednak o 7.00 to ja juz jestem w pracy więc powinnam mierzyc jak wstanę? o 5.00 wstaję czyli 5 min musze poswięcić na trzymanie w buzi termometra? aha i jeszcze jedno czy tam dają narysowany wykres czy same musimy sobie narysowac?ale co tam narysowqac? dany miesiąc , i wyzej temerature tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znienacka
ciekawy ten temat - ale nie wiem pekająca , bo sama sie nie znam ma być ponoc niska do 10tego dnia czy do 13 dnia i rosnąc o 2 stopnie i wtedy znak ze jest czy było własnie owulacja potem jest cały czas podwyrzszona własnie o te 2 stopnie, chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka-Marchewka1984 ----> a nie wiesz przypadkiem czy gdzieś z sieci nie da się ściągnąć jakiegoś wykresu? Samej racze nie chce mi się bawić w te wszystkie pomiary temperatury, badanie śluzu itp. Jeśli możesz, odpowiedz.Dzięki z góry. Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znienacka
a te wysokości temperatur to czy oby nie sa złe? wydaje mi sie ze w dniu ok 15 to tempka jest juz wyzsza od tych poprzedzających 6ciu ? a tu jest cały czas niska niska i dopiero po koniec niewiedzieć czemu taki e podwyzszenie. do 13 dni tempka jest na niskim poziomie i potem nieco podskakuje o 2 stopnie, a tu tego niema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×