Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Staaruszek30

Żonka Powiedziała mi że mam jej płacić za sex

Polecane posty

Mam podejrzenia ,że ten podszywacz to ktos z moderatorów..skoro poszywa sie pod czarne nicki...ostatnio tez mi ukradł inny ..no nic widze ze trzeba miec pomarańczowy i ciagle zmieniac...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak nie możesz ścierpieć mojej osoby , w takim razie będe twoim złym duchem, cieniem i prześmiewcą, z ort. jestem na bakier wszyscy o tym wiedzą (wieNc) niezaspokojona kobieto:D idz juz lulu i pomyśl mnie przed snem to może się spełni to marzenie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio miałam nick Ona29l ciekawe czy to twoja robota..?Ale dzisiaj z jednego poszywu omal sobie nie nasikałam do butów..heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona nie rozróżnia I od l wieNc się nie trudz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juken..ja niezaspokojona...?hehe mam sexu dziennie wiecej niz ty przez miesiąc..bądz sobie cieniem i podśmiewcą...bardzo lubie riposty tylko byle były z sensem i kulturą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie kobiety na tym forum które są zaspokojone przez swoich men-ów olewają takich pajaców jak ja lub traktują z przymróżeniem oka, ale ty nie wyżyta furiatka zauważasz mnie mlodego jurnego( dużo szczawiu jem:D ) ale nic z tego snij mała snij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale reszcie nie zaprzeczyłaś, ach to zacięcie do psychoanalizy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie boje się w młodości trenowałem boks i wiem jak sobie poradzić z niezaspokojonymio mężatkami... nie znasz sie też na botanice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe..wyciorem..?buuhahaha...podszywaczu jestes the best..naprawdę podobaja mi sie twoje teksty..ale najbardziej podoba mi sie topik jukena ...ok idę spać ,bo jak wiadomo na nerwice :) najlepszy jest sen..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sex ae tego dzisiaj nie dostanie o nie nie zasłużyłaś, niegrzeczna be boks to nie tylo walenie w cymbał to też uniki i obezwładnianie tych któży nie zasłuzyi na strzała z lewego prostego( SLD-owskiego:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×