Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hanek77

Kogo stać na oryginalne perfumy za 200-300 zł!!

Polecane posty

Gość celebre 23
ja tez kupuje,bo mnie sie podobaja i sie dluggoooo trzymaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaledonia
Ja nie kupuję perfum za 300zł.Kupiłam raz i flakonik 50ml używam parę lat.Teraz jednak zapach jest tak popularny i w promocji średnio co pół roku więc kupuję nie za 200zł ale za 50zł(Elizabeth Arden Sunflowers).Tańszych nie lubię....wolę szare mydło niż podróbki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ,ze nie wszystkie zapaszki są tak popularne i, ze perfumerie nie czynią takich obnizek jak w Rossmanie :(( Byłabym wtedy bardzo rada. . Ale cóż ...za luksus się płaci :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oryginalne kupuje za pośrednictwem internetu [np: na \'allegro\'] są połowe tańsze, bo nie kupione w eleganckim sklepie który trzeba utrzymać. do tego staram sie wybierać testery. maja troche mniejladne opakowania ale sa lepsze, mocnijsze, bo są reklamą. poza tym staram sie wyśrodkować. oprócz oryginalnych kupuję tez te tańsze, nie koniecznie od gucci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frida28
Ja wolę zapłacic więcej ale kupic cos trwałego i dobrego.Kupuję od kolesia,który powiedzmy zaopatruje sie w nie w Niemczech.Jest wiele taniej,np za 50ml Gucci Rush2 płacę 140zl ale wiem,że to jest to czego oczekuję.Kupiłam kiedys w Polsce te same perfumy,w dobrej drogerii ale zapach i trwałosc całkiem inna.Beznadzieja!A cena z kosmosu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuje w perfumeriach tylko wtedy, kiedy musze (jak np.chce kupic chlopakowi prezent. I tak nigdy nie kupuje 100ml.tylko zawsze 50 ;) ) dla siebie najczesciej kupuje perfumy na strefach wolnocłowych (sa tansze o 30-50%) uwielbiam perfumy wiec wydaje na nie duzo pieniedzy, wole np.kupic sobie jakis ukochany zapach niz kolejne spodnie czy bluzke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bonnie.
ja kupuje oryginalne perfumy - ale tylko dlatego,ze mieszkam w londynie i po 1-zarobki sa wieksze a po 2 tutaj perfumy sa duzo tansze i sa wrecz popularne- u nas w polsce to eksluzywny zakup dla nielicznych lub kombinowanie z testerami. w londynie srednia cena za 100ml to 30 funtow jak wejdzie na rynek jakas nowowsc to waha sie pomiedzy 40-50 funtow wiec przeliczajac na zlotowki ceny wahaja sie pomiedzy 150 a 250 zl.....podam przyklad za 125ml buteleczke mojego ulubionego hugo bossa -woman- w londynie place z 30 funtow tutaj w sephorze z 300 zl-czyli ok 60 funtow-czyli 2x drozej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te wasze ORYINAŁY
można kupić za 50-80 zł na stadionie w wawie są nie do odróżnienia od prawdziwych oryginałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straznik
jestem zwolenniczką tych drogich ,.podróbki ani tanie perfumy czy wody nigdy nie dorównają ani zapachem ani trwałością tym prawdziwym.ale czasy sie zmieniają , mam teraz inne wydatki i skusiłam sie na wode z oriflame . i oczywiście z nutką żalu wącham calvina cline pustą buteleczke .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha straznik nie smuć się :)) sama widzisz po dobrej marce choc zapach w butelce sie ostanie ... :)) stawiam wiec na jakość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .. . . . .. .. ... .. .
ja raz na rok wybieram sobie jakiś zapach i kupuje droższe perfumy...teraz mam gucci envy me i je uwielbiam...ale nie używam codziennie...lubię zmieniać zapachy, więc często kupuje też tańsze zapchy w małych opakowaniach...np te z sephory w takich cieniutkich flakonikach, albo jakies tańsze wody za 60-80zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nistety nie stać na perfumy za 200 - 300 zł Jeszcze nie pracuję... ale jakby było mni stać to bym sobie sprawiała takie prezenty czasami;) bo bardzo lubie śliczne zapachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że topik baaardzo leciwy, ale temat nadal aktualny. Może i mogłabym sobie kupić flakon oryginalnych perfum za 300 zł. raz na pół roku, problem jednak w tym, że nie mam jednego , ulubionego zapachu. Poza tym wiadomo (przynajmniej dla mnie jest to oczywiste), że innych perfum powinno się używać idąc do pracy, a można inne idąc na randkę, tańce itp. Pół biedy, jeśli naszym ulubionym zapachem są perfumy delikatne, to nadają się do pracy, gorzej z takimi bardziej cięższymi. Ja po prostu kupuję sobie perfumy lane (taką pojemność jaką chcę) na odlewkiperfum.pl. I jestem bardzo zadowolona. Składam zamówienie, przelewam pieniądze i jak pieniądze wpłyną na konto, co nie trwa dłużej niż dobę, to za dwa dni miałam paczuszkę w paczkomacie. W czwartek o 11.00 złożyłam zamówienie i wysłałam przelew, a przed chwilą otrzymałam sms, że paczka jest już w paczkomacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię przepłacać, a odkąd poznałam rozlewnię Goia wiem, że nie warto. Kupuję perfumy na goia.pl zarówno damskie jak i męskie i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×