Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość b.sie martwie

wejdzcie tu i powiedzcie czy to moze byc POMYLKA?

Polecane posty

Gość b.sie martwie

mam wlasnie okres,ale jest inny-prawie bezbolesny i lekki, juz nie pamietam dokladnie, ale msc temu chyba tez tak bylo.Ciaze raczej wykluczalam,ale teraz mam powazne obawy ( jakis msc temu robilam 2 testy po czasie spodziewanej miesiaczki, poniewaz spoznial sie tydzien,ale wyszly negat.)Teraz jednak mam powazne obawy, poniewaz poczytalam,ze niektore dziewczyny nie maja zadnych objawow i dod.moze wystepowac okres nawet do 3, 4 msc.Moj okres jest dziwnie lekki i bezbolesny, normalnie trwa dlugo i jest b. obfity.Czy testy msc temu mogly sie pomylic, czy to mozliwe??czy robienie teraz testu w trakcie miesiaczki ma sens czy moze wyjsc np falyszywy negat.wynik mimo ciazy?(teraz bylabym jak cos w 8 tygodniu)Moj ginekolog wyjechal, wizyte mam za msc a nie chce isc do innych, bo juz sie do nich zrazialm.Poradzcie cos!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może zrób badanie krwi
mniej obfity okres niż zawsze i jakiś inny może np. oznaczać, że w tym cyklu nie miałaś owulacji. Nie wiem co mogłabym innego Ci poradzić. Najlepiej po @ zrób kolejny test albo badanie krwi na HCG, żeby się dłużej nie martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×