Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

florian

Napiszcie mi list do dziewczyny na fotce bo mi samemu sie nie chce .

Polecane posty

Ma byc romantyczny i pelen czulosci , z gory dziekuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieszczka
No to lecimy: nad rzeczką opodal krzaczka mieszkałą kaczka dziwaczka.. lecz zamiast trzymać sie rzeczki szukała na fotce babeczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej paskudy
którą ostatnio pokazywałeś??/ Chyba nie potrafię, nie kręci mnie w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszebardzo
Droga Ukochana! Już miesiąc minął od czsu, gdy pisałem po raz ostatni. Płynął on o wiele wolniej niż zwykle. Życie mija teraz jak krajobraz za oknem... pędzącego samochodu. Oddycham, jem i śpię, jak to robiłem, ale czynięto zupełnie bezwolnie, nie mam żadnego celu. Po prostu unoszę się na powierzchni jak listy, które do Ciebie wysyłam. Nie wiem dokąd zmierzałem ani kiedy tam dotrę. Czuję pustkę w duszy, nie modąc trzymać Cię za rękę. Moje poszukiwanie Ciebie jest niekończącą się pogonią skazaną na przegraną. Rozmawialiśmy o wielu rzeczach, i wiele razy, ale nigdy nie poruszyliśmy tematu naszej miłości. Teraz, gdy jesteś wiele kilometrów ode mnie rozumiem to dokładnie. Pragnąłem Ciebie i tylko Ciebie, a teraz, gdy odeszłaś, nikogo już nie pragnę. Zrozumiałem, że jesteś dla mnie wszystkim. Jesteś wzruszająca, ekscytująca, fascynująca, pasjonująca, zadziwiająca, zagadkowa, niewiarygodna, zabawna, czarująca, porywająca, droga, niepowtarzalna, nieporównywalna ... Zrozumiałem, że jesteś dla mnie życiem ! Twój Ukochany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszebardzo
Utracona Marylko ! Ostatniej nocy wiele myślałem o naszym rozstaniu. Czemu jesteś taka nieubłagana w swoich decyzjach ? Dlaczego postępujesz ze mną tak chłodno ? Czyżbyś już zapomniała, jak było nam ze sobą dobrze ? Na pewno pamiętasz nasze pierwsze spotkanie... Kwiecień, park... Szłaś z torbą wyładowaną po brzegi zakupami. Zauważyłem Cię już z daleka. Schowany na ławce pod płaczącą wierzbą mogłem Cię bez przeszkód obserwować. Od razu przyciągnęłaś moją uwagę. Do tej pory nie wierzyłem w miłość od pierwszego wejrzenia, ale Ty zmieniłaś moje poglądy. Sprawiłaś, że serce zaczęło mi bić jak dzwon kościelny. Zupełnie zapomniałem o książce trzymanej w ręku, tylko Ty przyciągałaś moją uwagę, nie zauważałem otaczającego mnie świata. Nagle... zresztą wiesz, co było potem. Kiedy zbieraliśmy rozsypane zakupy, nasz wzrok nagle się spotkał, dłonie dotknęły, a ja poczułem zakłopotanie. Twoja twarz także zarumieniła się. Zrozumiałem, że nie mogę Ci tak po prostu pozwolić odejść, ponieważ mógłbym żałować tego do końca swoich dni. Później wszystko potoczyło się szybko: kino... spacery... wspólne wakacje nad morzem. I szczęście które przynosił każdy następny dzień. Przy Tobie czułem się jak w siódmym niebie. Z całą pewnością Ty też wspominasz te błogie chwile spędzone razem. Czy Twoja decyzja jest nieodwołalna ? Czemu pozbawiasz nas tak pięknych wspomnień ? Nie ma dnia, żebym o Tobie nie myślał. Cały czas tęsknię. Cierpię coraz bardziej, ból staje się nie do zniesienia. Chciałbym prosić Cię o wyjaśnienie niedomówień. Spotkajmy się. Jeśli ostatecznie zadecydujesz o swoim wyborze, nie będę Cię już nękał. Proszę niekaż czekać mi zbyt długo na odpowiedź ! Ciągle kochający Antek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgap od Kosciuszki :P (...) Co do mnie, wszystek drżę, ale nie od zimna, lecz z wewnętrznej niespokojności. Cały mój umysł pomieszany, gorycz w mem sercu, i czuję gorączkę szarpiącą me wnętrzności. Idź spać i zaśnij w myślach tobie miłych, zdrowszą widząc matkę, przytul głowę do spokojności poduszek, okryj się pełnem duszy ukontentowaniem, a otwórz swe piersi z sercem do ucałowania przeze mnie. Nadstaw i ust, choć delikatne, nie obrażę mem pocałowaniem z przywiązania. Oddaję cię tej Opatrzności, która nam wszystkim jest dobroczynną. Jeszcze raz niech cię pocałuję. Odchodzę, bo w myśli zawsze przytomnym jestem obok ciebie. Jeszcze raz bywaj zdrowa. Florian :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz wiecej takich rzeczy
skad to masz?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem do kogo pytanie - domyślam sie tylko, że może chodzić o te listy... w google wystarczy wpisać tylko \"listy miłosne\" poszperać troszkę i pełno tego jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz wiecej takich rzeczy
to bylo do prosze bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florianku
to znów ja twoj ukochany podszywacz, ty lepiej nie pisz do dziewczyny z fotki leniwcu jeden, jak ci sie nie chce pisac to phi, daj se spokoj:P [zgorszony pan bez czapeczki]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaden z nich sie niestety nie nadaje , jeszcze sie z nia nie spotkalem wiec nie bede pisal ze za nia tesknie a jak wysle ten od Kosciuszki to pomysli ze jestem starym dziadem [smutny pan bez czapeczki] . Co myslicie o tym zebym napisal taki plynacy prosto z serca ze marze o seksie z nia , zeby wyprobowac wszystkie pozycje kamasutry itp. - doceni moja szczerosc ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutkie update :W liscie zaznaczcie ze za zone wezme tylko dziewice !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eoee
Witam mam problem proszę o napisanie mi listu do mojej bylej bo ja naprade ja kocham ehh:( pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JackoPL
Kto mnie po ratuje miałem takom sytulacie z dziewczynom wypilem o jeden kieliszek wódki i sie na mnie gniewa chce zerwac co ja mam zrobic poratujcje mnie Zalezy mi na niej czekam moje gg 3369733

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucius
Chłopaki co z wami. Gdzie się podziała inwencja twórcza Jeśli Ci na jakiejś dziewczynie zależy, to na pewno wiesz co jej napisać Dobrze że pytacie inne dziewczyny o zdanie , ale żeby wszystko tak na gotowo do przepisania, a właściwie "kopiuj-wklej"? Napiszcie to co czujecie, napiszcie coś od siebie:) Pozdro i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikarianin
Witam! Ja mogę napisać list romantyczny... jeśli jest ktoś chętny to proszę pisać na maila, na pewno odpowiem :) pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×