Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejka

Jak powiedzieć mężowi, że będzie tatusiem - Wasze najlepsze sposoby

Polecane posty

Witajcie. Wczoraj zostałam najszczęśliwszą osobą na świecie. Choc @ miałam dostać 3 dni później już wczoraj, przez mój brak cierpliwości zrobiłam test i okazało się, że moje szczęście już jest! Zobaczyłam dwie kreseczki :) Napiszcie proszę w jaki sposób powiedziałyście swoim mężom, partnerom o Waszym szczęściu... Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evi23
Witaj!!!Cięszeszę sie twoim szczęściem i gratuluje.Ja jestem mamą 15msc kacperka.Zrobiłam tak...Wyciągłam męża do kina - żeby się odprężył, potem w domku fajna kolacyjka, nic wymyślnego i małe buciki w pudełeczku. NIESAMOWTE!!!!!!!!!!!Efekt i szczęście mórowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jak wyciągłam
męża do kina a potem mu dałam pudełeczko z bucikami to dostałam w pysk ze słowami "a mówiłem , żebyś brała tabletki, szmato". I jeszcze kopa dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jak wyciągłam
Efekt mÓrowany bo poroniłam i było po kłopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nic nie musiałam męzowi mówić gdyż od bardzo długiego czasu staraliśmy się o dziecko i kiedy spóxnial się @ to razem zrobiliśy test,razem poślismy na badanie usg i w ten sposób nie było niczego więcej dodawać.Mój mąż cieszył się jak dziecko ja razem robiliśmy ten test,razem śłiśmy na usg do tej pory powtarza że cieszy się że mógł być przy tym a nie że ja sama a potem w progu krzycze-kochanie będizemy mieli dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×