Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wsciekla

a ja sie tak dziwnie czuje

Polecane posty

Gość wsciekla

mam 23 lata, prawie meza, koncze dzienne studia, mam dobra prace. wszystko cacy. do tego mam taka chcice na dziecko... czuje takie ogromne pragnienie... ale wszystko mi mowi, ze ejstem za mloda... juz jak powiedzialam kolezankom, ze wychodze za maz - dziwnie sie na mnie patrzyly. zadna nawet o tym nie mysli... nie mowiac juz o dziecku. wiem, ze nie powinnam patrzec na innych. ale to jest towarzystwo w ktorym zyje. jak sie wylamie - zostane samą mloda mama (z mezem oczywisci). ale nie chce ich tracic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam strasznie silny instynkt macierzynski... a meza jeszcze nie mam-mam chlopaka, ktory zreszta tez juz by chcial... ale trzeba sie uzbroic w cierpliwosc... Emocjonalnie juz dojrzalam do bycia mama, ale materialnie jeszcze nie, i sytuacja zyciowa obecna mi nie pozwala na dziecko... Ale tak sobie planujemy... ze za dwa lata :) A tez mam 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam na kolezanki bym nie patrzyla, bo co to za kolezanki ktore zostawiaja cie w szczesciu........ zreszta uwazam ze 23 lata to swietny wiek na ciaze, nie jestes na to za mloda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cedrika
Wyszlam za maz w wieku 23 lat, teraz mam miesieczne dziecko i 24 lata. Jestem szczesliwa i uwazam, ze wszystko sie odbylo w odpowiednim dla mnie czasie :) Nie ma co patrzec na wiek ani na kolezanki - jedynie na to czy sie jest emocjonalnie na to gotowym i czy sie tego chce :) Powodzenia dziewczyny w realizacji marzen 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cedrika --> aaaale ci zazdroszcze :D pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×