Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eliska111

cc -w znieczuleniu ogolnym czy zzo??jak jest w waszych szpitalach?

Polecane posty

Gość eliska111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz poprawiam
zzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różnie bywa
Najczęściej ZZO. Ja zostałam zapytana czy chcę być świadoma tego co się ze mną dzieje, czy może chcę narkozę, wybrałam narkozę i spałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas robią tak jak kto chce. Ja chciałam ogólne ,ale gin mnie przekonały że lepsze jest ZZO gdyż jest ponoć bezpieczniejsze dla dziecka.Jak kiedyś będe musiała mieć raz jeszcze cc to nigdy w życiu ZZO. BO dostałam paraliż,ból kręgosłupa był niedozniesienia,przez miesiąc byłąm dosłownie jak ta kaleka.A głowa to będize bolała tylko wtedy jak za bardzo będziesz nią ruszac przy leżeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoiri
Ja rodzilam prywatnie na Cyprze.Tutaj rzadko lekarze godza sie na cesarke w zzo.Mialam narkoze,podobno mniejsze powiklania.Nie wiem jak to jest w Polsce,ale ja ciesze sie ,ze tak wlasnie mialam,bo jak sie obudzilam bylo po wszystkim i moje malenstwo przyniesli mi natychmiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliska111
kangurek ale to wina tego co sie wkłuwa czy jak?czy to nie jest zalezne?brrr-w moim szpitalu pozwalaja to robic ze tak powiem"osobom bez wprawy"nie chce napisac wprost-praktykantom!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frankowa
Moja znajoma rodzila w Warszawie w prywatnej klinice.Ze wzgledu na duza wade wzroku podano jej znieczulenie(a raczej chciano podac).Wbijano sie jej 3 razy do kregoslupa,za trzecim razem wyciekl plyn rdzeniowy.Dziewczyna urodzila w bolach,a na konec okazalo sie ,ze jest SPARALIZOWANA.Nie chodzi i ma potworne bole glowy.Klinika nie ponosi odpowiedzialnosci,bo znajoma podpisala oswiadczenie,ze zdaje sobie sprawe z mozliwosci powiklan.Uwazajcie na zzo-to nie zwykly zastrzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja panicznie boję się igieł
wolałabym się dać ciąć na żywca niż wkłuwać. kurde, chyba powinnam się leczyć, bo jak ostatnio byłam na pobraniu krwi, to zemdlałam ze strachu.:o mogą mi dać ogólne jeśli nie zgodzę się na zzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam ogólne
i z moich obserwacji wynika, że to zniosłam lepiej , niż pacjentki po zewnątrzoponowym. zwyczajnie lepiej się czułam po przebudzeniu, ze mną leżała dziwczyna po zzo, to strasznie cierpiała, ciągle prosiła o leki przeciwbólowe. Tam gdzie rodziłam generalnie zasada była taka, że planowane zabiegi cc robi się w zzo.... no a ja miałam nieplanowany.... teraz jakbym miała wybór to też wybrałabym znieczulenie ogólne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eliska1111-To była osoba z dużym stażem pracy (15 lat) być może za głęboko dał te znieczulenie lub poprosytu nie w ten odcinek??? sama nie wiem..Przez lekarzy że tak powiem zostałam zmuszona do ZZO i prawde powiedziawszy nie miałam własnej decyzji.Dobrze że ten koszmar mam za sobą ale nie wiem jak resztą dziewczyn tu na forum ale ja często mam ból kręgosłupa gdzie było wkłucie,czy Wy też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nikomu nie polece zzo ,tak jak już wcześniej ktoś pisał są paraliże.U mnie odpuścił po miesiącu,a gdyby było inaczej???? co z dzieckiem???? by miał matke kaleke.Moja ciotka 3 lata temu tak jej zrobiły znieczulenie że nie chodzi,cały czas leży i tylko tyle.Dzieckiem zajmóje sie na zmiane mąż,babcie,rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×