Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Daniia

Kobieta nie mająca mężczyzny z silną chęcią posiadania dziecka.

Polecane posty

Gość Daniia

Perspektywy na znalezienie porządnego faceta niewielkie. Znaleźć kogoś zajść z nim w ciąże i zobaczyć jak to będzie?? A może skoro nie mam faceta zagłuszyć instynkt i nigdy nie mieć dziecka?? Mam 30 kilka lat, boję się zwlekania, nie chcę być mamą po 40-stce i mam przeogrommego pecha do facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edilla
Tu Wam nikt nie odpisze, sama szczęśliwe mężatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli jestes gotowa na samotne macierzynstwo, to postaraj sie o seksualną przygodę z fajnym facetem i gotowe :-P Ja bym tak zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm nad tym bym sie głeboko zastanowiłam z taką 30-tolatką musiałam się uporać na wakacjach przylepiła sie do mojego meza i niczego nie widziala na przeszkodzie ale jeszcze wchodzi w gre dobro dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniia
Mężczyzna i dziecko nie są ze sobą powiązani. Dojrzałość do związku z mężczyzną, a dojrzałość do macierzyństwa to dwie różne kwestie. A i skąd pogląd, że to ja nie dojrzałam do stałego związku?? Może to mężczyźni, którzy ze mną byli do niego nie dojrzeli?? Zdradzali, upokarzali, mieszali z błotem, rozstawaliśmy się w kłótni i wyzwiskach, a w żadnym przypadku to nie ja byłam winna. Chciałabym mieć dziecko, ale wiem, że nie podołam finansowo jako samotna matka, ale znowu być z kimś na siłę i to tylko dlatego, zeby urodzić dziecko, które notabene on przez pewnien zas będzie utrzymywał. Oczywiście mogłabym zrezygnować z macierzyństwa, ale może niech rezygnują z niego kobiety, które nie chcą mieć dziecka a ja chcę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Movering nie oceniaj a nie będą cię oceniać. To, że ktoś ma tyle lat i nie jest w związku nie jest wyłącznie kwestią czy dorósł do związku czy nie. Bo samo słowo związek ma dwie strony i jest bardziej złożony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniia nie trać nadzieji. Z tego co piszesz to jesteś prawdziwą kobietką. Znam takie co mówią , że nie chciały by mieć bachorków. Mam wielu znajomych samotnych w tym wieku, którzy myślą że życie rozpoczyna się i kończy troszeczkę wcześniej i są na straconej pozycji. Znajdziesz odpowiedniego mężczyznę wierzę w Ciebie i pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczytaj się dobrze w treść wypowiedzi zanim sie wypowiesz nie obrażając Ciebie oczywiście:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczytaj się dobrze w treść wypowiedzi zanim sie wypowiesz nie obrażając Ciebie oczywiście:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na luzie
Tyle jest w Polsce kobiet, które zostały zostawione w ciąży przez mężczyznę, zostały samotnymi matkami i jakoś żyją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mahhii
Czy tym kobietom to już naprawdę odbija. Dla własnego wygodnictwa są w stanie zniszczyć inna osobe, a tym bardziej niewinne dziecko. Jak później czułby się facet, który dowiedział, że został ojcem. .."Chciałabym mieć dziecko, ale wiem, że nie podołam finansowo jako samotna matka,.." Dobre podejście, najpierw wrobić faceta w dziecko, później walczyć z nim w sądzie o alimenta. Czy ty nie masz już rozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniia
Nigdzie nie napisałam o alimentach!! Absolutnie bym tego nie zrobiła. Może macie rację i lepiej powiedzieć facetowi o moich planach. Postawcie się w mojej sytuacji, jesteście pewnie mężatkami i macie dzieci. Ja nie chcę wychodzić za mąż, ale też chcę mieć dziecko. Chyba jednak nie będę miała dziecka ale przez to będę tylko bardziej nieszczęśliwa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasteczko malutkie
Daniia--> jak wyglądał Twoja rodzina? rodzice byli razem czy rozwiedzeni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaa31
Witaj Daniia, Całkowicie Cie rozumie, tez mialam ten sam problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj sporo nas:) tylko ja po 30 urodzinach zaczne sie za tatusiem rozgladac:) i nie chce slyszec ze jestem egoistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie koniecznie chodzi o kase czasem tak jak w moim przypadku nie potrzebowalam poprostu i mysl o dziecku nie towarzyszyła mi. moze to teraz wynika z samotnosci a moze naprawde instynk sie odezwal. jesli nie spotkam faceta z ktorym zechce spedzic reszty zycia to dlaczego mam byc pozbawiona tego uczucia jakie cuzja matki?? przeciez macierzynstwo to nie tylko przywilej mezatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniia
ciasteczko malutkie----> ma pełną, szczęśliwą rodzinę. Rodzice nadal są razem. Mam młodszą siostrę. Ja dziecko zawsze chciałam mieć, a mężczyzna miał być tylko plemnikiem. Pewnie, że chciałabym faceta, który byłby dobrym mężem i kochającym ojcem, ale najpierw on musiałby mnie znieść i zaakceptować. Często różnica charakterów była zbyt duża i dlatego rozpadały się moje dotychczasowe związki, znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×