Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Some Bizarre

Dobry podklad z gornej polki,poleccie....

Polecane posty

j.w..znajoma wyjezdza za granicę i bedzie na lotnisku w Kopenhadze przelotem...chce dac jej kase by kupila mi jakis dobry podklad...tylko ,ze zupelnie nie wiem jaki :P tzn.chodzi mi o taki ,ktory kryje dokladnie wszelkie niedoskonalosci skory,typu zaskorniki,krostki,zaczerwienienia,nie podraznia jej nie powoduje trądziku i nie robi za nadto efektu maski....wiele jest niby takich ,ale mi chodzi o najlepszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Clinique Superbalanced jak dla mnie nie ma lepszego, ale moze dla ciebie to nie jest gorna polka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baardzo kryjący jest Lumene \"velvet matte\"...powiedzmy ze to srednia pólka..kosztuje jakies 50zł..ja uzywam go jako korektoru.jest lekki, matuje, kryje swietnie...dla mnie najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
wszyscy ostatnio chwalą chanel vitalumiere fluide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumovitsch
popieram, chanel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używałyście kiedyś podkładów Oceanica? Ja używam je już od 2 lat i jestem naprawde bardzo zadowolona. Doskonałe na codzien...do pracy...szkoły. Bardzo dobrze matują i co najważniejsze!, nie dają wyglądu maski na twarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga Cz-wa
Witaj. Chanel Vitalumiere jest super. Jest dostepny w jednym odcieniu, ktory dostosowywuje sie do danej cery. Najlepiej sprawdzic w drogerii (tester). Dla cery z problemami warto zastosowac Lancome niosome+. Jest to podklad z kremem i korektorem. Jedynym problemem jest fakt, ze tester na rece nie odzwierciedla faktycznego koloru podkladu na twarzy.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
Estee Lauder equalizer 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truska_weczka
polecam Ci Vichy Dermablend- w aptece kosztuje on 72 zl i jest genialny, kryje wszystko, ale nie tworzy maski cera jest swierza i gladka. Osobiscie mam jasna (ale nie biala) cere i uzywam odcienia 25 nude (w jezyku ang. oznacza to nagi) kolor jest super naturalny zupelnie go nie widac. Jest jasniejszy odcien opal ale on jest zupelnie dla bialej skory i twarz moze wygladac jak maska. Polecam Ci go bo sama mam maly tradzik i nic go nie tuszowalo tak rewelacynie jak dermablend. Na dodatek kosmetyk ten nie zatyka porow i nie wywoluje tradziku ( co nie jest obojetne kiedy masz problemy ze skora ) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia23
A ja używam podkład revlonu COLORSTAY ,jest niesamowicie kryjacy a przy tym nei robi z twarzy maski, dodatkowo utrzymuje sie baaaaardzo dlugoe, swietny i nie az taki drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
po namyśle głosuje na EL Double wear :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plaste-linka
Max Factor Color Adapt jest super chyba ze dla ciebie to juz za niska polka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
ojjj, chyba ta znajoma już pooooleciała;) bo brak odzewu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesna zjawa
ja tez uwazam, ze jak ma zamaskowac niedoskomałosci i ładnie zmatowic to EL, nie znam nic lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×