Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość justynaa

chyba jestem w ciazy

Polecane posty

Gość justynaa

witam was mam na imie justyna i mam 16 lat od dwuch tygodni spuznia mi sie okres moj ginekolog powiedzial mi ze w 80% jestem w ciązy boli mnie brzuch i jestem codziennie spiąca brzuch mi puchnie i niewiem co mam robic lekarz mi dal tabetki mi na wywolanie okresu ale niestety one mi nie pomagają i jeszcze robilam test i wyszlo mi ze nie :))) pozmucie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria_M
pomoże Ci słownik ortograficzny kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynaa
jestem głupia jak dziurawy but......szlajam sie nie wiadomo gdzie sama sie zaspokajam i nie kopulowałam jestcze ale moj lekarz muwi ze jestem wiar\tropylna....czy to prawta...poużcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lornetka
jeszcze nie słyszałam zeby komuś urósł brzuch już w 1 msc ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___jaaaaa
Widze tu kochana, ze sie ktoś pod ciebie podszywa. No cóż, jak sie okaże że jestes w ciąży to nie koniec świata. Ale swoją droga to troche za młoda jestes na macierzynstwo.Mimo wszystko , będziesz musiała bardzo szybko wydorosleć.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będzie dobrzeee
Wyb=nik testu mógł byść negatywny ponieważ może za wcześnie go robiłaś. Teraz wynik byłby wiarygodniejszy. Uprawiałaś sex zabezpieczenia?? czy usiadłaś na deskę klozetową, na której wcześniej siedział mężczyzna?? Wybacz, że oto pytam, ale już coś takiego na forum było:P Jesteś jeszcze młoda, masz prawo mieć nieregularnie miesiączki, moze się odchudzałaś, albo to jakieś zawirowanie hormonalne, niekoniecznie ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×