Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Francuskaaa

być szczupłą jak modelka i mieć piękną cerę..

Polecane posty

Gość koko szynszyk
na początek umyj sobie dupsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie zasługa modelek tylko fotografów i grafików komputerowych. One są wychudzone, mają szarą skórę i wypryski przez nieodpowiednią dietę, wspomagają się amfą, żeby nie tyć, palą tony papierosów i chleją kawę, bo żyją w ciągłym stresie, że jak utyją to nie będą miały za co żyć. Nic więcej nie potrafią robić tylko świecić tyłkiem na scenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz.. czasem bywa ze fotografów.. ale niedawno ptrzeglądalam Glamour gdzie zamiescili zdjecie kate moss i byla naprawde chuda i swietnie wygladala ;) dodam ze to zdjecie bylo robione z zaskoczenia w plenerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh..
no własnie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no cos ty
tak tylko podalam dla przykładu.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka- wow, gratulacje, super efekty, co robilas ze tak malo ci spadlo w biuscie, a tak duzo w talii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bedziesz wachac tyle kokainy co kate to tez moze bedziesz miec taka figure, a co do cery ... mmmm .... nalezaloby sie zapytac tego co sie z nia rano w stogu siana budzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hung up to żadne osiągnięcie. To się nazywa otyłość brzuszna:] Od żeber w górą i od kolan w dół niezła laska ze mnie:D Lekarz powiedział, że po 5 latach karmienia poprostu rozrosły mi się gruczoły dlatego biust powinien mi zostać. I wszystko na to wskazuje, że mówił prawdę:D Niestety 3 ciąże, hormony, pracoholizm i jadanie raz dziennie przed snem nie pozostają bez znaczenia. No ale cóż..w końcu kiedyś to zniknie:P Jak dla mnie jeżeli ktoś ma zrobić wrażenie swoją sylwetką to (uwaga, zaraz mnie ktoś zje:D) Doda, Kasia Cichopek, Cindy Crawford, Kasia Skrzynecka - to są NORMALNIE WYGLADAJĄCE KOBIETY. A nie Kate Moss..brrr......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajka- osiagniecia naprawde niezle, czyli dopiero po ciazy zrobil ci sie niezly biust? I nie spadl? Super:) Ja natomiast mam dziwna sylwetke- gora nie pasuje do dolu, bardzo waziutkie ramiona, biust raczej sredni (ale nie chce mniejszego:( ) i szerokie biodra, masywne nogi, a zwlaszcza lydki. Talia dosc waska, natomiast brzuch na dole (oponka)- za duzy. Czy jest cos, co moze mi pomoc poprawic sylwetke? Przez moje waskie ramiona nie mam tak jak inne kobiety zaznaczonej talii. Na razie biegam 3 razy w tyg. przez godzine. Moze Ty znasz jakies sposoby, zeby nie spadal biust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hung up hmm...no przed ciążami miałam małe A teraz C. Pod biustem 80, mniej mieć nie będę, bo tam już tylko żebra zostały;) Masz wąskie ramiona - na basen śmigaj. Ja mam taką agrafkę do ćwiczeń i ćwiczę mięśnie klatki piersiowej na niej i uda. Zakup za grosze ale naprawdę efekty na nogach świetne. Może i od tego ten biust się trzyma na jakimś poziomie? nie zastanawiałam się:D Na talię zawsze mi pomagał hula hop. Nawet w czasach bycia największym mamutem nie miałam sadła wylewającego się bokami. Zawsze w talii miałam wcięcie. I dużo tańczę. W domu;) Ćwieczenia - 8 minute ABS i \"Ja też chcę mieć taki brzuch\" z TamiiLee Weeb (szukaj na P2P albo w empikach;) ) Dobra, muszę się zbierać, bo się do szkoły spóźnię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajka- dziex za pomoc 🌼 , naprawde ciezko tu trafic na kogos chetnego do pomocy, duzo czesciej laski siebie nawzajem krytykuja. Ja odkad siegam pamiecia zawsze bylam wysportowana, a cwiczenia na biust przy bieganiu sa konieczne. Na brzuch mam juz sciagniete, tylko jeszcze chcialabym na nogi ABS, bo ponoc wyszczupla. A z biegania nie zrezygnuje, choc od tego ponoc jeszcze wieksze lydki sie robia, bo swietnie sie po nim czuje. Nie jestem zwolenniczka diet, tylko raz w zyciu sie odchudzlalam i strasznie sie czulam. jesli juz, to trzeba pracowac nad poprawa nawykow zywieniowych A gdzie sie uczysz?? Mnie na szczescie semestr juz sie skonczyl, teraz czekaja mnie niestety egzaminy:( Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hung up . Nie ma sprawy. A co do ćwiczeń, czasem dziewczyny na FITNESS podają linki i można ściągać. Ja dużo z tamtego forum ściągałam. Uczę się w studium informatycznym. Mam sporą przerwę w nauce - 3 dzieci, 8 lat pracoholizmu i nie było kiedy. Teraz czas na mnie. Chcę w końcu zrobić studia, więc te studium to taka rozgrzewka;) Moje łydki zawsze wyglądały na szczęście tak samo. Tyle dobrze, że mogłam w spódnicach latać. Bo lubię:D Dziś pierwszy dzień okresu i kolejne cm, kg mniej:) A zawsze przybywało na początku okresu. No. W końcu wierzę, że zła passa minęła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajka- ja studiuje... w zasadzie jzu koncze, w tej chwili przebywam na stypendium. Wiesz, ze zawsze zazdroscilam wszystkim kobietom, ktore mialy szczuple lydki? Choc mimo ze moim daleko do szczuplosci, zawsze duzo latalam w spodnicach. Czasem mam jeszcze kompleksy, ale skoro lubie kobiece ciuszki... Ja powoli staram sie zmienic nawyk zywieniowe i jakos mi to wychodzi. Gratuluje Ci super efektow, tak trzymaj 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----------hehe----------
_Niezapominajka ? czy to ta sama od eBookow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17-LATEK
Hmmm...........ja tam mam nie dowage.....i mi otyłość nie grozi :););p:P a najlepiej to jak chcesz być tą modelką to uprawiaj sport , biegaj pół.godz. , cienżarki 20min. i brzuszki a dopiero potem dbaj o cere jak schudniesz......rany wy laski macie problemy ja tam nie lubie takich szkieletów ale spaślaków też nie:P;P:););]:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........Aneta.............
Dajcie se spokój czy tak nigdy nie będziecie tak szczupłe jak ja !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://video.interia.pl/obejrzyj,film,60410%3Cbr%20/%3E pomecam obejrzec to. w photoshopie wszytko da sie poprawic. http://www.joemonster.org/mg/albums/fotki/fajne_foty/cud.jpg a tu? gdybys zobaczyla ta dziewczyna na ulicy nigdy w zyciu nie powiedzialabys ze moze tak wygladac na zdjeciu. byl gdzies jeszcze jeden link, jak robillo dziewczyne na duzy plakat. wiecej wlosow, dluzsza szyja, poprawianie cery itd. modelki na wybiegu maja makijaz robiny 2-3 godziny, zeby ukryc szare twarze, wypryski od fajek, przebarwienia od papierosow, cienie pod oczami z niedospania, plamy z niedozywienia. niektore przyklejaja sobie dookola brzucha tasme klejaca, zeby przypadkiem za duzo nie zjesc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×