Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nimriii

Londyn

Polecane posty

Gość nimriii

Lece tam 12 lipca.. wlasciwie nie mam mieszkania ani pracy na 100%. Znam angielski na poziomie zaawansowanym (studiuje filologie angielską na 3 roku). Jak oceniacie moje szanse???? Obym znalazła coś na londynek.net ..... A moze ktoś ma jakieś oferty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnmn
o londynku zapomnij, chyba ze chcesz zeby ktos cie wykiwal, a w lipcu,, hmm,, ja mowie biegle po angielsku, ale bez doswiadczenia nie licz na prace,, a w lipcu,,to dopiero bedzie sajgon, ja sama jestem teraz w Polsce na urlopie, wylatuje 12 czerwca i tak się złożylo ze przez moj wyjazd zostalam bez pracy, sama się martwie czy znajde co kolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szanse w wakacje oceniam zle
nie tylko w londynie ale w ogole na wyspach. studenci polscy + europejscy + amerykanscy, australijscy, poludniowo afrykanscy i cala masa innych zjezdzajacy masowo na praktyki studenckie, po doswiadczenie i w ogole, zeby lyknac troche innego. wszystko co mozna znalezc tzw. krotkoterminowego, czyli knajpy, kawiarnie, zmywaki zajete... ale moze ty nie chcesz przyjechac tylko na wakacje? wtedy moze byc latwiej, jesli bedziesz szukac czegos na dluzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam pokoju w londynie! Najlepiej SW 15-19 (Clapham, Putney, Battersea, Colliers Wood itd) dla dwoch niepalacych osob - pary!!! Jesli macie cos, prosze, dajcie znac! Teraz mieszkamy na barnes, ale nie mozemy juz wytrzymac z wlascicielka:( Dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaoneway
Kochana, tak jak ktos juz to wczesniej powiedzial, z praca w wakacje moze byc krucho. Nie chce cie zniechecac ani stresowac bo rozumiem, ze wszystko juz zaplanowane a bilet kupiony. Moja rada jest taka - przede wszystkim unikaj polskich posrenikow w zalatwianiu pracy!!! Proponuje nie korzystac z ogloszen o prace w polskich gazetach poniewaz mozesz sie naciac. co tu duzo tlumaczyc - mowilo sie o tym setki razy i w gazetach i na portalach internetowych. Postaw raczej na poczatku na Job center (to takie ogolno angielskie biuro posrednictwa pracy) lub na jakiekolwiek inne agencje, ktorych pelno w kazej dzielnicy. Przygotuj sobie cv po angielsku (wzory powinny byc na jakis polskich stronach w stylu goniec polski, londynek net, moja wyspa, cooltura itp.) Na poczatku proponuje szukac pracy fizycznej - najlepiej w barze bo zaczyna sie popoludniu a ranek mozna poswiecic na szukanie lepszej pracy. Zeby cie pocieszyc, to powiem, ze z dobra znajomoscia jezyka angielskiego nasz szanse na jakas prace umyslowa, np. biurowa, w szkolnictwie, na recepcji. Wbrew pozorom - duzo moich znajomych pracuje umyslowo ale glowny warunek to dobra znajomosc angielskiego!!! I najwazniejsza teraz rzecz - pracy w Londynie szuka sie chodzac od rana do wieczora, wstepujac do kazdej napotkanej knajpy, biura, biblioteki czy jakiejkolwiek innej placowki. Tu jest to norma, ze wchodzisz i pytasz czy nie maja dla ciebie jakiegos zajecia. Wazne tez jest, zeby byc w miare wyluzowanym i z usmiechem na twarzy, moze bez przesady ale lepiej wygladac na czlowieka pelnego energii i zrelaksowanego a nie na zmeczonego zyciem i zestresowanego ponuraka. I ostatnia rada - z tego co wiem, duzo pracy w tym momencie jest w okolicach dzielnicy Angel, Stoke Newington i ogolnie bardziej na polnocy. Przechadzajac wczoraj tamtedy widzialam kilka ogloszen na pubach i barach. Wiadomo, ze do twojego przyjazu na pewno sie duzo zmieni na gorsze w tej materii (bo wakacje) ale trzeba sie uzbroic w ZELAZNA cierpliwosc i szukac do skutku. Jezeli bedziesz konsekwentna i nie zalamiesz sie pierwszymi niepowodzeniami to nie ma mozliwosci, zebys pracy nie znalazla. I jeszcze cos mi sie przypomnialo - na London Bridge jest jedna agencja pracy fizycznej, ktora nazywa sie At Work. To rzadowa placowka, ktora pomaga znalezc prace ludziom, ktorzy opiero co do Londynu przyjechali. Nie pamietam adresu ale to jest po poludniowej stronie mostu Lonon Bridge. Na ulicy Southwark Street. Nie pamietam numeru ale jak bedziesz szla ta ulica to po jej prawej stronie obserwuj wszystkie wystawy. Ztego co pamietam tam na szybie powinny byc jakies ogloszenia i informacje wiec badz czujna. Znajdziesz na pewno - ja znalazlam majac takie same informacje wiec ty tez znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×