Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość znowutatesciowa

dziecko mialo kolke a maz wyszedl z domu.....

Polecane posty

Gość znowutatesciowa

maly mial silna kolke,plakal i on i ja ,uspokajalo go tylko noszenie na rekach,juz nie umialam patrzec na jego bol,jestem za miekka,wykancza mnie to psychicznie,a maz w takiej sytuacji idzie do mamusi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowutatesciowa
herbatka nie pomaga,maly ma przepisane leki na kolke przez lekarza:)ale dzieki,a tak poza tym jak tu lubic te nasze tesciowe,jak wystarczy ich jeden telefon,a faceci zostawiaja wszystko i leca do mamusi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbatka z koperku
ja na moją nie narzekam, gdybym była w twojej sytuacji zapewne wystarczyłby jeden sygnał, żeby teściowa przybiegła z całym orężem...tak więc serdecznie współczuję i radzę porozmawiać z rodzinką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może sprubój tego-plantex,infacol,środek troisty,ekspumisan to wszytsko jest na kolke aczkoliwek nam nie pomoglo i mały męczył się przez 2,5 miesiąca-koszmar.Tylko o tyle że w takich momentach oraz w innych moge liczyć na męża.Nic tylko poważnie z nim porozmaiwaj bo to jest wasze wspólne dziecko i tak sam powinien się nim zajmowac.Tym bardizej kolki są tak paskudne że opieka w tym momencie we dwójka jest łatwiejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×