Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justinka_

Aparat cyfrowy

Polecane posty

Gość Justinka_

Już od dawna planuję zakup aparatu cyfrowego.Bardzo was proszę,żebyście mi poradzili jaki kupić.Nie mam zbyt wiele pieniędzy,mogę wydać tak do 500 zł. Ostatnio byłam w Media Markt.Na półce zauważyłam taką fajną cyfrówkę za 500 zł firmy HP PhotoSmart M 417. Tutaj mam linka: http://www.inttel.pl/product_info.php?products_id=87 Co o nim sądzicie,warto go kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajnik.
media markt to drogi sklep, nie liczac promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparat
mieliśmy troszke starszy model HP i naprawdę bylismy zadowoleni. nie jest to najwyzsza pólka ale może być. tylko warunek musisz trafić na dobry produkt niektóre sa wadliwe. nasz aparat musielismy oddac do naprawy przez własna głupotę, piasek dostał sie do zoomu gdy mąż ratował córke przed upadkiem w wodę. HP nie naprawia aparatów tylko daje drugie regenerowane i kolejny aparat był juz wadliwy zupełnie musielismy go oddac bo nie nadawał sie do uzytku ciągle jakies błędy mu wyskakiwały. zwrócili nam pieniązki przynajmniej z tym nie było problemu. troche zamotalam ale może troszke pomogłam. czasem lepiej dołożyc jeszcxze parę złoty i kupic inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×