Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość A gnieszka a

Kochane dziewczyny- pomozecie mi?

Polecane posty

Gość A gnieszka a

Mam w bliskiej rodzinie dziewczynę, która jest w ciaży z bliźniakiami. Dziewczyna jest bardzo, ale to bardzo biedna. Utrzymuje sie z pieniedzy ze stażu, rodzinka wywaliła ją z domu, a ojciec dzieci tez biedny jak mysz kościelna. W tej sytuacji bliźniacza ciąża to szaleństwo. Zwracam sie do was z wielka prośbą. Moze któraś z was ma jakieś niepotrzebne ubranka czy inne rzeczy, które moga sie przydać przy dzieciatkach i mogłaby je oddać tej dziewczynie? Wam moga zalegać w szafie i juz sie nie przydać, a ja mogłabym je to przekazać. Bardzo prosze o pomoc. Wiem, ze siedzą tu dobrzy ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A gnieszka a
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość come
W pierwszym lepszym Lumpexie za 20 zł kupisz mnóstwo ubranek, wyglądających jak nowe, firmowe. Wystarczy wyprać, wyprasować i wyprawka gotowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly juz tego typu krzywe
akcje tutaj, ten numer nie przejdzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111
ja tez ostatnio widziałam w lumpku takie tycie ubranka dla noworodków np .body wcale nie zniszczone po 1-1,5 zł,mnóstwo pajacyków,bluz,i wszystko takie sliczne,ze wolałabym to niz nówki ze sklepu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro to Twoja bliska rodzina
to nie mozesz przeznaczyc ze swoich funduszy tych kilkudziesieciu (kilkuset?) zl zeby jej pomoc??? nie wiem czy dobrze zrozumialam, ale Ty tez jestes tak biedna?? W pierwszej kolejnosci rodzina rodzinie powinna sobie pomagac, nie obcy ludzie z forum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A gnieszk kka
Czasem to sie dziwię takim zajadłym ludziom, którzy tu wejdą, zęby skrytykować, napisać coś przykrego...:( Oczywiscie - pomogę tej dziewczynie na ile bedę mogła. Mam na myśli pomoc finansową. Niestety nei jestem na tyle bogata, zeby ta pomoc mogła być znacząca. Staram sie pomoć też w inny sposób - dlatego weszłam na to forum. Dzięki za pomysł z Ciucholadem. Napewno gdzieś poszparam za rzeczami dla maleństw..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A gnieszk kka
Ta dziewczyna, to nie jest moja rodzina, ale zupełnie obca osoba- to tak dla wyjasnienia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki topicu
coś tu kręcisz najpierw piszesz w bliskiej rodzinie a teraz że to nie rodzina Zdecyduj się dziewczyno Chyba nic tu od nikogo nie wyciągniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×