Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maciek002

Citifinancial Praca

Polecane posty

Gość Maciek002

Mam możliwość podjęcia pracy jako doradca klienta w oddziałe Citifinancial. Mam pytanie jeśli jest tu ktoś kto pracuje bądź pracował w tej firmie może udzieli mi rad na czym ta praca konkretnie polega, bardzo zależy mi na szybkiej odpowiedzi. Nie chce pochopnie podjąć decyzji. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadek
Witaj ja od kilku miesiecy pracuje jako doradca klienta w Citifinancial.Ta praca mi odpowiada pomimo tego ze musze codziennie przejechac ladny kawalek drogi do oddzialu.Przed podjeciem pracy najpierw kazdy ma ok 1-2 mies.szkolenia.Takze mozna zapoznac sie z materialami.Praca jak sama nazwa mowi doradca klienta czyli obsluga klienta w kazdym tego slowa znaczeniu.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradca_ona
Ja tez pracuje jako doradca w cf. Szkolenie odbywa sie w W-wie choc podobno ma sie to zmienic i szkolenia będa odbywały sie w oddziale...porażka...zresztą to jest tylko szkolenie teoretyczne, które ( ja tak uważam) jest stratą czasu bo teorie można wykuc na pamiec natomiast jak przyszłam po szkoleniu do oddziału i zobaczyłam system na którym sie pracuje...masakra :) Jak dla mnie praca jest ok..lubie ją ale to nie wszystko...ważna jest także atmosfera w oddziale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia770
Prosze napiszcie coś więcej o pracy w citifinancial. Mam zacząć prace jako doradca kredytowy. Zmieniam swoją dotychczasową prace i nie chcę wpakować się w coś gorszego. Napiszcie jakie są tam zasady i jak sie pracyje. Jeśli można piszcie na e-mail. Z góry bardzo dziekuje. Do Maciek002 napisz czy podjąłeś pracę w citifinancial i jakie są wrażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she-81
Czy szkolenie w citifinancial jest płatne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cośty
heheheh no co ty ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she-81
Myslalam ze najpierw podpisuje sie umowe z citifinancial i w ramach tej umowy jest szkolenie, wiec dostaje za to takie pieniadze jak za normalna prace.Wiem , ze w innych bankach tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×