Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niezapominajka567

Krem pod oczy

Polecane posty

Gość Niezapominajka567

Szukam dobrego kremu pod oczy.Takiego do skory przed 30-tka.Obecnie uzywam Vichy Myokine,ale musze przyznac,ze efektow to ja nie zauwazylam...zmarszczki mimiczne jak byly tak sa...Poradzcie czego uzywacie z dobrym efektem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innessa
Używam żelu pod oczu firmy Flos lek ze świetlikiem i zieloną herbatą, jaest w takim zielonym słoiczku i w aptece kosztuje ok. 5 zł. Mam 24 lata, dla mnie jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od rodzaju cery. Ja tam lubie serię Myokine - tylko, że rezultaty w ubytku zmarszczek nastąpiły po 4 miesiącach używania. Szybko zaś oczy przestały wyglądać na zmęczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie jaki krem pod oczy będzie właściwy dla 24-latki, pojawiaja się już u mnie zmarszczki mimiczne, a skóra jest przesuszona, wiec chciałabym ja odżywić i jeśli to mozliwe spłycić zmarszczki, ale bez przyzwyczajania skóry do kremów dla starszej cery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczka 123
Polecam nanowypełniacz zmarszek pod oczy z firmy Bielenda . Stosunkowo nie drogi a efekty rewelacyjne. Ja go kupiłam w sklepie internetowym www.monimar.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to temat dla mnie:)właśnie się zastanawiam nad myiokine...a jak z cieniami i worami pod oczami,to mnie najbardziej interesuje...i czy ładnie napina skórę?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekne oczka miec
od miesiąca używam żelu tonizująco-nawilżajacego wokół oczu z firmy Faberlic mam 28 lat i jest bardzo dobry np po nie przespanej nocy - eliminuje spuchniete oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja stosuje serię
TIMEXPERT MICRO DERMOXINE firmy Germaine De Capuccini, kupuje w salonie kosmetycznym tam gdzie robie zabiegi, jestem zadowolona, bo to krem tzw wersja gabinetowa czyli dużo mocniejszy od tych, które kupuje sie w sklepie i efekt widoczny po miesiacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita29
Ja jestem bardzo zadowolona z żelu pod oczy ENVIRON. Też profesjonalny - tylko w salonach kosmetycznych i sklepach internetowych. Dla mnie rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaa

Używam pod oczy https://e-naturalne.pl/pl/p/Eye-up-Lift-Gel-Liftingujacy-zel-pod-oczy-mrozone-czerwone-winogrona%2C-kwas-hialuronowy%2C-woda-morska-glebinowa/1162, a trafiłam na kosmetyk po przeczytaniu właściwości czerwonych winogron. Na pewno po miesiącu zauważysz pozytywne wyniki, bo jednak to jest kosmetyk z wysokiej jakości kwasem hialuronowym. Wiele blogerek się nawet o tym kremie pozytywnie wypowiada. Za kwas hialuronowy chyba największy plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Hejka powiem Wam dziewczyny, że fajne kremiki pod oczy maja na www.ekstrakosmetyki.pl naprawdę warto zajrzeć na ich stronę bo ceny mają super niskie. Ja ostatnio zamówiłam sobie własnie krem pod oczy z masażerem, chyba wydałam na niego cos ok 14 zł po czym za kilka dni ide do znanej drogerii a on 59 zł 😄 wiec roznica w cenie kolosalna... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×