Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teriagnieszka

Pytanie z 02 Czerwca

Polecane posty

Gość teriagnieszka

Czesc ... Mam pytanie czy istnieje coś takiego jak ciąza urojona , jakie moga lub sa jej objawy? Chcialabym sie dowiedziec , poniewaz cos mi sie przykrafilo- niepelny stosunek , kilka ruchow , ale dostalam po nim miesiaczke - dluga obfita , przed nia i po niej robilam kilka testow , wyszly negatywne. nadal o tym mysle , mozecie mi powiedziec ... co mysluicie an ten temat ? Dzieki z gory za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagaa
To czym się przejmujesz??? istnieje ciaża urojona ale to wtedy się tak nazywa jak bardzo byś chciała być w ciaży a nie jesteś ....wtedy sobie wmawiasz! potem wymiotujesz--masz mdłości ...słyszłam nawet że siłą umys łu może pojawić się mleko...i wogóle masz wszystkie objawy związane z ciażą ale to tylko urojenia ....no chyba że jeteś w ciaży!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teriagnieszka
Nie wiem czy powinnam się przyznawac do tylu wydanych $ , ale ja tych testów w tym czasie zrobiłam b. dużo. Wszystkie są neg , nawet do 30 paru dni już po ... Ale nadal się martwię , sikac już przestałam a taką częśtotliwością, ale ciepło piersi, swędzenie... Mój organizm nie wytrzyma takiej presji , tym bardziej , że już kiedyś mnie coś podobnego spotkało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___jaaaaa
Idź lepiej do psychologa, bo wdzę że masz coś z psychiką nie tak:O:O.Albo po prostu nie współżyj i bedziesz miała spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×