Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kropka*

Kosmetyki dobre i NIEDROGIE

Polecane posty

Gość Kropka*

Obecnie jestem mamą na urlopie wychowawczym i niestety nie mam kasy na kosmetyki a uwielbiam się malować nie wspomnę że szaleję za perfumami czy ktoś podpowie mi jakie podróbki czy marki kosmetyków z tej niższej półki są godne polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaledonia
Podróbek nie używam więc się nie wypowiem i nie wiem co dla Ciebie jest tanie. podkład-tu raczej oszczędzać nie można,dobre są Maybelline(Pure Makeup np),Soraya,Lirene City Matt podobno,bo kolory nie moje,AA Oceanic, tusz ja polecam Long & Swing Manhattan(10-15zł),na co dzień,a bardzije wyraźny efekt to Max Factor 2000 Calorie cienie-wybór spory,ingloty,eveline z tych najtańszych,Manhattan podwójne puder prasowany mogę z czystym sumieniem polecić Lentheric/Yardley-15zł-REWELACJA A co do tanich perfum to przekonania nie mam,podróbek nie używam,poluję na promocje w Rossmannie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylllllllllko
Oriflame :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaledonia
to była reklama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chikita
jesli lubisz cienie to ja polecam takie potrójne z Joko (Virtual eye shadows) własnie przyniosłam z łazienki :D kosztuja cos około 7 zł, mam równiez tej samej firmy na wielkie wyjscia :) w słoiczku z serii winter glamour cos około (10-11 zł) po prostu lubie cienie tej firmy:) do Eveline ostatnio sie zraziłam po tym jak kupiłam sliczny cien i zeszła mi górna warstwa to został jakis taki jasny nie w 5 nie w 10 :/ inglot tez sa dobre:) z troche drozszych to maybelline, manhattan.. chociaz jak cos to lepiej kupic dobra baze pod cienie i wszystkie beda sie trzymac ;) pzdr niech mała/ mały dobrze sie chowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chikita
tak dodam ze jesli lubisz brazy to wypróbuj nr 038 z tych virtual :) ja po prostu jestem zachwycona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oriflame hehehheheheheeee
te perfumy pachną przez pierwsze pięć minut !! D N O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropka*
Serdeczne dzieki za podpowiedzi!!!! Ja też do tej pory nie chciałam słyszeć o podróbkach i nigdy nie używałam takich kosmetyków ale teraz niestety mam dwa wyjścia albo te tańsze albo żadnych - wybieram te tańsze. Jeszcze raz serdeczne dzięki! a synek jest cuuudowny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaledonia
Potwierdzam,Eveline ma średnie kosmetyki.Lakier na 1 dzień,szminka chemiczna.A perfumy to Adidasa polecam.Mam floral Dream 30ml za 30zł.trzymają się cały dzień i pachną nietandetnie. Albo polecam cierpliwośc i czekanie na wyprzedaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Furious
hmmz z avonu i z oriflame sa czasem fajne komsetyki :) z inglota cienie i alkiery..z eveline i sorai ponoc dobre sa kremy na zmarszczki i na cellulit..perfumy to sa o fajnych zapachcach z avonu(50-80zl) choc sa za nadto popularne.,.:P zpumy jest fajny np:puma jamaica, albo naomi campbell paradise cos tam ;P podobno sa dobre jakies prefumy z FM :P oglaszal sie tu kiedys taki co je sprzedawal a jego klientki są zadowolone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AVON FOREVER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eris tez ma fajne kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiecie coooooo
nie taki jeden tylko Hrabia Zen Horst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem tylko zapomnialam jakiego ma nicka :P sadze ,ze te z fm sa na pewno lepsze niz jakies podrobki o dziwnych nazwach ze zwyklej drogerii... kremy tez sa dobre z dermiki i z AA :) jesli chodzi o tusze to radze zainwestowac ci wiecej kaski na jakis z max factora(ten nowy) albo z bourjois..50zl kosztują...po tych np z rimmla strasznie wypadają rzesy i rozmazują sie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missmarta
lakiery lepsze od inglota ma Pierre Rene: o niebo lepszy pędzelek, rozprowadzanie, trwałość. kosztują ok. 10 zł. inglot teraz bardzo zszedł na psy:( puder prasowany rozświetlający Bell, 10 zł. do ust: balsam Tisane, 6.50 zł. ale tusz do rzęs to tylko Max factor 2000 kalorii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaledonia
Dobry lakier to Golden Rose miss selene mini(mała buteleczka).Taniutki jest-2,5zł w sklepie firmowym.Trzyma się dzielnie 3-4 dni:) Pierre rene jest dość gęsty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missmarta
wypróbowałam kiedyś miss selene i moim zdaniem był do niczego, paznokcie wyglądały okropnie, trwałośc była taka sama:( dla mnie Pierre Rene jest odpowiednio gęsty, dzięki temu świetnie pokrywa paznokieć i trzyma się już 5 dzień prawie bez odprysków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandraaa
jesli chodzi o tanie to ja kupuje w liedr pricei sie nie smiejcie kremy i mleczka sa produkowane przez erisa dla mnie to sa nawet lepsze od erisa głownie dlatego ze nie pachna tak intensywnie jak seria lirene,nie mam zadnych uczulen, wypryskow ani podobnych.kupuje kremy, mleczka i tonik fajne sa tez peelingi do stóp i maja ładne zapachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaledonia
Dla mnie produkty leader price są do niczego.Mleczko do demakijażu wodniste strasznie,kremów już nie próbowałam.Dobre i tanie mleczka do demakijażu i kremy ma Pollena Ewa(seria lniana i zioła polskie).Kosztują podobnie jak te z leader price,a jakościowo dużo lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×